Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

monk34

User



Doł±czył: 14 Lis 2011

   

Wysłany: 2013-02-08, 10:22   

Ja akurat miałem pozytywną styczność z English For You, ale Speak Up to rzeczywiście dobra szkoła wiem od wielu znajomych i kumpli
 

mustafa

User



Doł±czył: 12 Lis 2011

   

Wysłany: 2013-10-16, 12:55   

Tak English For You to sprawdzona marka na warszawskim rynku, więc warto zaufać takiej szkole która jest jednak bardzo długo na rynku. Dal mnie warto tam się jedank zapisać, gdyż ogromna część zajęć to aspekt konwersacyjny, każdemu jednak chodzi o to, aby móc swobodnie porozumiewać się po angielsku, to język światowy. Według mnie warto dodatkowo ogarnąć sobie jakiś certyfikat, a w English for You jest wysoki odsetek osób, które zdały FCE/CAE
 

makintosz  

User


ImiÄ™: Marian

Wiek: 37

Doł±czył: 24 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-03-24, 12:37   

widze, ze temat troche zakurzony, ale moze sie komus przydac: najlepiej jak na kursie ma sie dostep do native speakera i lektora. dobrze tez jesli grupy sa stosunkowe nieduze. w Duzym Jezyku w stolicy mialem kurs w piecioosobowej grupie i to bylo ok. musicie tez zwrocic uwage czy w szkole ucza pod egzaminy i czy mozna je u nich od razu zdac, bo nie kazda szkola ma odpowiednie licencje. ja polecam juz przez siebie wymieniona szkole, bylem zadowolony
 

mustafa

User



Doł±czył: 12 Lis 2011

   

Wysłany: 2014-09-03, 14:05   

monk34 napisał/a:

Trudno jednoznacznie napisać , która szkoła językowa jest najlepsza. W Warszawie zdecydowanie jest ich kilka. Osobiście miałem okazję korzystać z usług kilku. Dwie szkoły przypadły mi do gustu. Thelemontree - bardzo przyjazna firma i dobra obsługa, oraz małe grupki. Ostatnio uczęszczam do English For You. Cenię bardzo tę szkołę za możliwość konwersacji i dużą ilość zajęć z nativami. Myślę,że English for YOU to szkoła dla ludzi chcących wreszcie zacząć mówić po angielsku. Warto sprawdzić ich dodatkowe konwersacje, są bardzo ok.



Wysoko notowana placĂłwka w rankingach w necie link jednego z nich:
ranking szkół jezykowych

[ Dodano: 2015-07-20, 19:22 ]
Warto skorzystać z wakacyjnych kursów. Teraz jest taniej
 

bronek23

User


Doł±czył: 01 Gru 2011

   

Wysłany: 2015-07-20, 19:39   

Z wymienionych tu szkół bardzo dobrze ogarnięte mają zajęcia w English For You, zdecydowanie otwarci na świat native speakers nie tylko uczą angielskiego, ale otwierają oczy na anglojęzyczny świat :-)
 

monk34

User



Doł±czył: 14 Lis 2011

   

Wysłany: 2015-08-08, 19:58   

Każdy wybiera według własnych kryteriów, ale rzeczywiście najfajniej moim zdaniem wypada metoda English For You. Jest gramatyka( musi być, jakiś kręgosłup języka), ale przede wszystkim mówienie. To oferuje właśnie ta szkoła. Dużo zajęć z native speakers daje możliwość praktycznej nauki języka w anglojęzycznym środowisku :-)
 

bronek23

User


Doł±czył: 01 Gru 2011

   

Wysłany: 2015-09-01, 13:49   

Polecam ranking szkół językowych:

http://www.ocenwszystko.p...-warszawie.html
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com