Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

SweetGirl  

Pogromca postĂłw

nie taka słodka



Wiek: 29

Doł±czyła: 18 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-05-29, 21:11   

jednym to pasuj innym nie . Jak jakaĹ› dziewczyna Ĺ‚adnie w tym wyglada to prosze bardzo .
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

August  

User



Doł±czył: 10 Cze 2009

Sk±d: W-w

   

Wysłany: 2009-06-10, 13:03   

Nie podobają mi sie z reguły dziewczyny w dredach, bo nie podobają mi się dredy. A w przypadku dziewczyny mam wrażenie - wiem że głupie i nieuzasadnione, ale jednak - że robi takie rzeczy, żeby poderwać jakiegoś ciachowego subkulturowca, a nie z innych przyczyn.

Ale jedna z moich pierwszych dziewczyn miała dredy i świetnie się całowała... Teraz, kiedy je ścięła, nie jest już taka fajna ;]
 

pablo  

User


Wiek: 39

Doł±czył: 19 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-19, 19:03   

Mi się dredy podobają choć nie każdemu pasują. Sam kiedyś miałem zamiar sobie zrobić, ale jednak to nie dla mnie. U dziewczyn dredy zazwyczaj fajnie wyglądają, ale to już kwestia gustu. Napewno dziewczyny w dredach nie są mniej pociągające
 

Czocher  

User



Doł±czył: 11 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-06-19, 20:05   

Zdecydowanie mi siÄ™ nie podobajÄ…, taka dziewczyna jest jak dla mnie mniej seksowna.
 

Ultraska  

Stały User



Doł±czyła: 09 Mar 2009

Sk±d: Tychy

   

Wysłany: 2009-06-19, 20:36   

Jak dziwczynie pasują deady to czemu nie:).Moja kumpela będzie sobie robić i jestem za tym pomysłem. Ja osobiście nie zrobiłabym sobie. Mam świra na punkcie moich włosów. Kocham je normlanie. Najlepsze to długie, rozpuszczone :mrgreen:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com