Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

goodaz  

User



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2016-10-05, 18:00   

Wyjechałam jak miałam 14/15lat, sąd zadecydował po rozwodzie rodziców, że po ukończeniu 14lat zamieszkam z ojcem, on akuratnie mieszkał wtedy w UK. Od 10 lat mieszkam tu w Anglii. Mam teraz własną rodzinę, mam dom, pracę. Raczej już tu zostanę, chyba że zaoszczędzę około miliona funtów :mrgreen: wtedy kupie dom na Jamajce w Montego Bay lub Portmore. :hyhy: Do Polski raczej tylko na wakacje żeby zobaczyć się z rodziną.
_________________
"...I’d trade my luck to know why he's caught in the crossfire and I’m here waking up to the sun and the sound of birds..."
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-06, 14:04   

W Polsce się taniej żyje. Gdybyś zaoszczędziła ćwierć miliona, mogłabyś przyjechać do Polski i nie pracować.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

goodaz  

User



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2016-10-06, 17:03   

philosophus, problem (lub jak kto na to patrzy) w tym, że nie chcę mieszkać w Polsce. :P Nie ma tam dla mnie nic poza rodziną (i niby powinno to być wystarczające, ale jednak jestem w "mieszanym" związku i ciężko jakoś to wszystko pogodzić), a znajomi albo wyjechali albo już praktycznie w ogóle ze mną nie gadają. Po drugie nawet jeśli nie musiałabym pracować to nie mogłabym siedzieć i nic nie robić, w sensie że okej wycieczki itp ale musiałabym pracować, nawet głupie dwa dni, to samo mój partner. Chociaż moglibyśmy otworzyć własny biznes, hmm. Po trzecie to mam już pewne plany co do Polski, ale póki co muszę wyjść na prostą tu w Anglii, wtedy dopiero będę mogła inwestować w marzenia i plany. :)
Swoją drogą, przyznam ci rację co do życia w Polsce, o ile zarabia się tak jak w Anglii lub ma się dobra pracę w PL.
_________________
"...I’d trade my luck to know why he's caught in the crossfire and I’m here waking up to the sun and the sound of birds..."
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-10-06, 19:23   

jemu chodzi o to że taniej tu pożyjesz za funty. Swoja droga co to znaczy ze jestes w mieszanym zwiazku? Masz i meza i zone? Czy pol chlopak pol ojciec?
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-06, 19:23   

Mnie nic do twoich planów.

Co do pracy... oczywiście, coś robić trzeba, jednak mając kapitał na życie, ma się dowolność w wyborze zajęcia.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com