Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

misiek123123

User


Do³±czy³: 11 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-11, 01:01   Dziwna atmosfera w zwiÄ…zku

Cześć wszystkim!
Piszę aby otrzymać poradę. Od 2 lat jestem w związku z pewną. Z powodu odległości nie możemy się zbyt często widywać(głównie wtedy gdy jest wolne, ewentualnie co któryś weekend). Z reguły przez cały dzień piszemy ze sobą. Czasem chciałbym z nią sobie pogadać. Niestety nie da się. Pytam się jej codziennie wieczorem(wtedy jestem po prostu wolny, nie mam nic do roboty), czy chciałaby pogadać sobie przez telefon. Zawsze otrzymuję wiadomość, że nie może bo (i tu różnie). Za to wiem, że jeżeli spyta jej się o to jej kolega, zawsze jest dla niego odpowiedź pozytywna(chyba że faktycznie nie może). Nie traktuję tego jako zdradę, ponieważ mu wielokrotnie zaznaczała, że ma chłopaka, ale kiedyś potrafiła go zignorować, teraz to ja się taki czuję. Mógłbym mieć to gdzieś,ale gdy próbuję się zająć czymś innym to co chwilę mi na myśl to przychodzi... Nie mam nic przeciwko, aby sobie pogadali bo sam czasem pogadam z jakąś koleżanką na skype, ale oni to robią codziennie i to moim kosztem jednak. Próbowałem przykładowo nic się o to nie pytać przez jakiś czas, ale nie wychodzi, ponieważ ja tego chcę. Z uwagi na odległość tylko w ten sposób możemy spędzać "wspólnie" czas. Co mam robić w tym wypadku?
 

Mrs Rebel

User


Do³±czy³: 09 Gru 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-02-11, 12:25   

Proponuje porozmawiać z dziewczyną.
Zorientować się w szczerości jej uczuć, bo dla mnie taka sytuacja wydaje się dziwna. Jeśli ktoś kocha to czas zawsze odnajdzie. A jesli to kolega jest na pierwszym miejscu... to sprawa chyba jasna :)
_________________
Nie ma większego skarbu nad wartość dnia.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-02-11, 13:09   

To bardzo dziwne zachowanie, skłaniające do przemyśleń.
Widać bardzo ekscytuje ją ten kolega, a z Tobą rozmawiać nie ma ochoty.

W pewnym sensie tez prowadzę związek na odległość. Mąż pracuje 1500km ode mnie. Ale dzwoni na każdej przerwie w pracy, a po niej piszemy na fejsie.
Kiedy zdarzy się tak, że nie odbiorę, dzwoni zaraz do moich rodziców dowiedzieć się czy wszystko ok.

Także, nie chciałabym Cię dołować ale jeśli komuś zleży to nie ma "nie mogę".
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-02-11, 13:22   

Związek na odległość, dziewczyna wypłakała się koledze (niekoniecznie temu o którym mowa) jak to jej ciebie nie brakuje, a teraz przyprawia ci pewnie rogi
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Isemacaha

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-02-12, 13:17   

Nwm po co ludzie sie bawia w zwiazki na odleglosc? XD Glupotaaa, bylem w takiej sytuacji, al3 jako taki kolega i jedyne co ci moge polecic, to chlopie zwijaj wrotki. Kolega wyzej podsumowal.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-02-12, 20:19   

Wiesz, w momencie kiedy to telefon, czy ewentualnie skype jest szczytem Waszych możliwości, to nie wyobrażam sobie odpuszczania tego "bo kolega zadzwonił i nie mogę". Jeszcze gość, którego widzi na co dzień. A związek na odległość również mam za sobą i to wcale niekrótki.
Tak jak osoby wyżej, proponuję z nią porozmawiać i dobrze to przemyśleć.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

misiek123123

User


Do³±czy³: 11 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-03-01, 18:28   

Trochę się zmieniło od tamtego czasu. Przestali rozmawiać, zaczęła go po części zbywać(choć niezupełnie bo jednak chodzą razem do klasy) i w końcu możemy normalnie ze sobą pogadać. Udało nam się spotkać parę razy i można by rzec że atmosfera się zdecydowanie polepszyła

Nasunęła mi się refleksja, że to nie pierwszy raz już gdy poznała nowego kolegę(a ten o którym mowa jest póki co tym najnowszym), odsuwała mnie lekko(tak jakbym ja miał o nią zawalczyć jeszcze) i po jakimś czasie ten kolega znów przechodzi w niepamięć i znów ja jako nr 1. Co może być powodem takiego zachowania?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-01, 18:56   

Spokojnie. Też tak każdemu odpowiadam, a rozmawiam z jednym przyjacielem.
Gdybym miała, to musiałabym tylko rozmawiać, nic więcej.
Upajają się moim głosem.
Muszę im miarkować te przyjemności. HA ha.
Może ona też. Przyjaciel, to jednak przyjaciel.
Żadnych konotacji seksualnych.
Przy nich możesz sikać i rozmawiać.
A tu w przypadku związków, należy ofiarowywać siebie po części.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mlodytrump  

User

Waleczny Dżordż



ImiÄ™: Grzesek

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-08, 14:07   

Receptą na wszytsko jest rozmowa, napisz do niej długą wiadomość )skoro nie możecie pogadać) napisz co myślisz, czego się obawiasz
 

coala

User



Do³±czy³: 30 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-21, 14:52   

powodów może być wiele, dla których zaczęła panować taka atmosfera. a może terapia dla par? :niepewny:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com