Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 20:10   

Cytat:

Jak byscie zareagowali gdyby dziewczyna, z ktora sie spotykanie oznajmila Wam, ze zalezy jej wylacznie na seksie i nic wiecej?


To zależy. Jeżeli czułbym do niej coś więcej, to pewnie zostawiłbym ją w spokoju. Cierpiałbym wiedząc, że mogę ją jedynie bzykać, a nie kochać.
 

antysocjalista

User


Do³±czy³: 23 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-24, 14:15   

Cytat:

Jak byscie zareagowali gdyby dziewczyna, z ktora sie spotykanie oznajmila Wam, ze zalezy jej wylacznie na seksie i nic wiecej?

Zapytałbym czy nie ma przypadkiem koleżanki o równie swobodnym podejściu do seksu :D
_________________
REGULAMIN
 

haste  

User


ImiÄ™: Iras

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Sty 2016

Sk±d: ZRW

   

Wys³any: 2016-01-31, 00:14   

mala_mii napisa³/a:

Jak byscie zareagowali gdyby dziewczyna, z ktora sie spotykanie oznajmila Wam, ze zalezy jej wylacznie na seksie i nic wiecej?



Mam coś więcej poza męską dumą, ponieważ racjonalnie staram się łączyć pewne fakty z ich następstwami. Skoro w samej teorii miałbym się z kimś spotykać to z góry ustalam sobie reguły - co moge, czego nie, czego mi potrzeba a czego mam za dużo. Nie mam parcia na szastanie ludzi, więc gdyby mi autentycznie zależało, uznałbym że prawdopodobnie czas zakończyć znajomość - owszem może i ego byłoby zadowolone ale cała reszta nie :-)
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2016-02-01, 23:39   

mala_mii napisa³/a:

Jak byscie zareagowali gdyby dziewczyna, z ktora sie spotykanie oznajmila Wam, ze zalezy jej wylacznie na seksie i nic wiecej?



Zależy. Jak byśmy dopiero się spotykali i by z tym wyjechała rzekłbym - super.
Ale jakby wyjechała z tym już w związku to słabo.
_________________
 

RobertWu

User



Do³±czy³: 02 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-02, 20:54   

Mniej więcej tak jak wyżej - póki jest to na wczesnym etapie i jeśli bym się nie zaangażował emocjonalnie to spoko, ale w przypadku zaangażowania to jednak słabo usłyszć coś takiego
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-24, 18:09   

Co byscie odpowiedzieli dziewczynie, ktora oswiadczylaby Wam, iz chce sprobowac z inna, ale dalej z Wami sypiac? I nie mowa tutaj o trojkacie.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2016-07-24, 19:07   

mala_mii, 'ok ale Asia chciała ze mną spróbować..sama rozumiesz, że jej nie bede w stanie odmówić ;) '
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-24, 19:24   

takitampan, ok, ale czegos tutaj nie rozumiem, bo laska pyta o seks z laska, a nie facetem.. rozumiem, zeby chodzilo jej o faceta, to wtedy Twoja odpowiedz jak najbardziej bylaby dla mnie zrozumiala. Poza tym mysle, ze wylacznie chcialaby sprobowac z ciekawosci, spelnienia fantazji. Chyba lepiej jakby powiedziala i zrobila nizli zrobila i nie powiedziala. Takie to moje zdanie
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-07-24, 21:06   

mala_mii napisa³/a:

Co byscie odpowiedzieli dziewczynie, ktora oswiadczylaby Wam, iz chce sprobowac z inna, ale dalej z Wami sypiac? I nie mowa tutaj o trojkacie.

Odpowiedziałbym, że jest to równoznaczne ze zdradą.

mala_mii napisa³/a:

Poza tym mysle, ze wylacznie chcialaby sprobowac z ciekawosci, spelnienia fantazji.

Ale związek to dwie osoby. Wy macie swoje fantazje i my też. Uważasz, że mężczyzna zgodzi się na seks swojej kobiety z inną, ale trójkąt już nie wchodzi w grę? To właśnie trójkąt jest jedynym kompromisem w całej sytuacji, który swoją drogą też może zaszkodzić związkowi.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-24, 21:30   

Uważam, iż powiedzenie i tym partnerowi, który się na to godzi to nie zdrada.

Trójkąt to co innego. Jeśli kobieta chce spróbować z kobietą to tak samo jeśli facet by chciał spróbować z facetem. Trzeba umieć to odróżnić. Bo jeśli facet powiedziałby mi, ze chce z laska to niech to robi, ale sypiac ze mną nie bedzie .
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-07-24, 23:22   

mala_mii napisa³/a:

Uważam, iż powiedzenie i tym partnerowi, który się na to godzi to nie zdrada.

Jeżeli mu to nie przeszkadza - tak. Ja uznaję to jako emocjonalną patologię. Jeżeli spróbujesz raz i Ci się spodoba, to będziesz chciała więcej. Samo zadanie pytania oznacza, że coś jest nie tak w związku. Bo można mieć fantazje, ale są pewne granice.

mala_mii napisa³/a:

Jeśli kobieta chce spróbować z kobietą to tak samo jeśli facet by chciał spróbować z facetem. Trzeba umieć to odróżnić. Bo jeśli facet powiedziałby mi, ze chce z laska to niech to robi, ale sypiac ze mną nie bedzie .

Tak samo, serio? Jakby Ci facet zakomunikował, że chce się przespać z kolegą z pracy, to w ogóle by Cię to nie ruszyło? Wiem, że nie warto wrzucać wszystkich do tego samego worka, ale najwidoczniej za dużo naczytałem się o traumatycznych przeżyciach kobiet, które dowiedziały się, że ich partnerzy zdradzili ich z innymi mężczyznami.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-25, 12:57   

Jimmy FoX napisa³/a:

Jakby Ci facet zakomunikował, że chce się przespać z kolegą z pracy, to w ogóle by Cię to nie ruszyło?


ruszyc by mnie ruszylo jakby po tym wydarzeniu powiedzial, ze mu sie podoba i chce to powtorzyc. Jeden raz bym tolerowala..

Ludzie sa rozni, roznie mysla, wiec to kwestia dogadania sie. Poza tym nie mam nic dio homoseksualistow, sama takowych poznalam juz, wcale nie sa gorsi i z tym sie nie obnosza. Normalni ludzie. Ich sprawy lozkowe mnie nie interesuja.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2016-07-25, 13:15   

mala_mii, nieważne czy moja dziewczyna zrobiłaby to z kolegą, koleżanką, siostrą, ciocią albo dziewczyną poznana w klubie.

Zrobiła to i już, więc dlaczego ja miałbym się ograniczać w wyborze partnerki? Może zdecydowałbym, że chce przespać się z siostrami. Bliźniaczkami. Zabroni mi?
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-26, 20:06   

takitampan napisa³/a:

Zrobiła to i już, więc dlaczego ja miałbym się ograniczać w wyborze partnerki?


Mialbys czy nie mialbys, ale fakty sa inne. W moim pytaniu chodzi o seks kobiety z kobieta co jest odwrotnoscia sexu pomiedzy 2 facetami. To cos innego niz k+m. Tyle w temacie.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2016-07-26, 21:07   

Cytat:

chodzi o seks kobiety z kobieta co jest odwrotnoscia sexu pomiedzy 2 facetami

no co Ty? :D

Wiadomo, że to coś innego ale nie oznacza to, że trzeba na to wydać aprobatę ;)
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com