Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-18, 23:32   

NietajemniczyZnajomy napisa³/a:

znajÄ… aby producenci


No oni to powinni raczej ;)

NietajemniczyZnajomy napisa³/a:

A domestosa tam raczej nie ma;)


dobrze powiedziane- raczej. Tam jest wszystko
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-11-19, 10:20   

Aleście się uczepili tych dopalaczy.

Cytat:

Tam jest wszystko


Udowodnij.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-19, 11:42   

Zadzieram kiecę i lecę. Będę od dziś badać skład.
Wystarczy porozmawiać z lekarzami, którzy mieli pacjentów po dopalaczach, co ciekawego powykrywali.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-11-19, 12:16   

Napisałam abyś udowodniła swoje twierdzenie, że tam 'jest wszystko', a nie abyś zbadała skład (choć to także byłoby dowodem na prawdziwość (lub nie) swojego mniemania].

Cytat:

Wystarczy porozmawiać z lekarzami


No toż przytocz jakieś cytaty, fragmenty rozmów czy tym podobne bzdety.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-19, 12:34   

"Czy dopalacze rzeczywiście zabijają?
Tak. O niebezpieczeństwie związanym z dopalaczami mówiłem jako pierwszy, już dwa lata temu! Są one groźniejsze niż narkotyki!

Dlaczego?

Bo są nieprzewidywalne. Skład narkotyków znamy od lat. Natomiast w dopalaczach są substancje zupełnie nieznane, nieprzebadane. Słyszałem wypowiedzi wytwórców dopalaczy, którzy mówili, że sami nie wiedzą, co one zawierają.

Jakiego rodzaju substancje mogą wchodzić w skład dopalaczy?


Podobno różne lakiery, farby. W latach siedemdziesiątych młodzież narkotyzowała się tymi substancjami. Słyszałem, że dodawane są podobno nawet trutki na szczury, a trutka na szczury uszkadza wątrobę. W skład dopalacza może wchodzić także szałwia, jakaś trawa, susz. Do tego dodawane są substancje chemiczne. Koniecznie trzeba zbadać skład tych dopalaczy. Każdy produkt spożywczy dopuszczony do sprzedaży na opakowaniu ma podany skład. Tak samo jest z lekami. Co wchodzi skład takiego dopalacza - nie wiadomo."
Wywiad z jakimś farmakologiem- nie z policjantem czy kimkolwiek tego pokroju, co powie wszystko, aby zniechęcić do zażywania tego.

Rozmawiałam z ciocią na ten temat i właśnie wspominała o tych trutkach na szczury. Nie pamiętam co dokładnie mówiła, ale na bank o tym, że przyjechał facet do nich do szpitala po dopalaczach właśnie, coś wspomniała m.in. o trutce i o tym, że następnego dnia zmarł.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-11-19, 18:26   

od dopalaczy można mieć takie jakby zatrucie. ktoś kto sie zatruje jest dość kiepskim stanie, rzyga, nie je, męczy go nawet leżenie.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-06-18, 19:58   

gacek666 napisa³/a:

czy wie ktos moze czy jest cos takiego jak dopalacze w plynie zeby spryskac tyton przed paleniem i zeby klepalo prosze o nazwe dzieki



Nie ma czegos takiego a pozatym odpusc sobie dopalacze ten temat byl juz walkowany wiele razy malo mlodych osob zginelo przez to gowno ? tez chcesz dolaczyc do grona zmarlych ? a po samym pytaniu wnioskuje ze masz nascie lat wiec wiesz odpusc se ;p
_________________
Co sie patrzysz ?
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-06-18, 20:11   

Nie pamiętam czy już się wypowiadałem na ten temat. Zrobię to raz jeszcze. Dopalacze to największy syf porównywalny ze szmatogłowymi w Europie. Myślałem,że umrę po tym gównie,nie ma to nic wspólnego z odprężającym hajem jakiego można doświadczyć po mj. Nie palenie tego jest tak oczywiste jak brak tolerancji dla lewactwa. Nie masz pojęcia z czego to jest zrobione,ani jakie będą tego następstwa w dłuższej perspektywie.
_________________
You know who i am
 

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Do³±czy³a: 27 Lut 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-06-20, 08:47   

Wyjątkowo zgadzam się z tym, co napisał sznurek, przynajmniej po części. Osobiście jestem wrogiem wszelkiego rodzaju narkotyków, ale za dopalacze powinni przywrócić publiczne egzekucje. W krótkim czasie zrobiło to badziewo na moich oczach z normalnego człowieka nieprzewidywalnego świra...
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

Gryzik  

Stały User

AlÄ… Ä… dÄ…s


Do³±czy³a: 12 Lip 2013

Sk±d: England

   

Wys³any: 2013-07-12, 09:18   

Uwierzycie, że w Katowicach nadal działa przynajmniej jeden sklep z dopalaczami?
Ja tam do 'dopków' podchodzę 'na lajcie' - czyli rób co chcesz, Twoje zdrowie. Osobiście miałam stycznosc parę razy przez niedoinformowanie, jednak wolę wyć piwko , bo wiem, co się stanie. Z takimi dopalaczami to nigdy nie wiadomo, w erze ich 'świetności' u nas na osiedlu nastolatki sprzedawały majeranek maczany w Domestosie i innych specyfikach.
 

Szakalek  

User

sensimila


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 25

Do³±czy³a: 01 Wrz 2013

Sk±d: D±browa Górnicza

   

Wys³any: 2013-09-01, 13:40   

Powiem tak ... miałam często do czynienia z dopalaczami o nazwie P£OMYK. Skutki na początku są niesamowicie fajne, czujesz się jak w innym świecie, nic cie nie obchodzi. Do czasu... pewnego dnia, koleżanka dzwoni do mnie czy sie składam na płomień. Zgodziłam sie. Pojechałysmy do centrum miasta i kupiłyśmy za 30 zł połówke ( normalnie cały dillpack ) w sklepie " absolutnie wszystko po 2.50 zł ". Szybko poszłyśmy usiaść i zapalić. Mineła zaledwie minuta, już czułam jak opadają mi powieki, ale... ten stan był inny niż zawsze. Zaczeła mi momentalnie serce bić strasznie głosno i strasznie szybko, zaczełam sie pocić. Mój wzrok sie pogarszał, ale za to miałam wyostrzony węch i słuch. Miałam trudności z oddychaniem jak i z chodzeniem. Przez chwile było mi strasznie niedobrze. Czułam jak by ten stan trwał wiecznie, modliłam sie do boga żeby jak najszybciej mi zeszło, przez chwile to myślałam że ze mną jest, aż tak strasznie źle, że będą moję znajome dzwonić po karetkę. Pamiętam chciałam im powiedziec żeby sie nie martwiły bo zaraz mi zejdzie, nie mogłam nic z siebie wydusić. Normalnie jak bym nie umiała mówić. Tak po 50 min zeszła mi ta faza, jedynie co to czułam sie trochę osłabiona i spiąca. Jeżeli ktoś chce to brac, to niech bierze z głową. Ti nie jest wcale takie fajne, lepiej zapalić zielone niż męczyć sie z takim gównem. Dopalacze do palenia wyglądają jak jakieś ziółka, ale tak naprawde nie jesteście w stanie sobie pomyśleć ile jest w tym trujących substancji ... od przeróznych psychotropów, po rozkruszone szkło czy trutke na szczury. Nie polecam :oops:
 

zozol91  

Wymiatacz

2,5 l na G



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-09-01, 13:49   

Szakalek napisa³/a:

Dopalacze do palenia wyglądają jak jakieś ziółka, ale tak naprawde nie jesteście w stanie sobie pomyśleć ile jest w tym trujących substancji ... od przeróznych psychotropów, po rozkruszone szkło czy trutke na szczury.


Teoretycznie zielone też może być pełne takiego świństwa. Generalnie wszystko co jest poza jakąkolwiek kontrolą może być dla nas niebezpieczne.
_________________
Wyobraź sobie, że umarłeś i leżysz martwy.
A teraz spójrz na swoje problemy z tej perspektywy.
Czyż wszystko nie ulega zmianie?
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-10-01, 14:17   

kiedyś na ognisku po paru piwkach koledzy mnie poczęstowali. 4 godziny mnie nie bylo, siedzialem jak dętka a na koniec zrzut :p na drugi dzień też dziwnie sie czulem. to byl pierwszy i ostatni raz, nikomu nie polecam ;)
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

Gryzik  

Stały User

AlÄ… Ä… dÄ…s


Do³±czy³a: 12 Lip 2013

Sk±d: England

   

Wys³any: 2013-10-10, 00:13   

Nygusek2907 napisa³/a:

4 godziny mnie nie bylo


Niezły towar musiał być, ja po pierwszym razie, gdy zapaliłam (myśląc, że to natural) miałam dwie godziny takiej jazdy, że aż nie wierzę, iż coś takiego mogło się ze mną dziać, ale wszystko pamiętam.
Ludzie palą dopalacze, bo nawet teraz, po tylu aferach, łatwiej jest sobie je załatwić niż zwykłe zielsko, poza tym lepiej wychodzą ilościowo i bardziej 'klepią'.
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-10-12, 01:39   

raz zapalilam bo chcialam zobaczyc jak to jest i jedyne co to mialam wrazenie ze stopy mi sie przyklejaja do chodnika, strasznie ciezko mi sie szlo . juz wiecej nic nigdy nie bralam. a znam jednego ziomka ktory jest konkretnie od dopalaczy uzalezniony, bierze juz kilka lat i mozg ma tak przezarty ze to nieporozumienie. kiedys byl dobrze ustawionym budowlancem, mial zone i dzieciaka a teraz mieszka w melinie, kradnie na potege i zaczepia ludzi na ulicy o pieniadze. jak dostalam wyplate to caly dzien za mna lazil z tekstami "a pozyczysz na bilet/na bulke/na kawe/ na piwo/na fajki..." a pod wieczor jak juz mial objawy odstawienia to sie nie pitolil tylko prosto z mostu mi sie pyta czy mu pozycze na cpanie. oczywiscie nie dostal ani grosza frajer : 3
Tak wiec drogie dzieci: Don't do drugs.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com