Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-26, 18:16   

według mnie takie postępowanie jest chore, stracić dziewictwo powino się z osobą którą się kocha, a nie z przypadkową osoba za kase, nie rozumiem tego
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-26, 18:24   

though napisa³/a:

według mnie takie postępowanie jest chore, stracić dziewictwo powino się z osobą którą się kocha, a nie z przypadkową osoba za kase, nie rozumiem tego



to też mój pogląd ;)
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-26, 18:26   

Są dziewczyny dla których dziewictwo nie jest niczym wyjątkowym to tylko medycyna, która teraz czy później straci na wartości, więc głowę zawraca im tylko kasa, chęć przetrwania.
_________________
ona umrze martwa.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-26, 18:44   

Missy,

ale muszą być na wysokim stopniu demoralizacji....albo biedoty
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-26, 18:46   

Pati009, niekoniecznie, wiesz? U mnie w gim były dziewczyny, którym nie zależało na dziewictwie i były jednymi które pierwsze się tego pozbyły. Demoralizacji śladu żadnej.
_________________
ona umrze martwa.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-26, 18:47   

Missy, liczyły tylko na seks?
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-26, 18:49   

Nie.
Po prostu słowo dziewictwo nic więcej dla nich nie znaczyło, jak pierwszy stosunek.
I pewnie znalazły by się takie co to sprzedają swoje "świeże cała" i mają podobne poglądy.
_________________
ona umrze martwa.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-26, 18:53   

Missy, dla mnie to ma jakąś wartość.Jak stracić-to z kimś odpowiednim ;)
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-28, 13:45   

Pati009 napisa³/a:

Jak stracić-to z kimś odpowiednim ;)

właśnie. Co to za przyjemność robić to bez uczucia? Dla mnie żadna...
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

LaRozaNegra  

User

stokroć oszukana



ImiÄ™: Kasandra

Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

Sk±d: woj. lubelskie

   

Wys³any: 2009-05-01, 19:10   

Mnie to już nic nie zdziwi... 12letnie matki, 13letni ojcowie. Dziewczyny, tracące dziewictwo w wieku 12-13 lat, czy dziewictwo za kasę... Szkoda słów na to co się teraz dzieje na świecie.
Uuu gdyby tak każda dziewczyna rekonstruowała sobie błonę dziewiczą, to więcej mielibyśmy dziewic w Polsce niż żołędzi na dębie... :evil: :-P
_________________
Jeżeli upadniesz, to nie wstawaj, czasami już nie warto...
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-01, 19:41   

LaRozaNegra napisa³/a:

Mnie to już nic nie zdziwi... 12letnie matki, 13letni ojcowie. Dziewczyny, tracące dziewictwo w wieku 12-13 lat, czy dziewictwo za kasę... Szkoda słów na to co się teraz dzieje na świecie.



no, młodzież zeszła na psy :( ale to wina wychowania i telewizji.
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-05-01, 21:25   

Yossarian napisa³/a:

telewizji.

ja myślę że raczej telewizji. Przykłady skądś się przecież brać muszą. Weźmy np American Pie, gdzie chłopaki na siłę chcą to zrobić. I inne amerykańskie filmy..
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Agregatgrzewczy  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-05-01, 21:27   

LaRozaNegra napisa³/a:

Mnie to już nic nie zdziwi... 12letnie matki, 13letni ojcowie. Dziewczyny, tracące dziewictwo w wieku 12-13 lat, czy dziewictwo za kasę...


Sprzedanie dziewictwa za kasę mogłabym zrozumieć: ciało to własność kobiety i niech robi z tym co chce. To nie mój problem. Jeśli chce w ten sposób zarobić- jej sprawa. Staram się nie osądzać ludzi, szczególnie wtedy, gdy nie wiem co nimi kieruje.
Natomiast sprawami 12latek uprawiających seks to się chyba prokurator powinien zająć. Przecież to-to nawet kobieta nie jest, tylko dziecko, prawdopodobnie głupie i zmanipulowane przez 2 lata starszego kolegę. Ani to cycków nie ma, ani nie ma co depilować między nogami :P Nie wiem jak dziecko może być przedmiotem pożądania. W tym wieku to ja się lalkami bawiłam i uważałam, że chłopcy są pe. Nawet nie wiedziałam, że można z nimi robić coś więcej niż bawić się w chowanego.
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-01, 21:43   

SweetGirl napisa³/a:

Weźmy np American Pie, gdzie chłopaki na siłę chcą to zrobić. I inne amerykańskie filmy..



o to mi własnie chodziło. głupole którym rodzice nie poświęcili czasu, żeby ich wychowac na porządnych ludzi oglądają te durne amerykańskie komedie młodziezowe i chcą być tacy sami jak ich bohaterowie, czyli po prostu puści. ale oczywiście jak ktoś jest porządnie wychowany przez rodziców, to takie filmy traktuje z dystansem i wie, że w zyciu liczy się coś więcej niż seks.
czytałem kiedyś artykuł o 13-sto letniej pannie wyśmiewanej przez koleżanki z klasy za to że jeszcze jest dziewicą :kwasny: patologia :kwasny:
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-05-01, 22:06   

To ja jeszcze proponuję obejrzeć "Z pamiętnika dziewicy". Na MTV leciało. Widziałam na jakiejś stronie.
Panna szuka chłopaka, bo chce mieć za sobą pierwszy raz. I tylko o seksie gadają, a rodzice się cieszą i wspierają. O_o
Troszkę podupada model rodziny. Teraz rodzice się mniej dzieciakami zajmują i wychodzą cuda. Jak rodzice nie przekazują żadnych wzorców, to sobie dzieciak szuka w internecie czy telewizji. A, że najpopularniejszy i najłatwiej przyswajany jest taki szit, to potem są takie dzieciaki.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com