Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-05-07, 23:12   Duże rozmiary

Głównie z sukienkami mam taki problem, że często ładne sukienki kończą się razem z rozmiarem 40. Sama noszę 42 lub 44, zależnie od rozmiarówki. Kiedy odwiedzam jakiekolwiek sklepy internetowe czy też stacjonarne widzę masę cudeniek w rozmiarze 38, a kiedy tylko przechodzę do 42/44 to w ofercie są same wory i garsonki.
Nie jestem kulką tłuszczu, mam jako tako zachowane proporcje więc nie muszę się chować pod bezkształtną płachtą. Znacie jakieś sklepy w których moda XL+ nie oznacza mody workowatej? Sklepy internetowe czy nawet sieciówki.
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2016-05-07, 23:32   

Zalando, duzy wybór. albo allani .pl tylko,że tam masz ogólny misz-masz wszystkich sklepów internetowych, po wybraniu rzeczy strona przekierowuje Cie do danego sklepu, z którego rzecz pochodzi ;)
 

naaaaatsom  

User


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 05 Maj 2016

Sk±d: Lubin

   

Wys³any: 2016-05-08, 02:28   

Ja mam taki sam problem, ale mój biust to rozmiar G ;< i nie moge znalezc za bardzo sukienek i bluzek w tym rozmiarze.
Polecam New Yorker, Reserved, H&M, C&A. Kupuję w tych sieciówkach, boję się zakupów bluzek, sukienek w internecie.
_________________
First love never die..
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2016-05-08, 02:54   

Ja nie wiem, gdzie Wy się ubieracie. Mam rozmiar 38-40 i każda sukienka z sieciówki jest za wielka w cyckach, muszę kombinować z pushapami, zwężaniem, uje muje. Wszystko, co ładne, jest szyte na cycate.
_________________
meow
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-05-08, 10:46   

destrukcyjna, Ja tam się cieszę kiedy w ogóle uda mi się wciągnąć sukienkę na biodra :znudzony:
Ostatnio złapałam w H&M dwie sukienki, jedna rozmiar L, a druga 44. L pasowała idealnie, 44 nie dałam rady włożyć nawet ręki.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-05-08, 12:51   

Zgadzam się z destrukcyjna, ja mam to samo. Mam rozmiar 34-36 i większość rzeczy cudownie na mnie wisi. W C&A jest mnóstwo świetnych ubrań, szczególnie od producenta Canda - ładne, dobrej jakości... i wszystkie za wielkie. W rozmiar S zmieściłabym się we dwie z przyjaciółką. Więc jeśli szukasz większych rozmiarów, to zacznij od C&A, tam na pewno sporo znajdziesz. Do H&M'u, według mnie, nie ma co wchodzić, zeszli na psy. Ubrania są albo brzydkie, albo z beznadziejnego materiału, albo potwornie drogie.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2016-05-08, 12:57   

A proszę Cię, do H&M w Polsce w ogóle nie wchodzę. Tam można popaść jedynie w kompleksy i frustrację, kiedy nie możesz wbić się nawet w 46. Nie wiem, od czego to zależy i dlaczego dostawcy w naszym kraju zdecydowali się na takie zaniżenia rozmiarów.
C&A ma "logiczną" rozmiarówkę, nawet trochę przesadnie zawyżoną, ale przed kilkoma laty, gdy zdarzało mi się tam zajrzeć, to materiał nie był górnych lotów.
Może spróbuj poszperać w New Look.
_________________
meow
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-05-08, 13:55   

Hella napisa³/a:

Do H&M'u, według mnie, nie ma co wchodzić, zeszli na psy. Ubrania są albo brzydkie, albo z beznadziejnego materiału, albo potwornie drogie.

destrukcyjna napisa³/a:

A proszę Cię, do H&M w Polsce w ogóle nie wchodzę. Tam można popaść jedynie w kompleksy i frustrację, kiedy nie możesz wbić się nawet w 46.


Jeśli chodzi o sieciówki to do tej pory odwiedzałam tylko kilka, w tym H&M. Ich sklepy są dość chaotyczne, a ja w takim rozgardiaszu radzę sobie lepiej niż pomiędzy równo ułożonymi wieszakami. Większość ich ubrań bardziej podoba mi się na wieszaku, zwyczajnie do mnie nie pasują, a kiedy już coś znajdę to ceny faktycznie jak na sieciówkę zaskakujące.

Hella napisa³/a:

Więc jeśli szukasz większych rozmiarów, to zacznij od C&A, tam na pewno sporo znajdziesz


Właściwie nigdy nie zainteresowałam się tym sklepem. Zajrzałam na ich stronę i chyba faktycznie czas najwyższy na odwiedzenie go :mrgreen:

destrukcyjna napisa³/a:

Może spróbuj poszperać w New Look.


Z New Look mam taki problem, że jak się uczepią jakiegoś trendu to eksponują tylko ten jeden, a wszystko w innym stylu jest pouciskane po kątach sklepu. I o ile wiem, że te perełki gdzieś się kryją to tak jak teraz przejrzenie 50 bluzek z odsłoniętymi ramionami tylko po to, żeby znaleźć zwykłą białą koszulkę niesamowicie mnie irytuje.
Spróbuję się uzbroić w cierpliwość skoro twierdzisz, że może być warto :-)
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-06-21, 13:03   

realna, osoby o małych rozmiarach mogą to traktować jako oversize, za to większy rozmiary w mniejszy sie zwyczajnie nie wbiją xD
 

Fabrik  

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-20, 11:24   

Wiele osób ma właśnie ten problem, natomiast jestem zdania że odzież tych większych rozmiarów znajdziesz w sklepach online i nie musi kosztować majątku. Teraz w styczniu można natrafić na cały szereg rabatów i wyprzedaży, więc trzeba poszukać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com