Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-02-23, 23:21   Dobre, lekkie kino

Potrzebuję abyście polecili mi dobry film. Taki, który przyjemnie się ogląda, nie wymaga wiele od widza, potrafi czegoś nauczyć, wyzwala pozytywne emocje i zostaje na długo w pamięci. Jednocześnie nie jest to typowy romans, komedia czy wesoły musical. W mój gust do tej pory trafiły filmy w stylu: Jak zostać królem, Polowanie, Django, Elizjum, Incepcja, The Perks of Being a Wallflower, Sinister, Ted, Fight Club, Mr. Nobody, Requiem, Rocky.
Jestem otwarta na propozycje, jednocześnie szukam czegoś konkretnego, proszę polećcie mi coś dobrego.

I zanim moderacja przeniesie temat do kosza z dopiskiem "było" chciałabym tylko uprzejmie zaznaczyć, że po "przekartkowaniu" 10 stron nie znalazłam tego co szukam. I będę bardzo wdzięczna jeśli chociaż kilka osób będzie miało okazje napisać swoje propozycje.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-02-24, 10:18   

Może "Wielkie nic"? http://www.filmweb.pl/fil...ic-2003-139772#
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-02-24, 13:31   

To ja, jeśli chodzi o kino lekkie, zabawne i pouczające, polecę.. bajki! :D Jak uwolnić smoka, Minionki, Hotel Transylwania i wiele wiele innych.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-02-24, 16:00   

Street Dance 3D: Bardzo fajnie mi się oglądało, choć tańcem w ogóle się nie interesuję. Cały film można zobaczyć na YouTube.
Bajki? "Oz wielki i potężny" jest super ;)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-02-24, 16:23   

Polecam ci : stażyści,efekt motyla (ale tylko jedynkę) piękny umysł,nietykalni,zielona mila,Forrest Gump,wyspa tajemnic,wyrolowani.Jak potrzebujesz rozrywki to wszystkie filmy Adama Sandlera,Leslie Nielsena,straszny film (tylko cztery pierwsze części) american pie ( tylko trzy pierwsze i ostatnią ) dyktator i raperzy z Malibu.(te dwa ostatnie to po prostu zabijają psychikę).Miłego oglądania :evil:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wys³any: 2015-02-24, 20:04   

Siła spokoju
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-02-27, 21:57   

Z najnowszych to chyba Neighbors pasuje.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Faris  

User



Do³±czy³a: 03 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-03, 20:38   

"The Fault in Our Stars" ;)
 

lisica  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-09-10, 14:12   

Jeszcze nie widziałam, bo dopiero chyba pod koniec września w kinach, ale nieźle zapowiada się "Król życia" z Więckiewiczem, to moze być takie fajne optymistyczne kino :)
 

ance

User


Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2015-09-15, 10:51   

Widziałam wczoraj piosenkę z filmu i mega pozytywnie się zapowiada. :)
_________________

 

lucy-fear

User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-10-01, 21:02   

lisica napisa³/a:

Jeszcze nie widziałam, bo dopiero chyba pod koniec września w kinach, ale nieźle zapowiada się "Król życia" z Więckiewiczem, to moze być takie fajne optymistyczne kino :)


Jestem już po premierze, mogę z czystym sumieniem polecić, film z bardzo pozytywnym przekazem :)
_________________
It's my turn!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-15, 16:34   

Mi Django te przypadł do gustu - bardzo dobry film. Tarantino w ogóle robi dobre filmy. W niedzielę(nie tą tylko następną 24.10) będzie na pulsie leciał. Pewnie sobie odświeżę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

1991ewka1991

User


Do³±czy³: 15 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-10-19, 15:28   

Obejrzyj sobie odrobinę nieba albo millerowie, na pewno Cię jakoś poruszą i zabawią :) A jeśli bardziej "poczuający" to one song polecam, nie ten dla nastolatek ale ten z anne hathaway - świetny! Nie wiem czy w sieci da się go znaleźć łatwo, bo bardziej niszowy jest, ale na filefox.pl da się pobrać ;)
 

Skrux  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-23, 13:41   

Ja uwielbiam Teda :D Dawno się tak nie śmiałam na tym filmie :) Serio, ktoś miał dobry pomysł :D Akurat w niedziele będzie na Pulsie leciał. To zapraszam przed tv :P
 

lisica  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-10-23, 16:50   

"Króla życia" widziałam w końcu i faktycznie, bardzo przyjemne kino, a Więckiewicz faktycznie daję radę, ale i ta mała niezła, będą z niej ludzie ;) Millerów widziałam :D spodziewałam sie, ze to bedzie taka głupia komedyjka, ale wcale nie, uśmiałam się mocno :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com