Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wojtekos51

User


Do³±czy³: 15 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-15, 15:56   Dieta podczas ćwiczeÅ„ A6W

Witam. Zacząłem wczoraj robić A6W.. Wszystko pięknie ok itd ale właśnie nie wiem jaką dietę stosować.. Czy można jeść wszystko ? Słyszałem że bardzo potrzebne jest białko ..
Czy ktoś mógł by podać jakieś nazwy serków , jakieś mięsa itp ? Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź :)
Pozdrawiam Was :]
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-15, 16:20   

wojtekos51 napisa³/a:

Czy ktoś mógł by podać jakieś nazwy serków , jakieś mięsa itp ?


Jeśli chcesz bogate w białko i bez tłuszczu, to wszystkie serki chude ew. półtłuste. Z mięs to kurczak/indyk i najbardziej bogate w białko są piersi z indyka. Ale również steki wołowe są bogate w białko i minimalnie w tłuszcze.

Nie tylko białko. Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że białko jest tylko budulcem, regeneratem a nie paliwem energetycznym.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2011-09-15, 17:28   

Mizantrop napisa³/a:

Nie tylko białko. Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że białko jest tylko budulcem, regeneratem a nie paliwem energetycznym.



Taa? Jedź na diecie z przewagą białka przez jakiś miesiąc, a później wróć i napisz mi i innym użytkownikom ile spadło Ci z wagi. Bajki schowaj do kapelusza.


Dieta pod A6W typowo redukcyjna. Nie jest to bowiem ćwiczenie na budowę mięśni, lecz ich uwidocznienie.
_________________

 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-15, 17:31   

MrDj napisa³/a:

Jedź na diecie z przewagą białka przez jakiś miesiąc, a później wróć i napisz mi i innym użytkownikom ile spadło Ci z wagi.


Ale nie wiem o co Ci teraz chodzi ? To, że na diecie białkowej się schudnie to ja to wiem i nie muszę jej stosować by to stwierdzić. Tylko ludzie myślą, że dieta na budowę mięśni to tylko białko, białko i nic więcej, bo ubzdurali sobie, że białko z nich zrobi pakerów.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-09-20, 12:04   

Najlepiej zastosować dietę na redukcję tkanki tłuszczowej i wspomóc sam trening jeszcze dodatkowo aerobami, najlepiej bieganiem lub skakanką. Wtedy mięśnie brzucha będą naprawdę fajnie odsłonięte i dobrze widoczne
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-20, 23:33   

niktznany napisa³/a:

Najlepiej zastosować dietę na redukcję tkanki tłuszczowej i wspomóc sam trening jeszcze dodatkowo aerobami, najlepiej bieganiem lub skakanką. Wtedy mięśnie brzucha będą naprawdę fajnie odsłonięte i dobrze widoczne


Ostatnio czytałem, że lepszą formą spalania t. tłuszczowej są ćwiczenia anaerobowe. W fazie badań ochotników wykazano, że ci co ćwiczyli aerobowe spalili więcej, lecz więcej też ubyło im t.mięśniowej. A tym co ćwiczyli na siłowni, przybyło t.mięśniowej, a na dodatek spalili prawie tyle samo co pierwsza grupa, lecz samej t.tłuszczowej.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com