Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Do³±czy³a: 13 Kwi 2018

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2018-04-26, 17:34   Dziwność

Dawniej lubiłam jeździć z tatą na wycieczki, rowery w góry, a nawet na zakupy. W ostatnim czasie stopniowo się z tego wycofuję. Nie mam ochoty nigdzie jeździć, ani wychodzić z domu. Chcę o tym porozmawiać z nim, ale boję się, że tego nie zrozumie i powie że mi się po prostu nie chcę, a to nie prawda. Nie umiem tego opisać, ale to na pewno nie lenistwo. Nie wiem jak zacząć rozmowę, ani jak się zachowywać podczas niej. Doradźcie mi coś. Z góry dziękuję.
_________________
LonelyQueen042811
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-04-26, 18:43   Re: Dziwność

LonelyQueen042811 napisa³/a:

Dawniej lubiłam jeździć z tatą na wycieczki, rowery w góry, a nawet na zakupy. W ostatnim czasie stopniowo się z tego wycofuję. Nie mam ochoty nigdzie jeździć, ani wychodzić z domu. Chcę o tym porozmawiać z nim, ale boję się, że tego nie zrozumie i powie że mi się po prostu nie chcę, a to nie prawda. Nie umiem tego opisać, ale to na pewno nie lenistwo. Nie wiem jak zacząć rozmowę, ani jak się zachowywać podczas niej. Doradźcie mi coś. Z góry dziękuję.




Z całą pewnością nie chodzi o lenistwo,tylko ,że to taki wiek.Sama piszesz,że dawniej lubiłaś czyli, że tak było kiedyś,a w tej chwili jesteś starsza niż kiedyś i już inaczej patrzysz na takie wspólne wcieczki. Tylko uważam, że tacie może być przykro,że nagle wszystko się urwało.Może mogłabyś się jakoś przemóc i jednak jechać na te rowery,jeśli tata poprosi. Przemyśl to sobie i nie rób tacie przykrości. Albo normalnie i szczerze porozmawiaj z ojcem,jest na tyle dorosły, że zrozumie z całą pewnością,przecież i on kiedyś był w Twoim wieku. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2018-04-26, 20:14   

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy to kwestia tego, że nie chcesz już jeździć z tatą (ale np. ze znajomymi już byś pojechała), czy w ogóle nie masz chęci ani sił ruszać się z domu, niezależnie od tego kto by Ci nie proponował wspólnego wyjścia. Jeśli to ta pierwsza opcja, to Malolatka już Ci napisała skąd się to bierze. Jeśli jednak nie, jeśli po prostu nie masz ochoty na nic, nic nie sprawia Ci radości, być może jest to, miejmy nadzieję, że chwilowe, obniżenie nastroju.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com