Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶ć

Wilku  

Stały User

Dr.Wilk ;)



Imię: Paweł

Doł±czył: 24 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 13:58   Eh ta miloĹ›c ;)

Witam... mam taki problem.. znam dziewczyne no praktycznie od urodzenia jej rodzice z moimi tez bardzo dlugo sie znaja. Więc chodziliśmy już kiedyś z soba ale to takie bylo bardziej dziecinne ;P Była u mnie na sylwku postanowilismy ze spedzimy go sami razem.. no na poczatku bylo troche sztywno potem zaczelismy sie przytulac wiekszosc czasu przelezelismy na lozku sie przekomazajac itp. no wkoncu gdzies tak o 2.00 polozyla sie na mnie i mnie pocalowala w usta to wtedy bardzo sie nie zdziwilem bo kiedys juz sie calowalismy lecz po chwili zaczelismy sie calowac "z języczkiem" No i niestety nadszedl czas "rozstania" pojechala do domu. Mimo to przez cala noc puszczalismy sobie "strzalki" bo nie mam kasy na koncie.. Potem na gg spytalem sie jej czy ten nasz ostatni pocałunek byl o tak o czy cos do mnie czuje.. Odpowiedziala: Chyba... nie wiem., Od tamtej rozmowy nic o tym nie wspominamy lecz nie mogę przestac o niej myslec... Od dwóch dni nic nie jem :D. Nie weim czy komus sie musze wygadac ale nie moge przestac o tym myslec... I mam takie pytanie czy to poprostu jakis "szok" po tym pocalunku ze nami sie juz dobre 14 lat i to byl pierwszy taki pocalunek :P czy poprostu to milosc... mieszkamy od siebie 8 km. czesto razem jezdzilismy na wakacje razem no ale teraz nasze kontakty sie jakos urwaly i... poprostu spytac ja wprost czy cos czuje i czy bedziemy razem czy raczej dac sobie spokuj?? Pewnie sporo namięszalem w tekscie heh ale musialem sie wygadac.... Poprostu nie mogę przestac o niej myslec... Wczoraj do 2 nie moglem spac napisalem do niej i sie okazalo ze tez nie moze zasnąc ze jej sie nie chce spac i wlasnie miala do mnie napisac..
 

Anielska

User



Doł±czył: 22 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 14:00   

oczywiście, że zapytać! £ap szczęście, skoro to ona wykonała pierwszy krok, to teraz twoja kolej na działanie :)
 

omen18  

Stały User



Wiek: 33

Doł±czył: 30 Gru 2008

Sk±d: Siarka & WisÂłoka

   

Wysłany: 2009-01-02, 14:24   

zapytaj w prost co teraz będzie...
_________________
STH-Pozdrowienia do wiezienia !!
 

Wilku  

Stały User

Dr.Wilk ;)



Imię: Paweł

Doł±czył: 24 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 14:27   

No to sie z niÄ… umĂłwie w najblizszym czasie :) Dzieki ;) Napisze po spodkaniu :)
 

Anielska

User



Doł±czył: 22 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 14:36   

ĹĽyczÄ™ powodzenia :)
 

stonka123  

User

nie ziemniaczana



ImiÄ™: Natalka

Doł±czyła: 22 Gru 2008

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2009-01-02, 16:05   

Moim skromnym zdaniem powinieneś ją gdzieś zaprosić i dowiedziec się o niej czegoś więcej. Przecież ludzie się zmieniają z czasem więc może i ją znasz z dzieciństwa, ale teraz może ona być inna osobą, a jeden dzień nie wystarcza by poznać osobę dogłębnie. No i musisz się dowiedzieć czy ma kogoś, bo o tym nic nie wspomniałeś...Bo jeśli ma to może być mały problem... http://www.zletrafiles.pl/galeria,2231.html,10 :]
I wogule to powodzenia! :luka:
_________________
- Ja?
- Was machst du?
- Ich sterbe...
http://www.zletrafiles.pl/galeria,76.html,3
Und ich muss MacBook haben! So was nun?
http://www.zletrafiles.pl/7,konkurs.html
 

Wilku  

Stały User

Dr.Wilk ;)



Imię: Paweł

Doł±czył: 24 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 16:35   

heh fajny obrazek :D No na szczęscie nikogo nie ma :) też prawda.. mogła się całkiem zmienic.. Dzięki Stonka123 ! :-)
 

stonka123  

User

nie ziemniaczana



ImiÄ™: Natalka

Doł±czyła: 22 Gru 2008

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2009-01-02, 16:40   

Spoko...lubie czasem komuś coś doradzić... :mrgreen:
_________________
- Ja?
- Was machst du?
- Ich sterbe...
http://www.zletrafiles.pl/galeria,76.html,3
Und ich muss MacBook haben! So was nun?
http://www.zletrafiles.pl/7,konkurs.html
 

Wilku  

Stały User

Dr.Wilk ;)



Imię: Paweł

Doł±czył: 24 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-02, 23:14   

Magda... Musze ci to powiedziec bo nie daje mi to spokoju... Znamy sie juz od dawna bylismy z soba pare razy ale po tym sylwestrze no ... poprostu zmienilas sie bardzo... oczywiscie na lepsze i to o wiele i nie moge praestac o tobie myslec..wiem ze o jest glupie i wiem co pomyslisz jak ja cie znam hehe ale musze ci to powiedziec bo nie daje mi to spokoju.. ehh przez ciebie na bezsennosc cierpie <hehe> a tak na serio.. kocham cie.. Tam sobie pomyslisz ze jakis glupi jestem czy cos ale.. sposrud tych wszystkich dziewczyn ty jestes inna w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Jestes bardzo ladna, o charakterze juz nie wspomne heh bo jest super ;) Tam w nie**** jest wielu chlopakow napewno lepszych odemnie i nawet o mnie nie bedziesz myslala, dalej mieszkam itp. ale chce zebys wiedziala ze cie kocham i nic tego nie zmieni.. Sorki za wszystkie blede ortograficzne jak sÄ…...
Napisałem jej tak bo nie moglem wytrzymac no pozniej z nia rozmawialem a ona nawet nic o tymnie wspomniala z jej strony nie bylo zadnej reakcji... :-/ Ale nie poddam sie porozmawiam z nia w cztery oczy !
 

omen18  

Stały User



Wiek: 33

Doł±czył: 30 Gru 2008

Sk±d: Siarka & WisÂłoka

   

Wysłany: 2009-01-02, 23:47   

pozmawiaj z nią w cztery oczy a nie wysyłasz wiadomości na gg no ale i tak oczywiście piątka dla ciebie za odwagę trzymaj tak dalej ale takie rzeczy załatwiaj w cztery oczy pozdro chlopak !! i z Faracikeim !! powodzenia ! :)
:)
_________________
STH-Pozdrowienia do wiezienia !!
 

makoo  

Mega wymiatacz

ÂŻyjÄ…cy chwilÄ…



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Doł±czył: 29 Gru 2008

Sk±d: prosto z Polski

   

Wysłany: 2009-01-03, 08:30   

Wilku napisał/a:

czy raczej dac sobie spokuj??


No co Ty :-P Przecież praktycznie już jesteście razem. Teraz aby pielęgnuj to co masz.
Więcej takich spotkań itepe

Cytat:

Poprostu nie mogÄ™ przestac o niej myslec...


Znam to uczucie ...
Zauroczenie?
Wątpie jeśli znasz Ją od urodzenia.
Moim zdaniem wczesne stadium miłości :-D

3mam kciuki i Powodzenia (;
Pozdrawiam
_________________
Wiem, ĹĽe nic nie Wiem
Sokrates

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
Woody Allen

Pozdrawiam CiÄ™ Go¶ć :)
 

Wilku  

Stały User

Dr.Wilk ;)



Imię: Paweł

Doł±czył: 24 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-03, 10:00   

Wielkie dzieki wszystkim :)) sprĂłbuje sie z niÄ… spodkac w najblizszym czasie :-P :-) Ehh az sie boje jej reakcji ;)
 

xXxEwelinkaxXx  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 30

Doł±czyła: 02 Sty 2009

Sk±d: :)

   

Wysłany: 2009-01-03, 13:25   

Będzie dobrze.. ;) zobaczysz ;) trzymam kciuki ;) :!:
 

1anp  

Stały User


Doł±czyła: 06 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-01-03, 13:39   

no ja tam wolałabym gdyby chłopak zapytał się mnie tak prosto w oczy ..
no takk 3mam kciuki .. ;d
 

hEcA  

User

hEcA


ImiÄ™: klaudia

Wiek: 32

Doł±czyła: 03 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-04, 14:52   

hmmm no wiesz ja to jakoś tak troche znaMmmm też mam tak jakoś podobnie że mam kumpla dobrego z którym kiedyś chodziłam no i oczywiście jeżdże z nim na wakacje bo nasi rodzice sie przyjaźnią .... ale on mi sie nie podoba hah xDeee
jeżeli ona cie pocałowała to nie zrobiła tego bezinteresownie i wql ... musisz sie jej podobac znacie sie jUż długo i ona może po prostu boi sie tego uczucia ;)
ja sobie tak pomyYślałam hyh xd i wymyśliłam żebyś ty jej odrazu nie pytał tylko jeszcze trochce z nią pokręcił a gdy sie zrobi bardziej gorRąco wtedy spróbuj ....

PoWoDzEnIa bejbe heh :-) :-) :-D
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com