Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

NeSamurai  

Stały User


Doł±czył: 09 Sty 2012

   

Wysłany: 2012-04-14, 14:48   Dziewczyny ! Co sÄ…dzicie o ''zĹ‚otym deszczyku'' ??

Czytałem ostatnio artykuł na jednym z portali dla kobiet,gdzie była mowa o zabawie w ''złoty deszczyk'' - chodzi o zrobienie siku na partnera .
I tu moje pytanie: czy gdyby Twój ukochany facet poprosił Ciebie o to,żebyś kucnęła nad jego klatką piersiową ,gdy on leży i zrobiła to -zgodziłabyś się?
Mam na myśli osoby ,które ufają swoim partnerom i są z nimi w bliskiej relacji.

Ale też pytam Was dziewczyny,które np. nie jesteście obecnie z chłopakiem-co Ty o tym myślisz?Jakie jest Twoje zdanie na temat takiej ''zabawy'' ?
_________________
Samurai
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Doł±czył: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wysłany: 2012-04-14, 16:43   

nie jestem dziewczynÄ…, ale siÄ™ wypowiem.

seks do tej pory sprawia mi tyle frajdy, że nie myślę o takich udziwnieniach. swoją drogą, ciężko mi sobie wyobrazić, aby sikanie na kogoś albo bycie obsikiwanym sprawiało przyjemność... chociaż przy takim wachlarzu różnych zboczeń i perwersji urofilia nie jest jeszcze taka zła
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Beznickowy

Mega wymiatacz


Doł±czył: 09 Sty 2012

   

Wysłany: 2012-04-14, 18:01   

To tzw. dominacja toaletowa, często spotykana w femdom. Mnie to osobiście nie kręci, wręcz obrzydza, ale co kto lubi ;)
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2012-04-14, 18:20   

Beznickowy napisał/a:

dominacja toaletowa,


Nie spotkałam się z takim określeniem. Funkcjonuje to po prostu jako "złoty deszcz" lub po prostu "pissing". Ale zgodzę się, że może nieznacznie częściej jest częścią femdom, niż male.

Osobiście? Ni ziębi ni grzeje.
 

C-47  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Doł±czył: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wysłany: 2012-04-14, 18:29   Re: Dziewczyny ! Co sÄ…dzicie o ''zĹ‚otym deszczyku'' ??

NeSamurai napisał/a:

Czytałem ostatnio artykuł na jednym z portali dla kobiet,gdzie była mowa o zabawie w ''złoty deszczyk'' - chodzi o zrobienie siku na partnera


obrzydzało by mnie takie coś

Jeszcze do tego dojdzie,że partnerka będzie waliła kloca na klatę partnerowi :mrgreen:

Nie wiem czy to podlega pod fetysz,ale widzÄ™ ĹĽe ludzka fantazja nie ma granic
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

BlackCherry  

Stały User


Wiek: 30

Doł±czyła: 06 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-04-14, 18:49   

No gdziesz,masakra jakas. Ludzie to maja poprzewracane we lbach.
_________________
Wszyscy mamy zle w glowach ze zyjemy
Hej hej la la la la hej hej hej
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2012-04-14, 19:08   

AbstrahujÄ…c - uwieeelbiam takie tematy :D Te oburzone duszyczki przeciwko upodobaniom innych ludzi, ktĂłre tak naprawdÄ™ ich nie dotyczÄ….
 

Akeyo20  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czył: 16 Cze 2010

   

Wysłany: 2012-04-14, 19:16   

Ostia napisał/a:

AbstrahujÄ…c - uwieeelbiam takie tematy :D Te oburzone duszyczki przeciwko upodobaniom innych ludzi, ktĂłre tak naprawdÄ™ ich nie dotyczÄ….


A co w tym złego? Niech i będą oburzeni, skoro chcą. To (jeszcze) nie zbrodnia.
_________________
There can be only one
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Doł±czył: 01 Lut 2012

   

Wysłany: 2012-04-14, 19:16   Re: Dziewczyny ! Co sÄ…dzicie o ''zĹ‚otym deszczyku'' ??

C-47 napisał/a:

Nie wiem czy to podlega pod fetysz


Tak, to jest fetysz.
 

BlackCherry  

Stały User


Wiek: 30

Doł±czyła: 06 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-04-14, 19:23   

Ostia napisał/a:

AbstrahujÄ…c - uwieeelbiam takie tematy :D Te oburzone duszyczki przeciwko upodobaniom innych ludzi, ktĂłre tak naprawdÄ™ ich nie dotyczÄ….




Czuje sie wywolana do odpowiedzi w pewnym sensie xd.
Po to sa tematy,aby wyrazac swoje zdanie na ich temat. Chyba ze sie myle i sa poto by napisac rzeczy typu: "Aha", "No inne to", "Nie podoba mi sie to", "Podoba mi sie to", "Nie wypowiem sie bo mnie nie dotyczy". Etc.
_________________
Wszyscy mamy zle w glowach ze zyjemy
Hej hej la la la la hej hej hej
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2012-04-14, 19:27   

O drogie ludzie, wszak nie chodziło mi o to, aby zamykać wam usteczka bądź skazywać jedynie na monotonne odpowiedzi :)
To była jedynie moja uwaga, ponieważ słowa niektórych wyrażające wątpliwość co do władz umysłowych praktykujących tego typu rzeczy, przewija się w każdym temacie tego typu - a zapewne przy was są osoby, które lubię tego typu klimaty; nie "obrażacie ich" bo nie wiecie o danych upodobaniach.
Piss and lov.
 

BlackCherry  

Stały User


Wiek: 30

Doł±czyła: 06 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-04-14, 19:44   

Psychiatrzy lecza narkomanow a wiekszac z nich pewno nawet na oczy niewidziala zadnego narkotyku,ot taki przyklad. Niewiedza jak jest po nich naprawde a oceniaja,i lecza wg tego co sie naumieli z podrecznikow. Dlaczego jeden z drugim czlekiem niemoze wyrazic swojego zdania w temacie,ktory jest otwarty na wszystkie opinie(chyba ze sie myle),choc nie wiedza w czym rzecz. Nie jest to obrazanie nikogo a jedynie, wlasne zdanie,swoje,a nie zeby komus sie umilic. Wtakim raziem polowa jak nie wieksza ilosc niewypowiadala sie w wiekszosci tematow-bo ich nie do tyczy,bo maja inne zdanie(patrz.obrazajace osoby zainteresowane)
_________________
Wszyscy mamy zle w glowach ze zyjemy
Hej hej la la la la hej hej hej
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2012-04-14, 21:41   

Zabawa dla chorych psychicznie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Doł±czyła: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-04-15, 01:49   

hm... ja w zyciu nie zrobila bym tego. Bo nie, nie podoba mi sie ten pomysl, ale jestem w stanie zrozumiec tych, ktorzy sie na to decyduja. Kazdy jest indywidualny, kazdy ma swoje fetysze, kazdy lubi cos innego. Ktos lubi jablka, ktos inny nie ma zycia bo spedza cale zycie face2face z fejsbukiem (bo go lubi zaiste) a jeszcze ktos inny lubi sikac na swojego faceta , albo byc facetem obsikiwanym przez swoja dziewczyne. I jezeli mi sie nie podoba ten pomysl, to dlaczego jakis czlowiek o dosc odmiennych upodobaniach ma tego tez nie lubic? Swiat nie jest ulozony pod nas i nie zawsze wszystko musi byc takie zeby nam przypasowalo. Mi tam rybka co robia inni, byle bylo im dobrze. :hyhy:
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

NeSamurai  

Stały User


Doł±czył: 09 Sty 2012

   

Wysłany: 2012-04-15, 08:40   

Najbardziej optymalną wypowiedzią jest ta powyżej-Cioci,bo odpowiedziałaś na wszystkie pytania z tematu.
Męczące są wypowiedzi oceniające osoby,które to lubią.
Lepiej by było,gdybyście pisały ,dlaczego byś się nie zgodziła na to,co Tobie w tym nie pasuje i przeszkadza?Co Ciebie zniechęca w tym?.A jeśli mogłabyś to zrobić to z jakiego powodu ?
_________________
Samurai
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com