Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Jetson

Wymiatacz



Doczy: 21 Sie 2011

   

Wysany: 2016-09-21, 01:31   Dziewczyna z pracy

Cześć,

Założyłem ten temat, bo chciałbym podzielić się z wami sytuacją, która obecnie mi
towarzyszy i z jaką jeszcze nigdy nie miałem do czynienia. Otóż jest w pracy dziewczyna, pewna M, która mi się podoba, jednak łączy nas specyficzna relacja. Gdy jesteśmy sami we dwoje - na przykład w drodze do biura, bo mamy tę samą drogę - bardzo dobrze się dogadujemy, ona rozmawia żywiołowo, uśmiecha się, generalnie jest w porządku. Gdy jednak przebywamy wśród współpracowników, odnoszę wrażenie, że ona zaczyna mnie ignorować. Nie zwraca na mnie uwagi, nie szuka kontaktu, a każdy zaczęty przeze mnie temat kończy dosyć szybko. Trochę nie rozumiem tego zachowania. Myślę, że gdyby z jakiegoś powodu wstydziła się ze mną rozmawiać bądź mnie po prostu nie lubiła, taka niechęć objawiałaby się w każdej sytuacji, a nie tylko w biurze. To jakaś kobieca gra?

Co ciekawe, inna koleżanka zaczęła mnie ostatnio o M wypytywać. Zapytała czy M mi się podoba i czemu jeszcze nie zaprosiłem jej na kawę. Trochę mnie to zdziwiło, bo nikomu się z moim rozterek nie zwierzałem. Oczywiście wyparłem się jakiegokolwiek zainteresowania - jakieś plotki na mój temat, to ostatnie, czego mi potrzeba. No więc wyparłem się, jednak pociągnąłem trochę temat, dziwiąc się, dlaczego akurat zapytała o tę konkretną dziewczynę. W odpowiedzi dostałem typowo kobiece: "bo ja obserwuję ludzi i jestem spostrzegawcza. Jak mówiłam, zaproś ją na kawę".

Interesujące...
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-09-21, 14:05   

Jetson napisa/a:

To jakaś kobieca gra?


Taaa... na dodatek dość częsta.

Jetson napisa/a:

W odpowiedzi dostałem typowo kobiece: "bo ja obserwuję ludzi i jestem spostrzegawcza. Jak mówiłam, zaproś ją na kawę".


Jedna drugiej powiedziała i tyle.
Pożaliła się, że jej nie zaprosiłeś nigdzie i bla bla bla...
Ja bym olał temat.
 

Jetson

Wymiatacz



Doczy: 21 Sie 2011

   

Wysany: 2016-10-06, 18:31   

Jeśli to serio ma wzbudzić moje zainteresowanie, to działa raczej odwrotnie niż powinno, bo nie mam zamiaru skakać koło kogoś jak cyrkowa małpka. :-)
Tak jak radzisz - lepiej odpuścić.
 

DobraDusza  

User


Imię: Milena

Wiek: 27

Doczya: 20 Lut 2015

   

Wysany: 2016-10-12, 20:56   

a moze po prostu skupia sie na pracy? ze wszystkimi tak postepuje czy tylko z toba?
 

FocusMK1  

User


Imię: Bartek

Wiek: 27

Doczy: 21 Wrz 2016

Skd: CK

   

Wysany: 2016-10-13, 16:15   

No nie wiem, uważaj bo pomyśli że owinęła cię w oku palca i jesteś do jej dyspozycji. Na twoim miejscu zaczął bym zachowywać się podobnie jako ona i obserwować reakcję.
 

Jetson

Wymiatacz



Doczy: 21 Sie 2011

   

Wysany: 2016-12-06, 01:52   

FocusMK1 napisa/a:

No nie wiem, uważaj bo pomyśli że owinęła cię w oku palca i jesteś do jej dyspozycji. Na twoim miejscu zaczął bym zachowywać się podobnie jako ona i obserwować reakcję.



Próbowałem tak zrobić, lecz nie zauważyłem żadne zmiany na lepsze. Obecnie jej zachowanie jest po prostu dziwaczne. Czasami normalnie rozmawiamy, a innym razem odczuwam u niej... hmm... niechęć? W zasadzie częściej występuję to drugie. Trochę mnie to dobija, bo ona naprawdę mi się podoba i gdy sięgam pamięcią wstecz, pamiętam, jak dobrze się kiedyś dogadywaliśmy.
 

Marksman

User


Doczy: 12 Gru 2015

   

Wysany: 2016-12-07, 11:46   

Skoro Ci się podoba to co to za ściema z tym

"

Jetson napisa/a:

Oczywiście wyparłem się jakiegokolwiek zainteresowania - jakieś plotki na mój temat, to ostatnie, czego mi potrzeba. No więc wyparłem się



Nie potrafisz się przyznać, że pociąga Cię jakaś kobieta? W dodatku jeszcze myślisz, że ona się tego dowiedziała, bo OBSERWOWAŁA WAS? Oczywiście, że razem ze sobą gadały, a ty jak pizda, nie potrafisz nawet "wyciągnąć" obiektu swojego pożądania na kawę. A kobieta, która Ci się podoba musi brać sprawy w swoje ręce i angażować koleżankę, a ty jeszcze zniszczyłeś jej jakiekolwiek nadzieję kłamiąc, że ona Cię w ogóle nie interesuje. :-o

Bądź jak facet i weź sprawy w swoje ręce, zamiast pisać na forum te bzdury, powinieneś porozmawiać z nią szczerze na ten temat. Pracujesz w biurze, więc domyślam się, że masz trochę lat i czasy gimbazy są już za tobą. Zaproś ją na kawę, powiedz, że Ci się podoba i spytaj o jej dziwne zachowanie. Z pewnością wszystko Ci wyjaśni.
 

markoch

User


Doczy: 30 Lis 2016

   

Wysany: 2016-12-07, 11:56   

Cytat:

Nie potrafisz się przyznać, że pociąga Cię jakaś kobieta? W dodatku jeszcze myślisz, że ona się tego dowiedziała, bo OBSERWOWAŁA WAS? Oczywiście, że razem ze sobą gadały, a ty jak pizda, nie potrafisz nawet "wyciągnąć" obiektu swojego pożądania na kawę. A kobieta, która Ci się podoba musi brać sprawy w swoje ręce i angażować koleżankę, a ty jeszcze zniszczyłeś jej jakiekolwiek nadzieję kłamiąc, że ona Cię w ogóle nie interesuje.



Zgadzam się! Bardziej oczywistego sygnału poprzez jej koleżankę nie mogłeś już dostać... No chyba że czekasz aż sama przyjdzie i Cię porwie na kawę? Widocznie to nie ten typ kobiety. A te posty wyżej o jakimś owijaniu sobie wokół palca... Bzdury. Praca to praca. Poza pracą sobie możecie dyskutować i żartować na wszystkie tematy, ale w pracy się pracuje, zwłaszcza w pracy biurowej!
 

Jetson

Wymiatacz



Doczy: 21 Sie 2011

   

Wysany: 2017-04-02, 22:35   

Trochę odkopię ten temat po 3 miesiącach. Nie wiem, czy panowie wyżej to przeczytają, ale i tak napiszę.

Cytat:

Nie potrafisz się przyznać, że pociąga Cię jakaś kobieta? W dodatku jeszcze myślisz, że ona się tego dowiedziała, bo OBSERWOWAŁA WAS? Oczywiście, że razem ze sobą gadały, a ty jak pizda, nie potrafisz nawet "wyciągnąć" obiektu swojego pożądania na kawę.



Ja ją na kawę zapraszałem. W odpowiedzi dostałem "hmmm, bo ja teraz nie mam czasu. Dam ci znać, gdy będę wolna.". Poza tym sprawa z tym jej wycofanym stosunkiem już się wyjaśniła, bo ją w końcu kiedyś skonfrontowałem. Otóż jak sama stwierdziła, wycofała się, bo ktoś puścił po projekcie plotkę, że ona mi się podoba i chciała te ploty uciąć, także panowie nie trafiliście. :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com