Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

gandalfwhite1

User


Doł±czył: 15 Mar 2017

   

Wysłany: 2017-03-15, 18:27   dziaĹ‚ać czy nie dziaĹ‚ać.

cześć, mam pewną dziwną sytuacje, otóż kiedyś wspominałem koledze, że podoba mi się pewna dziewczyna, ale jakoś to tak zamilkło kiedy on zaczal z nia pisać i mi to mowic przejąłem się, po tygodniu on zaczął mnie namawiać, żebym napisał do niej... i tak codziennie, gdy już napisałem rozmowa wyglądała w ten sposób,
że ona była bardzo miła, pytała się o to co mnie interesuje, coś tam wspomniała, ze jestem ambitny, śmiała się, jak np. nie odpisywałem 2-3min to sama zaczęła coś pisać. Dzisiaj się zapytałem kolegi dlaczego tak bardzo chce żebym do niej napisał, to mi powiedział, że ona chce mnie poznać ale się wstydzi zagadać. ( jednak to prawda, bo widać po niej, że jest bardzo nieśmiała) i tak zaczęło mi się to układać, nagle przypomniały mi się jej spojrzenia, te " skanowanie " od góry do dołu, przypomniałą mi się też sytuacja kiedy ona stała z tym kolega rozmawiała ja podszedłem do kolegi się o coś zapytać a ona się speszyła, widziałęm to.. popatrzyłą się na mnie coś wstałą ( bo była oparta o ściane) spoglądnęłą gdzieś znowu się oparała - widać było, że się speszyła.
Teraz pytanie, pisać do niej? czy nie.. nie wiem w sumie nawet co napisać, pisałem z nią wczoraj nie wiem... wstydzę się...
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Doł±czyła: 01 Lis 2014

   

Wysłany: 2017-03-15, 18:34   

Pisz do niej śmiało. Co ci szkodzi? Skoro sobie w oko wpadliście to szkoda marnować szansę. Jak się dogadacie na dłuższą metę to i razem swoje nieśmiałości przełamiecie i może coś więcej z tego będzie. :) Warto ryzykować.
 

gandalfwhite1

User


Doł±czył: 15 Mar 2017

   

Wysłany: 2017-03-15, 18:39   

Egoistka napisał/a:

Pisz do niej śmiało. Co ci szkodzi? Skoro sobie w oko wpadliście to szkoda marnować szansę. Jak się dogadacie na dłuższą metę to i razem swoje nieśmiałości przełamiecie i może coś więcej z tego będzie. :) Warto ryzykować.



Ale coś mi to wszystko.. dziwnie wygląda... nawet nie wiem co napisać, bo 'hej co slychac' jest beznadziejne xd
 

vanessa8  

User

vanessa8


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 36

Doł±czyła: 17 PaĽ 2016

   

Wysłany: 2017-03-15, 18:43   

po prostu z niÄ… rozmawiaj ;) nie waĹĽne o czym :) nic nie masz do stracenia
 

gandalfwhite1

User


Doł±czył: 15 Mar 2017

   

Wysłany: 2017-03-15, 19:06   

no spróbuje... ale mam wrażenie, że robie z siebie głupa.

[ Dodano: 2017-03-15, 19:20 ]
sama napisała :D
 

Niels

Stały User



Doł±czył: 07 Maj 2016

   

Wysłany: 2017-03-15, 20:01   

Większość ludzi tak myśli, dlatego często nie wychodzi, mimo że jest potencjał. Lepiej olać te wszystkie podchody. Nie myśl o tym co wypada a co nie. Jeśli chcesz napisać, to napisz. Ja czekałem 2 lata na zaproszenie dziewczyny na spotkanie, o dziwo nikogo w ten czas nie znalazła. Skończyło się na 2 randkach. Dwa lata swojego życia zmarnowałem na myślenie, a co by było gdyby... na dziewczynę która do mnie nie pasowała i na odwrót. Lepiej iść za ciosem i to szybko, jeśli nie wyjdzie to co się stanie? Nic :]
_________________

 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-03-15, 21:29   

gandalfwhite1 napisał/a:

sama napisała :D


Jeśli się z tego cieszysz, to warto w to brnąć
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Doł±czył: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wysłany: 2017-03-17, 23:29   

jeżeli chcesz zdobyć jakąś dziewczynę to musisz brnąć prosto i wiedzieć czego chcesz, nie wycofywać się jak mały chłopiec.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

JakubĹ‚  

Stały User

Goldberg



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Doł±czył: 27 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2017-03-17, 23:33   

Porażka jest drogą do sukcesu. Masz dwie możliwości. Robisz krok i albo Ci się udaje, albo nie. Albo nie robisz kroku i Ci się nie udaje. Co wybierzesz? Statystycznie zawsze lepiej spróbować.
_________________
Pozdrawiam.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com