Do jakiego zwierzęcia można Cię porównać ?
Odpowiedz do tematu

:
do leniwca <3

meow
:
Według rodziców to, wiadomo - leniwiec, ale myślę, że charakterem bliżej mi do węża, może do tygrysa. Ciężko do mnie dotrzeć, lubię trzymać się na dystans, niekiedy zdejmuję z siebie parę cech dla swojego bezpieczeństwa, ale zawsze lepiej na mnie uważać, bo nie wiadomo, co mi strzeli do głowy.

:
Do kota, tak myślę. Potrafię być miła i towarzyska, ale potrafię też czasami trzymać się na dystans. Nie lubię się podporządkowywać. Jestem jednak takim wyjątkowo łagodnym małym kotkiem.

:
Do kota. Cenię sobie niezależność i to ja wybieram z kim się zadaję i kiedy.

"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
:
do psa. Lubię być dopieszczana ;D leniwiec też nie jest mi obcy.

:
Leniwca :)

:
Myślę, że można porównać mnie do kota. ;-)

Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
:
Hmm. Tu się należy zastanowić. Jestem jak leniwiec-strasznie ciężko zagonić mnie do roboty, jestem jak tygrys-niezbyt delikatna ze mnie osoba, przypominam osła jestem strasznie uparta, po trochu jestem jak lew-lubię samotność i polowanie w pojedynkę, wciąż szukam swojego miejsca, jestem jak ptak-żadne więzy nie trzymają mnie na tyle mocno by odlecieć w morze wyobraźni. Więc powiedzcie co z tego wyjdzie za zwierzę? :]

Jakubie, zrób mi loda!
:
Hmm. Mnie można porównać do mustanga- dzikiego konia. Tak jak on, cenię sobie swoją wolność, nie można mnie uwiązać na stałe. Chociaż ta cecha draźni się z tym, że jak ptak jestem osobą, która woli żyć w stałym związku, niż skakać z kwiatka na kwiatek.

"Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy, czyściec dla kieszeni"

"You are my heart.... you are my soul"
:
modliszka. ; D

:
Mnie można porównać do mało znanego kota - manula. ;)

:
Jaguar bo lubie dominować

:
Hm... To zależy od dnia... Raz drapieżna jak lew, a raz delikatna jak motyl... Po prostu zależy od okoliczności...

:
Małpa - kiedyś mi ktoś powiedział, że jestem nią wg chińskiego horoskopu :-D

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group