Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-04-11, 23:10

Autor

Wiadomo¶æ

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-15, 14:57   

DeSade napisa³/a:

Nie jest obce. Również sadyście ono nie jest obce.



Ja znam odpowiedź na to pytanie ;) Skierowałem je do Domki, bo jestem bardzo ciekaw, co sądzili ludzie w średniowieczu. Wszak widać po zachowaniu ewidentne zamiłowanie tą epoką.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-04-15, 19:35   

Cytat:

Wszak widać po zachowaniu ewidentne zamiłowanie tą epoką.



Niepotrzebnie jesteÅ› uszczypliwy.
Domka ma rację, że dzisiaj facet potrafi rzucić dziewczynę (zresztą działa to też na odwrót) bo ta czegoś tam w łóżku nie zrobiła oraz faktem jest, że dziewczyna powinna się szanować i nie robić nic na siłę. Tylko, tak jak pisałam, problemem w dyskusji nie jest nasza indywidualna postawa co do seksu.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-15, 20:01   

cappuccino napisa³/a:

Niepotrzebnie jesteÅ› uszczypliwy.



Myślę, że potrzebnie.

cappuccino napisa³/a:

Domka ma rację, że dzisiaj facet potrafi rzucić dziewczynę (zresztą działa to też na odwrót) bo ta czegoś tam w łóżku nie zrobiła oraz faktem jest, że dziewczyna powinna się szanować i nie robić nic na siłę. Tylko, tak jak pisałam, problemem w dyskusji nie jest nasza indywidualna postawa co do seksu.



I tylko tutaj ma rację. Tyle że dziewczyny, o której mowa nie znamy. Nie znamy też jej intencji. Więc wszelkie insynuacje dotyczące jej domniemanej głupoty i braku szacunku do samej siebie są kompletnie niepotrzebne. Jak już KCN zauważyła - dziewczyna może być masochistką, lub mieć "uległe" predyspozycje. Jestem zatem uszczypliwy z tego względu, że w takim przypadku dziewczyna wspomniana w pierwszym poście ma stuprocentową rację, że robi to co robi, bo zwyczajnie jej samej sprawia to przyjemność.

Zatem zachowanie moje będzie tak częste, jak często będą się pojawiać zabawy w zgadywanki i sugestie o ułomności dziewczyny.

Choć do samego tematu odnoszę się czysto hipotetycznie, bo jak dla mnie to zwyczajna prowokacja. Wypowiadam się więc ogólnie zakładając, że ta niewiasta istnieje, lub istniałaby.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2014-04-16, 14:13   

DoruÅ› napisa³/a:

Hej . Mam takie pytanie ktore mnie bardzo interesuje poniewaz mam przyjaciolke ktora opowiada mi o swoim zwiazku z chlopakiem A wy Co myslicie o dziewczynie ktora probuje robic w lozku "wszystko" swojemu chlopakowi zeby byl z niej zadowolony ?



Skoro Ci o tym opowiada, to znaczy że zachowuje się bezsensownie wobec gościa. Same pieszczoty to chyba nic złego, motyw znany i lubiany więc nie rozumiem dlaczego odmawiać sobie wspólnej przyjemności w imię jakiejś tam miłości, albo i nawet samej przyjemności.
 

Toytoy

User


Do³±czy³: 01 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-03, 08:55   

Moim zdaniem taka dziewczyna to skarb, ja też takiej szukam :P
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-07, 19:24   

Godzenie się na wszystko, żeby tylko został.. to niezwykle przykra sytuacja. Jak niską samoocenę ma ta dziewczyna, bądź jak niesamowicie zauroczona jest tym facetem.
Odmówić 10x razy tego, o co prosi, ba, ze 100x i widzieć, że cały czas przy nas trwa, wtedy taki związek ma dopiero sens.

Chyba, że jest masochistką- ale to zależy, czego właściwie się ten facet domaga.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Adiyoshi

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 22:17   

jezeli sie kochaja i on jest z niej zadowolony a ona z niego to czemu nie
 

Emoshiix

User


Do³±czy³: 29 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-29, 13:58   

Jeśli go kocha to jak najbardziej normalne ale "wszystko" ? No ej są pewne granice :->
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com