Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-08-23, 22:08   

Najwyżej adoptowane, z Margolą. Chłopca nazwałybyśmy Michał tudzież Apolinary, a dziewczynkę Aleksandra lub Tekla.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Muszol  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2010-08-23, 22:25   

Hm chciałabym chyba na razie jedno :)) zobczymy jak to będzie.
_________________
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?

Ktoś kiedyś powiedział : " W życiu piękne są tylko chwile. " A ja dopowiem że : jeśli jesteś z tą 'drugą połówką' te chwile następują jedna po drugiej. " :)
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 22:28   

Jeszcze nie myślę o dzieciach, jestem za młoda na dzieci.
Bardzo lubię dzieci, lubię się nimi zajmować, ale swoje chciałabym mieć dopiero za 10 lat:D nie wcześniej. Jeden chłopczyk i dziewczynka wystarczą.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-09-07, 13:53   

ble nie lubię dzieci tylko krzyczą małe smrody nie lubię ich i w przyszłości nie chcę mieć dzieci
_________________
Kiss my ass:*
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-07, 20:46   

brajla napisa³/a:

ble nie lubię dzieci tylko krzyczą małe smrody nie lubię ich i w przyszłości nie chcę mieć dzieci



Dzięki Bogu!!


Jeśli chodzi o mnie to już pisałam, że chcę, chociaż boję się, w jakim świecie przyjdzie mi je wychowywać.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-07, 20:54   

Ja dzieci nienawidzę, nie cierpię. Dla tego, nie chcę ich mieć. I spodziewam się podobnej riposty co wyżej.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-07, 22:59   

Ja bardzo chciałabym mieć dzieci/dziecko. A nawet chciałabym już być w takim wieku i z takimi możliwościami aby je mieć. Jedyne co to boję się porodu i związanego z nim bólu ;)

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Jeśli chodzi o mnie to już pisałam, że chcę, chociaż boję się, w jakim świecie przyjdzie mi je wychowywać.



Ja także cały czas myślę o tym w jakim świecie moje dzieci będą dorastały, i trochę mnie dobija to, że nie które rzeczy idą w tą, a nie inną stronę.
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-09-07, 23:23   

Nie potrafię wyobrazić sobie siebie za jakieś pięć lat, a co dopiero siebie jako ojca. Ale owszem chciałbym mieć dzieci.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-08, 15:52   

Ogólnie dzieci będę mieć, ale nie teraz, nie za kilka lat, ale za kilkanaście.. (z własnej woli, ale zawsze coś może pójść nie tak..). Jak już będę w pełni samodzielna i ustabilizowana finansowo.
Teraz to w większości uwielbiam dzieci, a one biegną do mnie w ciemno (nie wiedzą co robią, ale cóż.. ), a niektóre z koli tak mnie drażnią, że mam ochotę porozwieszać je na klamerkach za oknem. Wkurzają mnie te wrzeszczące, piszczące, rozhisteryzowane bachory.. ale to już wina rodziców, a nie ich, no chyba, że mają ADHD
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-09-08, 17:01   

mist napisa³/a:

Ogólnie dzieci będę mieć, ale nie teraz, nie za kilka lat, ale za kilkanaście.. (z własnej woli, ale zawsze coś może pójść nie tak..). Jak już będę w pełni samodzielna i ustabilizowana finansowo.



uwazaj, taka mala rada ode mnie;) moja znajoma ttak mowila jak miala 24 lata...teraz ma chyba 32 i w ogole nie ma ochoty juz na dzieci...a keidys je uwielbiala i myslala nawet o trojce....teraz ma super faceta i dom a o dzieciach nie chce msylec....

"rob poki masz ochote" xDDDD ale nie mowie ze juz teraz;p
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-08, 18:37   

Jak mi przejdzie no to nie będę miała, ale jakoś póki co uważam, że sprawa dziecka tak jak i sprawa studiów (wybór i pewność siebie w obu przypadkach) jest, że tak powiem już podjęta. Wiadomo, że może mi się odwidzieć- kobietą jestem ;-) Ale na dzień dzisiejszy jestem pewna, że chcę
 

alabama  

Mega wymiatacz

Why so serious?



Do³±czy³a: 05 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-14, 18:09   

Dzieci?! O nie! Nigdy! I tak planuję przyszłość zakonnicy, lub podróżniczki mieszkającej w przyczepie:)
_________________
"Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż w tym pierwszym znaleźli się wszyscy ciekawi ludzie."

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
 

Hawranek1922  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Wodzis³aw ¦l±ski

   

Wys³any: 2010-09-17, 18:53   

Oczywiście, że chciałbym mieć dzieci. Może dwójka? Chłopak i dziewczyna?
_________________
Choć nikt nie nazwie ulic naszymi imionami, my wciąż jesteśmy zasad i wartości strażnikami.
 

BoJaToLubie93  

User


ImiÄ™: Iwona

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-19, 14:08   

w sumie chciałabym mieć dzieci, ale nie więcej niż 2. ;P
i na pewno nie teraz, tylko za kilka dobrych lat :mrgreen:
_________________
I ten stan kiedy szczęście potrafisz wyjaśnić tylko jego imieniem <3 ;*
R <3
 

nasta17  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-29, 17:21   

Na pewno w przyszłości chciałabym zostać mamusią :)
Chciałabym mieć 2 dziewczynki albo dziewczynkę i chłopca.
Już powyżej 2-3 dzieci nie chcę mieć.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com