Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2013-12-20, 00:36   

Tak! Chyba najbardziej w mmorpg, ostatnimi czasy: Aion (najukochańsza, zwłascza po ostatnim updacie z nowymi dwiema klasami) i Neverwinter, przymierzam się też do Tery, a kiedyś próbowałam Lineage, Allods (to było śmieszne w sumie), PWI i jakieś mniejsze głupotki w stylu Runes of Magic, w lola grałam kiedyś króciutko, ale z tego co pamiętam, rozczarowałam się. Z innych, Mafia II (teraz obczajam też jedynkę), Saboteur (Mafia i Saboteur pokochałam, najbardziej chyba ze względu na samochody i muzykę), Lego LOTR, Skyrim z facetem, ale w sumie jakoś mi nie podchodzi, GTA z facetem, o mój Boże zapomniałabym wspomnieć o kochanych simciach, od których oczywiście się zaczęła moja przygoda z jakimikolwiek grami. Wyczekuję z ciekawością obiecanej czwartej części, najbardziej się jaram większą ilością opcji przy tworzeniu simów, kocham to robić. Chyba zacznę ich sprzedawać w internercie ;p

A, panowie, nie ma co szufladkować, że pewne gry są mniej, lub bardziej męskie. Wszystko od gustu zależy. Paranoja jakaś z takimi przyporządkowaniami. Dojdzie do tego, że faceci przestaną grać w niektóre gry, bo pójdą ploty, że dużo dziewczyn gra, więc coś jest nie tak ;p
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

karinash

User


Do³±czy³: 20 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-20, 12:10   

Ja też gram i to często:) Moje ulubione gry to RPG: Ice Wind Dale i Baldurs Gate.
_________________
Profesjonalna organizacja imprez integracyjnych dla firm - http://www.tajemniceimprez.pl/
 

Yuko

User



Do³±czy³: 20 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-20, 12:56   

:-D ja gram często w MMO :)
_________________
Chce mi się śmiać, bo to chyba nie tak Na głowie stawiam świat, jestem wolna jak ptak


http://img809.imageshack....00/25402092.png
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-12-21, 23:03   

kiedyś grałam bardzo dużo (do dziś pamiętam te emocje gdy w need for speed uciekałam przed policją :D). Teraz już tego nie robię, jakoś tak nie chce mi się grać.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2013-12-31, 15:56   

Kiedy mam dużo wolnego czasu, to nie odmawiam sobie tej przyjemności. GTA, HP i Fifa z chłopakiem. :-)
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2014-03-19, 14:23   

Uwielbiam gry, ale najbardziej planszowe ze znajomymi. :)) Zawsze można pogadać i miło spędzić czas zarazem.
 

osuchowa19

User


Do³±czy³: 07 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-19, 17:13   

Ja uwielbiam grać gry o koniach też on-line czasami wracam do simsów ale najbardziej uwielbiam grać w gry na Xbox, ta jest the best Kinect Sports 2
 

Lejke  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-19, 18:19   

Jeszcze kilka lat temu zdarzało mi się w coś pograć, najczęściej jakieś wyścigi samochodowe, ale ostatnio i czasu brak, i chęci też jakby mniej.
_________________
"Zaśpijmy dzisiaj - będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorÄ…czkÄ™, udajmy malariÄ™."
 

Sameness  

User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Mar 2014

Sk±d: S³upsk

   

Wys³any: 2014-03-23, 16:59   

Och, no ja gram w LOLa. Pewnie zaraz ktoś mnie zamorduje, no ale cóż. :-D
 

.Forever.  

User


ImiÄ™: Gabriela

Wiek: 25

Do³±czy³a: 01 Kwi 2014

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2014-04-02, 07:55   

Need for Speed, Assassin's Creed, Mortal Combat, Half Life, Prince of Persia... głównie gry na PlayStation.
_________________
Il tempo è il migliore dei medici.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-04-02, 09:47   

Ja ostatnio przeszłam Kijek Prawdy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-02, 13:26   

Czasem mi się zdarzy jakiś Warcraft czy coś podobnego, ale generalnie rzadko gram, nie umiem się wkręcić na dłużej.
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2014-04-23, 16:20   

do gier komputerowych przekonał mnie mój 5letni brat, teraz razem gramy.
ogólnie to wolę gry planszowe, na których się wychowałam - z chłopakiem uwielbiamy chińczyka, gąski i domino :-)
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

izaaa92  

User


ImiÄ™: izabela

Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2014-05-01, 14:55   

nie gram, moim zdaniem gry to strata czasu ;)
_________________
Mój ulubiony gabinet kosmetyczny w Lublinie www.idealmed.com.pl
 

Edith  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lip 2010

   

Wys³any: 2014-05-03, 15:01   

Ostatnio gram w The Settlers Online. Poza tym zawsze uwielbiałam Heroes III, no i grywałam w Simsy, ale te po jakimś tygodniu, dwóch mi się nudziły.
_________________
"Nie kochaj mojej postaci z Twojej wyobraźni. Kochaj mnie taką, jaka jestem, a będę stawać się lepsza."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com