Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

I-Iellboy  

User

Mistrzunio



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 27

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2008

Sk±d: Skarland City

   

Wys³any: 2008-10-20, 13:58   Dowcipy do zrobienia w szkole

    Dowcipy-kliknij!

No to ja podałem linka,teraz wasza kolej :)
_________________

 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-12-16, 17:37   

Dzisiaj w szkole zrobiliśmy niezłą akcję z kumplem :). Polecam! Podczas lekcji napiszcie na kartce "Słoń na suficie!!" i podajcie dalej. 85% osób popatrzy się do góry! My mieliśmy z kumplem niezłą polewkę... xD
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-16, 17:39   

Hehe niezłe :-D

Ja gdy jeszcze chodziłem do szkoły, zawsze braliśmy kredę, kruszyliśmy ją i dawali do zeszytu. Jak ktoś go otworzył nad spodniami, miał całe białe. Raz coś takiego zrobiliśmy nauczycielce.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-12-16, 18:26   

a, my kiedyś ze znajomymi zorobiliśmy jednej osobie w klasie taki stary numer.
Przykleiliśmy pinezkę taśmą do krzesła podczas gdy ta osoba odpowiadała przy tablicy.
Można tylko sobie wyobrazić co się stało jak nieświadomy niczego chłopak usiadł sobie na krzesło.. :mrgreen:
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-16, 19:34   

Płacz i zgrzytanie zębów. Gdyby mi ktos tak zrobił to wybiłbym mu wszystkie zęby :P

Ja pamiętam jak się jeszcze uczyłem w 1 klasie liceum, to głośne było, że jacyś maturzyści swojemu koledze wpieprzyli kilka tabletek na przeczyszczenie do kanapki, oczywiście pokruszone. Chłopak siedział w kiblu praktycznie cały dzień :mrgreen:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-30, 16:54   

Straho napisa³/a:

kilka tabletek na przeczyszczenie do kanapki,



haha ostro ;D my chcielismy do kawy nauczycielce ;p
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2008-12-30, 20:17   

heh , my wynieśliśmy ciuchy chłopakom z szatni podczas wf i porozwieszaliśmy je po boisku mała zemsta ,ale niezły wtedy był jeszcze niezły ubaw z tego powodu ;)
_________________
Drugs&hugs.
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-30, 23:21   

to my ustawilismy stołek na stołku tak po kolei ..
a były tych stołków tylko dwa rzędy a pozniej nauczycielka po nas łaziła , zebysmy posprzątali to .. a my akurat konczylismy lekcje i pouciekalismy jej
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 01:25   

ja by chciała kiedyś wrzucić potas do kibla.

albo dorwać się do szkolnych złóż domestosu i dolać do gara z zupą :-)
 

AsIuLkA  

User

=)



ImiÄ™: Asiulka

Do³±czy³a: 26 Gru 2008

Sk±d: yyy....

   

Wys³any: 2009-01-03, 18:03   

ha a my, gdy nam dyra zabrala swiatelka z klasy bo powiedziala ze szkole podpalimy, bo. byly laczone) haha to zabralismy szkolna choinke do klasy xD
_________________
=)
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2009-01-24, 23:40   

U mnie w podstawówce wychowawczyni zawsze nas w klasie na przerwie zostawiała...
I raz zostawiła na biurku lizaka, to go otoczyłam w pyle z kredy, w ziemii z kwiatkow i wyciorałam po podłodze. Wróciła to i tak go zjadła i nawet się nie zorientowała...
_________________

Moje maleństwo <3
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 09:33   

Myślę, że tabletki na przeczyszczenie w jakiejś wodzie skutecznie zachęcają niedobrych kolegów do ganiaczki po kiblach... Koniecznie weźcie też papier z klopa :D.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 09:38   

CirrS, kiedyś z pozytywnym efektem użyłem oleju rycynowego w coli. Oczywiście znajomy nie był zbyt rozgarnięty i postaci rosołowej owej coli nie widział. Efekt łatwy do przewidzenia.
 

Catalina  

User



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 23 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 10:15   

My robiliśmy zwykle dowcipy dla nauczycieli. Przed matematyką kiedy siedzieliśmy w klasie posmarowaliśmy tablice mydłem i olejem roślinnym. Efekt: nic nie można było napisać i nie było lekcji :D
W gimnazjum zrobiliśmy strajk. Przyszliśmy przebrani do szkoły, bo miał być Dzień Radości, a okazało się, że są lekcje, bo jest żałoba. Wspaniałomyślna klasa na pierwszej godzinie, która była wolna, rozbestwiła się i rozsiadła na cały korytarz, na przerwie tak samo. Potem idzie biologiczka i nikt ani rusz z miejsca. Napisaliśmy szybko na kartkach "Strajk" i nie wchodziliśmy do klasy. Oczywiście koleśka wkurzona zawołała wychowawce, mniej więcej z czasem pomogło... weszliśmy jakoś w połowie lekcji... no, a potem odwiedził nas dyrektor z miłą pogawędką. Teraz to nie aż takie mądre się wydaje, ale ubaw z biologiczki po pachy :mrgreen:
_________________
"¯ycie jest jak sprężyna. Im bardziej wyskoczysz do przodu, tym mocniej odskoczysz w tył. Więc lepiej nie podskakuj."
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-01-26, 20:50   

Jimmy FoX napisa³/a:

Podczas lekcji napiszcie na kartce "Słoń na suficie!!


Ja tak napisałam. tzn.. napisałam dokładnie tak: `Kto namalował tego słonia na suficie?` cała klasa się patrzyła, a jak babka zabrała kartke to sama szukała xDD

Kiedyś moja kolezanka nalała babce (którą do tej pory `gnębimy` jak możemy) do kawy wody z kwiatków i ziemi. XD na druga lekcje, którą z nami miała (jakieś 2 godziny później) przyniosła sobie drugą kawe i cała klasa ją wyśmiała. xD
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com