Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

¯eglowałaś/eś kiedyś?

  • Tak, byÅ‚o Å›wietnie 100% [ 4 ]
  • Nie, ale zawsze chciaÅ‚em 0% [ 0 ]
  • Nie, bojÄ™ siÄ™ spróbować 0% [ 0 ]
  • Nie, nigdy 0% [ 0 ]

G³osowañ: 4

Wszystkich G³osów: 4

Autor

Wiadomo¶æ

SailCamp  

User

Imprezy na mazurach



ImiÄ™: SailCamp

Do³±czy³: 27 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-03-07, 11:56   Â¯eglarstwo

Witajcie!

¯eglarstwo to sport o bardzo szerokich możliwościach: zaczynając od rekreacyjnego bujania się na łajbie, przez walkę w ekstremalnych warunkach skończywszy na sportowym ściganiu się na szybkich jachtach.

Czy ktoś z was był kiedyś na obozie/rejsie żeglarskim czy to na mazurach/zalewie/morzu? Jeśli tak to na pewno wiecie jaki ekscytujący i niosący mnóstwo satysfakcji jest to sport. Jednocześnie jest to jeden z najlepszych sportów pod względem możliwości integracji ludzi oraz nawiązywania nowych znajomości.

Osobiście od wielu lat prowadzę rejsy po mazurach i aktywnie żegluję na własnej łajbie regatowo.

Jeśli zawsze chciałeś dowiedzieć się więcej o żeglarstwie to jest to temat dla Ciebie! Odpowiem na każde pytanie :)

Jednocześnie zapraszam na moje rejsy których głównym mottem jest:
Chill out, Love & Sailing

Więcej informacji już wkrótce!
_________________
Najlepsze rejsy na mazurach - info PW
 

Mancia

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-08, 13:50   

Taaak, sailing to chyba najlepszy sposób na tygodniowy melanż w grupie dobrych znajomych - nie ma co ukrywać :) ten sport wręcz zmusza do integracji.

Chętnie bym pojechała w tym roku na jakiś rejs - byle nie za drogi ^^
Napisz na PW
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-03-12, 15:16   

Ja żegluję nad jeziorem nyskim.
http://kz.nysa.pl/wp-cont...Oboz/oboz03.jpg
o żeglarstwie najlepiej świadczą twarze naszych młodych żeglarzy.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-06, 14:11   

SailCamp napisa³/a:

Czy ktoś z was był kiedyś na obozie/rejsie żeglarskim czy to na mazurach/zalewie/morzu?




Będę, początek września.
Z moim narzeczonym oraz jego przyjaciółmi. Wyruszamy z Maroka, być może zatrzymamy się w Hiszpanii, zahaczając o Portugalię, ostatecznym przystankiem będzie Irlandia, stamtąd wylot do domu.

Dotychczas odbyłam kilka podróży promami, niemieckim, szkockim. I było cudownie. Wokół nas mewy, wielu ludzi i żadnego polskiego języka w tle, żadnych polskich zachowań.
Piękne rodziny, spożywające śniadanie przy stole, czytający książki, z pieskami. £adnie ubrani i mili.
Klimat niebywały, wiatr rozwiewający włosy, ale nadal zżerała mnie zazdrość kiedy patrzyłam na jachty obok.
Całe szczęście mój chłopak jest wielkim zwolennikiem, jeździ nawet na jakieś spotkania żeglarzy. Nie mogę się doczekać bezkresu.
Czy jest w życiu coś piękniejszego oprócz wielkich fal? Mogłabym w nich pływać bez końca, bez poczucia jakiegokolwiek strachu. Pociągają mnie niezwykle, fale. Kiedy na nie patrzę odczuwam, że pieką mnie oczy już ze wzruszenia.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com