Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Patrick Bateman

User



Doł±czył: 29 Gru 2010

   

Wysłany: 2011-01-13, 15:34   

Cytat:

To dlatego Pepper jest tak ogólno dostępny ... Warszawioku jeden Mogłeś od razu o tym wspomnieć A co ja mam do cholery powiedzieć Mieszkam w Pawłowicach ¦ląskich i w pierony daleko jest do NAPRAWDÊ dużego miasta, a Katowice to nie jest wcale A¯ takie duże miasto, z 4 największych polskich miast najbliżej mam do Krakowa, ale do niego jest ok. 2 godziny drogi. Tak samo daleko mam do KFC, Burger King'a i porządnych galerii handlowych, bo moi rodzice wybrali takie ZADUPIE zamiast jakiegoś godniejszego miejsca zamieszkania

Po pierwsze, śmieszy mnie Twój kompleks wobec Warszawy, zresztą tak, jak za każdym razem gdy się z tym spotykam. Po drugie, to nie jest mój problem gdzie mieszkasz, rozpieszczony dzieciaku, który życiowy dobrobyt i szczęście uzależnia od tego, jaką odległość ma do najbliższej galerii handlowej i paskudnych fastfoodów. Poza tym, to chyba nigdy nie byłeś w tych Katowicach, skoro dla Ciebie śląska aglomeracja (notabene większa chyba od Warszawy) jest małym miastem.

A teraz zastanĂłw siÄ™ dobrze, zanim odpowiesz mi na pytanie - co jest NIEGODNEGO w mieszkaniu tam, gdzie mieszkasz?
_________________
bycie prawdziwym liczy siÄ™ bardziej niĹĽ tani lans
 

PoroĹĽysty  

Mega wymiatacz


Imię: Paweł

Doł±czył: 26 Gru 2010

   

Wysłany: 2011-01-13, 21:13   

Pytanie, co jest dobrego w dr Pepperze? Przeciez to taka lurowata oranzadka o lekkim posmaku coli. Nic szczegolnego. To juz Konradek z lat 90tych bil go na glowe i to w przedbiegach.
_________________
Jest zima, to musi być zimno.
 

Grzegorz1996  

Stały User

Republikanin



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 27

Doł±czył: 11 Mar 2010

Sk±d: PawÂłowice ¦l±skie

   

Wysłany: 2011-01-15, 19:08   

PoroĹĽysty napisał/a:

Pytanie, co jest dobrego w dr Pepperze? Przeciez to taka lurowata oranzadka o lekkim posmaku coli. Nic szczegolnego. To juz Konradek z lat 90tych bil go na glowe i to w przedbiegach.



Jaki Konradek :?:
_________________

 

PoroĹĽysty  

Mega wymiatacz


Imię: Paweł

Doł±czył: 26 Gru 2010

   

Wysłany: 2011-01-16, 13:45   

Najlepsza oranzada lat 90tych. Bila na glowe wszystkie Fanty i Mirindy razem wziete, a w roku 95 kosztowala tylko 40gr za butelke 0.33l.
_________________
Jest zima, to musi być zimno.
 

marmi  

Pogromca postĂłw

kamikadze



Wiek: 41

Doł±czył: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wysłany: 2011-01-16, 16:45   

jest jaki jest ale i tak pepper jest dobry, lepszy od zwykłej coli... przynajmniej według mnie...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com