Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SramNaFejsbuka  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Mar 2013

Sk±d: pod karpatami

   

Wys³any: 2013-11-15, 13:24   

Chociażbym z głodu konał swego kraju na stałe nie opuszczę.
 

darria  

User


ImiÄ™: Daria

Do³±czy³a: 15 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-15, 13:40   

Jeśli miałabym wyjeżdżać to tylko na jakiś czas zarobić dobrze i wrócić :-) Na stałe nie wyobrażam sobie życia poza Polską wśród obcych ludzi, innej kultury i w ogóle daleko od ojczyzny.
 

Ellira  

User



ImiÄ™: Agata

Wiek: 35

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-15, 14:07   

Ja zastanawiam się nad wyjazdem (nie wiem, czy na stałe, czy na jakiś czas tylko) do Szkocji - nie ma tam aż tylu imigrantów, co w Anglii, a i język łatwiejszy dla mnie niż w innych krajach. Alternatywnie, chciałabym stamtąd wyjechać np. do Kanady lub Australii (ale o to raczej będzie trudno).
 

darria  

User


ImiÄ™: Daria

Do³±czy³a: 15 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-15, 14:15   

Ellira napisa³/a:

do Kanady lub Australii


Tak daleko? przecież to na drugim końcu świata. Nie tęskniłabyś za Polską? :)
 

Kosmos  

User

Kosmonauta



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-11-15, 20:50   

Ja planuję wyjechać do Niemiec, bo po prostu i się tam podoba.
ania77, jak dobrze że ja nie mam chłopaka. A tak przy okazji to ta lokalizacja przychodzi z subskrypcją czy jak? :wstyd:
_________________
Kosmos to coÅ› bezkresnego. :-)
Szkoda tylko że życie nie jest bezkresne. ;)
 

vidal  

User


Do³±czy³: 13 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-19, 14:01   

Proponuję Niemcy, blisko, czysto, kulturalnie, kraj poukładany, duża pomoc od ich państwa, praca dla młodych jest, młody jest doceniany w pracy i odpowiednio wynagradzany, nie oszukiwany a kwota wolna od podatku ogromna, dzięki czemu odzyskamy zwrot podatku tak więc dla mnie najlepszą opcją jest praca na terenie Niemiec.
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-11-19, 21:21   

vidal, jakby nie było - prawda. Gorzej już z samą znajomością języka. Np. obeszło by się ze średnim poziomem znajomości niemieckiego i dosyć wysokim poziomem znajomości angielskiego?
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

vidal  

User


Do³±czy³: 13 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-20, 09:37   

PanTotenowy napisa³/a:

vidal, jakby nie było - prawda. Gorzej już z samą znajomością języka. Np. obeszło by się ze średnim poziomem znajomości niemieckiego i dosyć wysokim poziomem znajomości angielskiego?



Myślę, że powinno wystarczyć choć w DE średnio potrzebny będzie ang. chyba że na imprezach hehe. Dodatkowo na googlach jest multum poradników odnośnie wyjazdów za granicę do różnych krajów, dla przykładu PORADNIK HOLANDIA . Sam byłem w Holce więc sam korzystałem z takich rzeczy - pomagają :) Co zrobić przed wyjazdem, na co uważać na miejscu czy co zrobić po opuszczeniu kraju, w którym pracowaliśmy. Podkreślając - wyjazd za granicę nie jest łatwy pod wieloma względami...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-07, 15:09   

Na razie nie planuję wyjazdu za granicę na stałe. Jestem związana z Polską, wolałabym tu zostać. Choć oczywiście nigdy nie wiadomo jak dalej potoczą się moje losy.
 

StachuJonas  

User

Zmarło to zmarło



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 25 Lut 2015

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2015-03-07, 10:34   

Ja za niedługo opuszczam Polskę.Zamieszkiwuję w Wiesbaden.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-03-07, 12:30   

Planuję przeprowadzkę do Anglii zaraz po obronie licencjata. Nie ukrywam, że takie plany są motywowane bardziej tym, że mam tu bardzo bliską osobę niż zarobkami. Co prawda, nie na stałe - na kilka lat najwyżej. Później pojawi się kolejny dylemat: Polska czy Bułgaria. Oboje uznaliśmy, że nie chcielibyśmy wychowywać dzieci w uk, choćby z racji oderwania od kultury i tradycji, a chcielibyśmy jakoś to zrobić tak, żeby żadne z nas nie czuło się zupełnie osamotnione i rzucone w nowe środowisko. Tyle dobrze, że nasze kraje aż tak drastycznie się od siebie nie różnią.
_________________
meow
 

Feliqs  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-09, 01:48   

Mam nie najgorszą pracę więc na razie nie planuję wyjeżdżać za granicę do pracy.Tym co nie mają pracy wcale się nie dziwie bo jak bym nie miał to też bym raczej wyjechał.
 

stulas

User


Do³±czy³: 13 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-13, 09:02   

MÅ‚odych ciÄ…gnie do pieniÄ…dza, nic dziwnego...
 

młoda211

User


Do³±czy³: 28 Sie 2013

   

Wys³any: 2015-03-31, 19:52   

Norwegia moja koleżanka właśnie tam wyjechała pracę znalazła przez portal pracaidealna.pl tez zamierzam do nich zadzwonić
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-14, 08:22   

Zamierzam wyjechać zaraz po skończeniu szkoły. Gdzie? Sam jeszcze nie wiem. Wybieram między Amsterdamem, Paryżem, Barceloną, Porto, Nowym Jorkiem, Los Angeles... Świat jest otwarty to trzeba korzystać z możliwości. Poza tym chciałbym w życiu dużo zwiedzać więc wolałbym zarabiać w euro/dolarach niż w złotówkach. Nie wspominając o tym że ciągnie mnie do innych miejsc, ludzi różniej narodowości :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com