Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-26, 20:59   

U mnie chowaliśmy się notorycznie przed nauczycielką od angielskiego. Raz gdy poszła po dyrektorkę cała klasa schowała się w dwóch kabinach w toalecie damskiej. O.o
Podsyłało się także walentynki i listy miłosne do nauczyciela. Jako, że brał to wszystko poważnie cały się rumienił i był szczęśliwy. Wesoło było.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2009-01-26, 21:08   

Do napoju po w-f wlać środek przeczyszczający ^
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-01-28, 19:47   

Raz też na lekcji chemii jak babka odpytywała schowałam sie z kolegą i kolezanką pod ławką.. Babka chciała nas zapytać, a klasa powiedziała, ze wyszliśmy na chwile :P xD
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !



ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Sty 2009

Sk±d: Katowice!

   

Wys³any: 2009-01-31, 15:19   

Cieńko kombinujecie;p
Jak nauczycielka ma miękkie krzesło, wbijcie szpilkę główką na dół, nie będzie jej widać ale jak usiądzie to sie jej w D.. wbije, pozatym, kumpel wywalił krzesło i ławkę przez okno xD
_________________
"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
 

daguss.

Wymiatacz

.lans.lans.lans. ;3



ImiÄ™: Daria

Do³±czy³: 08 Lut 2009

Sk±d: Oberschlesien

   

Wys³any: 2009-02-09, 22:32   

u mnie w szkole na walentynki jest cos takiego, ze jest wystawione pudło, tam się wrzuca kartki z życzeniami i na kopercie się pisze imie, nazwisko i klasę osoby do której to ma dotrzeć.
i rok temu pół chłopaków z mojej klasy dostało ofertę przedłużenia penisa... :-o xdd
_________________
ey. bo świata nie pokolorował disney.
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2009-02-09, 22:45   

:):) ktoś miał bujna wyobraźnię :)
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

madziula9692

User


Do³±czy³: 12 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-12, 17:14   

Hej...
Mam sprawe w środe mam zieloną szkołe ze spi sie w szkole i przychodzi na nią moja znienawidząna niby kumpela z klasy razem z przyjaciółkami chcemy jej zrobic kawał tylko jaki pomóżcie??? :zalamany: :zalamany: :zalamany: :-/
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-12, 20:53   

Jak będzie się kąpała oblejcie ją zimną.gorącą wodą. Schowajcie jej wszystkie ciuchy, wywalcie pościel przez okno. Pełno pomysłów. Zróbcie coś głupiego, albo nie róbcie nic.
_________________
ona umrze martwa.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-02-12, 21:00   

jak będzie spała to wsadź jej rękę do zimnej wody...posika się...nie wiem czy działa :-P
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-12, 21:10   

FajnyNick ? napisa³/a:

nie wiem czy działa :-P



Działa w 100% procentach. Pewien znajomy sam to na mnie przećwiczył, ale się zgodziła, bo też chciała sprawdzić. Pompa była :D
_________________
ona umrze martwa.
 

Memories

Wymiatacz

Kate fan's .^^



Do³±czy³: 18 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-02, 18:06   

U nas zawsze baba od niemca ma pełno andrutów* w szufladzie od biurka , no i kiedyś poszła na dyżur na inne piętro , została dyżurna [kumpela] i ja. Siuup ja na czaty a Olka 5/10 andrutów pod bluzke zwineła xDD

haha ;DD
nie skapła się gościówa ;p

a .. i wypróbuję z tym środkiem przeczyszczającym na w-fie :hyhy:


*andrut - taki tani.. y.. coś ;D w kształcie kółka.. w takim opakowaniu z piratem :-P
chyba 0,8gr. kosztuje . ^^
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-02, 21:07   

Z srodkiem przeczyszczającym jest dobre:P kiedys w zemscie zrobilam to kumplowi kiedy bylismy w teatrze... niestety prawie cały spektakl przesiedział w toalecie:P A późniejszym razem (też w teatrze) kiedy aktor wybierał widzów na widownię i spojrzał się w moim kierunku pokazałam palcem na kumpla przede mną i spojrzałam się "błagalnie":P Aktor chyba zaczaił i zabrał kolesia:P W prawdzie kumpel był wściekły bo się zestresował i musiał biegac w kółko po scenie ale chociaż było wesoło:P

Z wsadzeniem palca do ziemnej wody działa:) zamiast wody można też użyć soli... nasypać na łóżko i poczekać aż osoba zaśnie:p
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

spioo23  

Stały User


Imię: paweł

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-06, 23:33   

Straho napisa³/a:

kilka tabletek na przeczyszczenie do kanapki, oczywiście pokruszone. :mrgreen:





ja z kumplami tak zrobiliśmy na fizyce to sie w gacie posrał na lekcji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Choco  

User



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Kwi 2009

Sk±d: Nibylandia (;

   

Wys³any: 2009-04-08, 18:02   

-Przed matematyką po całej klasie rozwinęliśmy nitkę. Zahaczyliśmy o krzesła, o lampy na suficie, o ławki, o jakies wystające elementy ze ścian, o rury i cała klasa była w białej nitce, której na pierwszy rzut oka nie było widać. Wszyscy siedzieliśmy grzecznie na swoich miejscach a matematyczka, która ma zwyczaj się spóźniać gdy wparowała do klasy to o mało się nie przewróciła. Jej mina była po prostu cudowna ^^

-Na Prima Aprilis ustaliliśmy, że przed lekcją matematyki wszyscy się ubierzemy w kurtki i wciśniemy pani kit, że każda klasa ma iść do kościoła i odmówić różaniec za JPII (na drugi dzień byłą rocznica jego śmierci). Gdy pani weszła i jej to powiedzieliśmy to ona:
-nie,nie,nie! nie dam się zrobić w jajo! Siadamy wszyscy do ławeczek!
Cała klasa dosłownie olała panią i wszyscy wyszliśmy z klasy i poszliśmy autentycznie do...kościoła :mrgreen: (kościół jest niemalże przy samej szkole). Całą klasą uklękliśmy i zaczęliśmy odmawiać różaniec na głos na wypadek gdyby dyrektorka wparowała do kościoła.(dzięki różańcowi odmawianemu przez nas sytuacja byłaby złagodzona) Po jakimś czasie gdy nikt po nas nie przychodził do kościoła wróciliśmy do klasy, gdzie zastaliśmy panią siedzącą spokojnie na krzesełku, włączone radio maryja i dwóch uczniów, którzy nie poszli do kościoła z nami. Pani powiedziała stanowczo: "Macie spóźnienie". Wszyscy oczywiście nie przejęli się tym, bo co tam spóźnienie... A i tak pod koniec lekcjii zajrzeliśmy do dziennika i nic nam nie wpisała :-D

-Na Prima Aprilis (w ten sam dzień co opisywany przeze mnie "psikus") chcieliśmy zrobić taki kawał na religię, że zostawimy na biurku listę osób niby uczestniczących w konkursie, a w klasie zostaną 4 osoby (by było bardziej wiarygodnie xD). Ponieważ na przerwach było za mało czasu, nasz plan omawialiśmy na angolu. Nauczycielka od angola słyszała nasze plany. Na przerwie poszłam do niej po białą kartkę, a ona ją wzięła i poszła za mną do ławki gdzie z ludźmi z klasy mieliśmy przygotowywać "listę osób uczestniczących w konkursie". Napisała nam na kartce cały tekst ["w dniu tym i tym na lekcji tej i tej odbywa sie konkurs bla bla bla"] i dała swój podpis, dzięki czemu kartka była już maksymalnie wiarygodna ! Wypisalismy osoby rzekomo biorące udział w owym konkursie i gdy był dzwonek wszyscy schowaliśmy się do łazienki. Niestety po 20 minutach dyrektorka wbiła do łazienki krzycząc "wyłaźcie!!". Miała uśmiech na twarzy ale jednak widać było że jest wkurzona. Potem całą klasą weszlismy do sali krzycząc "prima aprilis!".

Było jeszcze parę psikusów. Potem może je dopiszę ;) )
_________________
"I'm so good at being bad."
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-04-08, 19:59   

chowanie siÄ™ w kiblu jest super.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com