Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-08-23, 07:12   

alpen. napisa³/a:

2 i 3 klasa są najgorsze. Także nastawiaj się psychicznie na niezłe zakuwanie.

a gdzie tam... druga klasa to totalne nicnierobienie. cały rok szkolny niemalże spędziłam w szkolnym bufecie, z nauką nas nie przemęczali. trzecia była już nieco bardziej napięta, ale i tak nie czułam jakiejś mega presji jeśli chodzi o te egzaminy. i nie uczyłam się do nich zbytnio. tuż przed powtórzyłam kilka wzorów i hura na aulę. :-D
_________________
meow
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-08-23, 11:29   

Kurde, Karola, Michał, kto Was uczył? ; D
A poważnie.

Fakt, faktem, że może nauki nie ma masakrycznie dużo. Ale jeśli kolega w pierwszej klasie miał średnią zaledwie 3,5, gdzie nic się nie robi, jest to jedynie powtórka i małe rozszerzenie w niektórych przedmiotach, to w drugiej klasie może już nie być tak kolorowo. Poza tym w II klasie jest całkiem inny materiał, co komplikuje życie.
Podstawa to systematyczność, obecność na lekcjach (najlepiej aktywna) i odrobina nauki.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-08-23, 13:29   

Cytat:

Cześć. Po wakacjach, które się niestety kończą niebawem ide do 2 klasy gim. I otóż pytanie, czy jest jakoś trudno bardzo w porównaniu z 1 klasą ? różne opinie słyszałem od kolegów, koleżanek, więc chce sie upewnic :P
¦rednią miałem 3.5



Jest trudniej niż w 1. ale łatwiej niż w 3. Poziom musi się stopniowo zwiększać, ale nie martw się, solidnie pracując nawet nie zauważysz, że uczysz się coraz trudniejszych rzeczy.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-23, 13:31   

cappuccino napisa³/a:

ale łatwiej niż w 3.


ale w 3 są już praktycznie same powtorki;)
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-23, 13:35   

Ja nie odczułem różnicy pomiędzy 1,2 czy 3 klasą.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-24, 19:53   

U mnie było tak:
I klasa - lajt, chociaż na koniec roku było trochę nerwów z biologią, ale udało mi się podciągnąć na wyższą ocenę.
II klasa - lajt na historii, WOSie, plastyce, muzyce i religii. Reszta przedmiotów - tróje, mimo że się starałam.
III klasa - lajt, chociaż koniec roku wypompował mnie kompletnie.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

imx2ortal

User



Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-25, 11:34   

heh, ja też teraz idę do II gim :)
słyszłam, ze jest trudno, ale bez przesady !!!
trzeba się poprostu uczyć i tyle xd
 

`lalaa.  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: z nik±d.

   

Wys³any: 2010-08-26, 08:19   

A dajcie wy spokój. Jak dla mnie gimnazjum to jedna wielka porażka. Nic nadzwyczaj nowego nie wprowadzają. Jedna wielka powtórka i lans po korytarzach. Wolałabym, aby dalej był podział na 8 klas podstawówki i 4 liceum. Jest kolosalna różnica między gimnazjum a liceum. W gimnazjum się praktycznie nie uczyłam, tyle co zapamiętałam z lekcji i na spr powtórzyłam i 3 to była raz na półrocze. A w liceum... tu się kuje po nocach a 4 to cud.
Także nie przejmuj się tą 2 klasą, bo to nic trudnego. Ale jeśli masz tą średnią 3.5 to jednak powinieneś się przyłożyć, zwłaszcza, że nie wymaga to wielkiego wysiłku.
_________________
Nienawidzę cię ¦wiecie. Nienawidzę!
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-08-26, 14:08   

Zależy od poziomu szkoły. Są dobre, renomowane gimnazja i wiejskie, dla takich ciemnych mas.

cappuccino napisa³/a:

Jest trudniej niż w 1. ale łatwiej niż w 3



naprawde?! :P

Systematyczność to złoty środek na każdą klasę.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

givemereason

User



Do³±czy³: 20 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 16:36   

jak dla mnie druga klasa to mordęga ze wzgl na przedmioty ścisłe. Koszmar.
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-26, 18:50   

2 klasa cóż poszła mi najgorzej pod względem średniej, ale słyszłąm ze w mojej szkole najłatwiej w 3 bo tylko powtórki same juz leca a 2 kl to pędzenie z nowym materiałem ^^. Pierwsza klasa to prostsza od 6 tylko nowi nauczyciele i mniej forów ;/..
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-26, 19:25   

MaliaDhey napisa³/a:

Zależy od poziomu szkoły. Są dobre, renomowane gimnazja i wiejskie, dla takich ciemnych mas.

cappuccino napisa³/a:

Jest trudniej niż w 1. ale łatwiej niż w 3



naprawde?! :P

Systematyczność to złoty środek na każdą klasę.



tak, na prawda...w I masz ogolne powtorki z podstawowki i troszeczkę nowego materiału-jakies wprowadzenia ogolne czy cos...
w II masz wszystko nowe

w III odrobinka nowosci i powtorki do egzaminow
 

Ma-rc-in

User


Do³±czy³: 22 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-27, 00:43   

To 3.5 to z lenistwa :) Gdybym sie wziął do nauki, pewnie byłoby coś około 4. Najbardziej sie obawiam chemii, fizyki i matmy, czyli ścisłych przedmiotów. Z tego jestem słaby, odpowiednio miałem 2,2,3 . No cóż, pożyjemy, zobaczymy :)
 

`lalaa.  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: z nik±d.

   

Wys³any: 2010-08-27, 09:59   

MaliaDhey napisa³/a:

Zależy od poziomu szkoły. Są dobre, renomowane gimnazja i wiejskie, dla takich ciemnych mas.



Więc to, że ktoś nie ma możliwości na wybór renomowanego gimnazjum, bo mieszka na wsi, gdzie jest jedna szkoła to znaczy, że jest ciemną masą? O.
_________________
Nienawidzę cię ¦wiecie. Nienawidzę!
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-08-27, 13:58   

`lalaa., oczywiście, że nie. Aczkolwiek większa, większość - tak. Sama wiem, bo chodziłam do takiej szkoły - na szczęście tylko podstawowej - i uciekłam do miasta, żeby się nie zmarnować.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com