Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

riaxi56  

User


Wiek: 44

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-31, 14:55   

Także miałem okazje zapalić... Nie było Miło. Już więcej nie próbowałem i odradzam wszystkim.
 

mikemaxxie  

User


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-05, 21:31   

W moim przypadku efekty były podobne do THC, ale dużo bardziej szkodliwe.

¦CIEMA, KICZ I TRUCIZNA .
 

fris

User


Do³±czy³: 26 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-26, 03:38   

Dopalacze... słowo w dzisiejszych czasach bardzo źle kojarzone czyli po prostu osoba paląca jest zakwalifikowana i nazywana CPUNEM. Czy to akurat dobre określenie, hmm... osobiście tak nie uważam ale to jest moje zdanie i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac. Możemy miec różne opinie na dany temat ale rozmowa jest sensowna gdy szanujesz zdanie drugiej osoby.
Zawsze twierdze, że na każdego inaczej to działa. Wszystko zależy od stanu, fizycznego i psychicznego. Nikogo nie namawiałem do palenia IXI lub S1. Jak zapaliłem pierwszy raz to nie miałem żadnego efektu "odlotu" tylko dostawałem tzw. energię. miałem energie przez 2-3 dni. Dopiero po pewnym czasie zacząłem zwracac uwagę na sposób palenia.
Przykład... można wypic pół litra wódki z tzw. gwinta, z kielonka lub delektowac się pijac drinki - różnica jest, moim zdaniem bardzo duża.
Tak samo jeżeli chodzi o palenie dopalaczy. Jak zapaliłem "czyściocha z wiadra" to od razu miałem sennośc, czyścioch z lufki nie ma efektu bo smak zabija wszystko, dopiero po zmieszaniu z tytoniem jest efekt na który liczę.
NIE NAMAWIAM DO PALENIA, chciałbym tylko dac do zrozumienia że palenie a palenie ty nie to samo!!
Rozmawiałem z różnymi osobami które w dużej większości preferują "blanciki" :-) nie oceniam ich negatywnie i nie klasyfikuje ich że to cpuny!! W takich rozmowach zawsze mówię, że ja palę "gówno" :) bo nie wiadomo co tam jest ale akurat to mi odpowiada.
Na młodych ludzi dopalacze działają inaczej, ja mam już swoje lata wiec efekty są inne.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-12-26, 10:44   

frisTy tak na serio z tym,że Ci to smakuje? :-o Przecież to syf,beret Ci chyba zryły te dopały.

fris napisa³/a:

Dopalacze... słowo w dzisiejszych czasach bardzo źle kojarzone czyli po prostu osoba paląca jest zakwalifikowana i nazywana CPUNEM

I prawidłowo ,a przy okazji robicie złą reklamą użytkownikom MJ,bo ludzie to tępaki i nie rozróżniają dopalaczy od marihuany.
A nic nie może równać się ze smakiem, zapachem Indici czy Sativy
_________________
You know who i am
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2014-02-01, 10:18   

Raz próbowałem. Nie wiem właściwie, co to było. Chyba JWH-018. Efekt zadowalający, początkowo wprost zwalił z nóg. Mimo wszystko, świadomość tego, co to jest, jakoś mnie odrzuca i już więcej nie zamierzam spróbować.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

badcat  

User



Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-07, 03:13   

z RC próbowałam tylko 3mmc, efekt podobny do mefa, ale silniejszy, oraz syntetycznych kannabinoidów. Jak zresztą praktycznie każda osoba kupująca od czasu do czasu marihuane/haszysz. :/
_________________
No one's gonna take my soul away.
 

DrugUser  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-12, 16:17   

3 miesiące wiadrowałem ,do czasu aż nie dostałem schiz , paranoi. Szczerze mówiąc , nie wiem co jest fajnego w fazie typu "tunel" , gdzie spadasz w dół , człowiek ma odruchy nienaturalne (bynajmniej ja tak miałem :] ) , i zero kontroli . Mój znajomy pluł krwią , po tym dziadostwie .
_________________
Jestem narkomanem,
Każdy o tym wie,
¯e po heroinie,
Lepiej czujÄ™ siÄ™,
I do Londynu,
Odlatuje co dzień,
Gdy pajÄ…ka widzÄ™,
Strasznie bojÄ™ siÄ™!
 

weroobih  

User

BIURO HELLO Wrocław


Imię: BIURO HELLO Wrocław

Wiek: 40

Do³±czy³: 27 Maj 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-05-27, 13:37   

Coraz częściej można się spotkać z nimi na rynku.
 

parsi  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-07-22, 20:59   

A co tu dużo pisać dopalacze są genialne i super że działają jak działają :evil:
Za to wielkie dzieki dla chemików! http://www.niepoddawajsie.pl/dziekujemy-chemikom-za-dopalacze/
 

needweed  

User



Do³±czy³: 25 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-25, 04:26   

Co to duzo mowic, dobry jest hajs na sprzedazy, jest malo problemow za to prawnych, a jest popyt to jest i podaz.
Ja bylem od tego uzalezniony ale wyszedlem z tego gowna, nie ma co sobie zamulac zycia lepiej sobie poruchac, albo sobie trawy zapalic jak juz pozdro ;) a jak wciagac to kokaine a nie jakies gowna z dopalaczy
 

ewelina29  

User


Do³±czy³a: 11 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-11, 10:34   

kiedyś, kilka lat temu na studiach mój znajomy spróbował. tzn nawet nie spróbował świadomie, dali mu a on myślała że pali maryśkę. a to był bodajże sztywny misza. to co się z nim potem działo to masakra serio! nawet gdybym chciała coś wziąć to jeśli nie z rozsądku to ze strachu nic nigdy nie wezmę
 

anna79

User


Do³±czy³: 26 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-02-11, 10:38   

no właśnie to o czym piszesz jest najgorsze, że ludzie biorą to świństwo do końca nie wiedząc jakie to może mieć skutki dla nich i co to dokładnie za dziadostwo jest. a jak wciąga się w to dzieciaki to już w ogóle masakra jakaś jedna!
 

ewelina29  

User


Do³±czy³a: 11 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-11, 11:36   

z tego co się orientuję, obiło mi się gdzies o uszy, ze we wrześniu w szkołach w okolicach Poznania projekt `nasze zasady twoje bezpieczeństwo` ma on zwalczać narkotyki i dopalacze w szkołach; wykorzystują m.in psy do wykrywania zapachu; nawet w tvnie ostatnio byli

http://dziendobry.tvn.pl/...ami,191629.html
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-02-11, 19:17   

Fanem nigdy nie byłem i nie jestem. Generalnie, uważam dopalacze za temat godny usunięcia. Znam co najmniej kilka przykładów, gdzie na szali pojawiało się już nie tyle kwestia zdrowia, a życia.
 

Patryk29

User


Do³±czy³: 15 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-15, 10:19   

Dopalacze niszczą życie i dlatego popieram wszelkie pomysły, które się rodzą w naszym społeczeństwie i które podejmują walkę z tym świństwem. Słyszałem o tek fundacji o której wspominacie, mojego znajomego syn opowiadał, że byli w jego szkole i profesjonalnie podchodzą do sprawy...jak najbardziej popieram takie działania.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com