Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-04-11, 22:10

Autor

Wiadomo¶æ

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-04-11, 21:47   Dziewczyna Ktora zabawia sie z chloapakiem

Hej . Mam takie pytanie ktore mnie bardzo interesuje poniewaz mam przyjaciolke ktora opowiada mi o swoim zwiazku z chlopakiem A wy Co myslicie o dziewczynie ktora probuje robic w lozku "wszystko" swojemu chlopakowi zeby byl z niej zadowolony ? :-)
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-04-11, 22:21   

Cóż można powiedzieć. Póki robią to sobie w łóżku, a ona nie puszcza się na lewo i prawo to niech sobie robią co chcą. Zakładam, że są dorosłymi ludźmi, więc robią to co chcą i co uważają za stosowne. Nie mnie to oceniać :).
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

hub93  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 08:34   

Robienie komuś wszystkiego aby był ten ktoś zadowolony jest niewolnictwem po co się zmuszać do czegoś czego się nie chce robić, ale cóż się nie zrobi dla tej "miłości"
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-04-12, 08:45   

hub93 napisa³/a:

Robienie komuś wszystkiego aby był ten ktoś zadowolony jest niewolnictwem


a jej chłopak tyranem i sadystą. Bez przesady.

Dawanie komuś przyjemności jest przyjemnością samą w sobie^^
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

hub93  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 09:01   

Oczywiście że nie musi tak być wiadomo, ale często tak jest że druga osoba zgadza się na wszystko mimo że wolała by tego nie robić
 

espresso  

Stały User

Fater



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Sty 2014

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-04-12, 09:23   

Cytat:

Co myslicie o dziewczynie ktora probuje robic w lozku "wszystko" swojemu chlopakowi zeby byl z niej zadowolony ?



"był z niej zadowolony", dziwnie to brzmi. Tak jakby była przedmiotem, który może zostać wyrzucony, jeśli nie spełni swojego zadania.
Oczywiście nie w naszym interesie zaglądać komuś do sypialni. Jeśli oby dwoje godzą się na takie a nie inne pożycie to ich sprawa.
Moim zdaniem partnerzy powinni troszczyć się o szczęście tej drugiej osoby podczas stosunku. Robić wszystko, aby ta osoba była szczęśliwa. Słowo "zadowolona" nie pasuje mi tutaj i spłyca całą sytuacje.

Co myślę o dziewczynie? Nie mnie ją oceniać, ale smutno by było, gdyby czuła się jak przedmiot.
_________________
www.tatajakmama.eu
www.bycfotografem.pl
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-04-12, 17:20   

Cytat:

a jej chłopak tyranem i sadystą. Bez przesady.

Dawanie komuś przyjemności jest przyjemnością samą w sobie^^



Zależy jaka jest to przyjemność. Jeżeli samemu nie czerpie się przyjemności z pewnych praktyk, i robi się to tylko po to, by zaspokoić niejednokrotnie przedziwne pragnienia drugiej osoby przymuszając się, jest to niezdrowy altruizm i zwykłe poniżenie. W łóżku rzeczy powinno się robić razem, z obopólną radością. Mniejszą lub większą, ale bez wymuszania.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-04-14, 18:28   

a może jest masochistką? sprawy łóżkowe powinny się zamknąć w sypialni, chyba że ktoś woli w plenerze, w każdym razie pomiędzy parą.
 

Domka  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-04-14, 18:33   

dla mnie to kobieta powinna się szanować, a nie spełnianiać jakieś chore zachcianki facetowi. ale mnie już nic nie zdziwi, w dzisiejszym świecie, nie wiem dokąd to zmierza ta cała wolność, jeszcze kilka lat temu zrobienie loda było dla kobiety największą hańba. a teraz? najnormalniejsza w świecie rzecz. pewnie jakby dziewczyna nie chciała zrobić loda chłopakowi to by z nią zerwał. Bo przecież to takie normalne
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-04-14, 18:40   

OMGGGG. Jest dwojga ludzi, kochają się, rozmawiają, ufają sobie to oralny to poniżenie?! Poniżeniem jest coś co robimy wbrew swojej woli.

ale lepiej być zaściankowymi polaczkami, przeciez seks służy tylko robieniu dzieci przy wyłączonym światle, pod kołderką raz w miesciącu. to takie poniżające :oops:
 

Domka  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-04-14, 18:48   

już wolę być "zaściankowym polaczkiem" patrząc na to co się dzieje na zachodzie i te wszystkie rozwody
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-04-14, 18:54   

bo przyczyną rozwodów jest robienia loda albo nie, choć w sumie otwarte osoby powinny się dobierać z otwartymi w tych sprawach. Dobry seks w związku to jedna z podstaw. : o
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-14, 19:06   

Domka napisa³/a:

dla mnie to kobieta powinna się szanować, a nie spełnianiać jakieś chore zachcianki facetowi.



Jak wyżej zostało powiedziane - co jeśli jest masochistką? Twoim zdaniem masochistom pojęcie szacunku jest obce?

Domka napisa³/a:

już wolę być "zaściankowym polaczkiem" patrząc na to co się dzieje na zachodzie i te wszystkie rozwody



Nie wymagaj więc od innych, że do tematyki seksu podchodzą nieco swobodniej.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-04-15, 11:02   

Najgorszy dla seksu jest chyba stereotyp. Stereotyp, że tylko seks jest powodem rozwodów, że "po katolicku" to własnie po ciemku pod kołdrą ;) , stereotyp, że jakieś seksualne praktyki z góry należy uważać za poniżające.

Poniżające i uwłaczające, ocierające się o gwałt lub będące gwałtem są moim zdaniem takie praktyki seksualne, których nie chce jedna ze stron.

Kwestia naszej wiary, to czy czekamy z seksem do ślubu czy nie, czy jesteśmy zwolennikami wolnych otwartych związków bez zobowiązań, to czy bez problemów zostalibyśmy swingersami, to czy jesteśmy w seksie bardzo konserwatywni - w tym temacie moim zdaniem nie ma to znaczenia, nie o tym dyskutujemy.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-04-15, 11:14   

DoruÅ› napisa³/a:

bic w lozku "wszystko" swojemu chlopakowi zeby byl z niej zadowolony ?



To mi siÄ™ wydaje tak dalece naturalne.

Sacher napisa³/a:

co jeśli jest masochistką? Twoim zdaniem masochistom pojęcie szacunku jest obce?



Nie jest obce. Również sadyście ono nie jest obce.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com