Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

tomek99  

User


ImiÄ™: Tomek

Wiek: 24

Doł±czył: 20 Cze 2017

   

Wysłany: 2017-06-20, 10:29   Dobrzy przyjaciele

Hej potrzebuje dobrej rady. Jako mężczyzna wole dziewczyny :-D ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi chłopak mój kolega mam ochotę zrobić mu dobrze ale boje się o to jak zareaguje wiecie chodziliśmy do tego samego liceum (tu go poznałem) chodziliśmy bo On w tym roku skończył mnie został jeszcze rok. Ale o co chodzi? Chodzi o to że nie jesteśmy takimi najlepszymi kumplami spotkaliśmy się kilka raz mamy wspólny temat jak gdzieś się widzimy to sporo rozmawiamy a zdarzyło się na wycieczce szkolnej że podczas powrotu położył głowę na moich kolanach ale w tym roku nie widzieliśmy się często bo miał maturę. Chce go do siebie zaprosić jutro lub w piątek bo wtedy moich rodziców nie ma w domu przez 2h (u nas ciężko żeby był dom pusty) i wtedy chce to zrobić. Mam obawy czy się zgodzi czy nie rozpowie wszystkim i ogólnie jak zareaguje? Czy mam mu to zaproponować? :zalamany:
 

polmanet

User


Doł±czył: 11 Lip 2017

   

Wysłany: 2017-07-11, 21:04   

Szczerze to nie bardzo rozumiem problem :P
_________________
drzwi antywłamaniowe
 

darecki  

Wymiatacz

Filozof



Wiek: 33

Doł±czył: 09 Wrz 2009

Sk±d: Z Daleka

   

Wysłany: 2017-11-09, 18:39   

Powiem szczerze, że nie do końca rozumiem sens tego posta. Nikt tak na prawdę nie powie Ci ja twój kolega zareaguje gdyż nikt go nie zna.
Dogadujecie się, macie wspólne tematy itd... wszystko fajnie tylko podstawową kwestią jest czy sądzisz, że jego też pociągają tego typu zabawy. Jeśli tak jest szansa, że się zgodzi, w przeciwnym wypadku reakcji może być wiele więc raczej nikt nie zadecyduje za ciebie czy masz spróbować czy nie
_________________
Warto pozostać soba w każdej sytuacji...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com