Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mateusz454282  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-12, 13:21   Dziewczyna która wpadÅ‚a mi w oko "wzdycha" do inne

Tak jak w temacie. Przeprowadziła się do mnie na wioskę dziewczyna, 17 lat (ja 19). Popisaliśmy 3 dni i poszliśmy na spacer. Wszystko pięknie, spoko, super się gadało, jest mega śliczna.

Następnego dnia mi nie odpisuje i po czasie pisze, że nie chciała mi od razu mówić tego, ale od pół roku wzdycha do chłopaka z klasy i starają się zbliżyć do siebie... oraz, że nie mogłaby być ze mną, nie kiedy jest zabujana w tamtym ziomku.

Co robić? Olać czy jakoś z nią pogadać. Zależy mi na niej.
 

sunseadream  

Stały User



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 23

Do³±czy³a: 09 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-04-12, 14:25   

No cóż, serce nie sługa. Nie sprawisz ot tak, że się Tobą zainteresuje, a o tamtym zapomni. Chociażby dlatego, że oni znają się dłużej. Nie olewaj jej, bo może będzie Cię potrzebować. Bo może to właśnie Ty będziesz mógł jej pomóc, a nie tamten chłopak. Czas pokaże. Bądź blisko niej, jeśli Ci na niej zależy, niech zobaczy, że może na Ciebie liczyć. Ale wracanie w rozmowie do zaistniałej sytuacji to nie jest dobry pomysł. Nie wybijesz jej tym go z głowy, a i niepotrzebnie wchodzicie w jakiś konflikt już.
_________________
"Jeden dzień i nic ponad to. Nie oglądaj się za siebie i nie rozpaczaj nad przeszłością, bo już jej nie ma. I nie kłopocz się o jutro, bo jeszcze nie nadeszło. Żyj w teraźniejszości i uczyń ją tak piękną, żeby była warta zapamiętania." J. Scott Taylor
 

Rebeca123  

User

Rebeca123


Wiek: 23

Do³±czy³a: 11 Kwi 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-04-12, 15:12   

Spróbuj sie z nią zaprzyjaźnić a może pewnego dnia jej uczucia sie zmieną
 

awfdg  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2017

Sk±d: mazowsze

   

Wys³any: 2017-04-12, 17:03   

Jeśli będziesz w stanie się z nią kumplować to zawsze jest to jakieś wyjście, ale pod żadnym pozorem nie proś się o miłość.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com