Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dumrock  

User

Draenei



ImiÄ™: John

Do³±czy³: 28 Sie 2015

Sk±d: Z otch³ani internetu

   

Wys³any: 2015-09-09, 08:16   Eurobasket 2015

Z pewnością są tu jacyś fani koszykówki, tym bardziej, że Polska reprezentacja sprawdza się bardzo dobrze i ma aktualnie bilans 2-1(porażka z Francuzami, którzy mają skład rodem z NBA). Tak więc co myślicie o dalszych szansach Polski? Nasz najbliższy rywal to Izrael(nie wiem co on robi na EURObaskecie), którego gwiazdą jest oczywiście weteran Sacramento Kings - Omri Casspi. Największym naszym problemem są zbiórki i rzuty osobiste, ale myślę, że to kwestia czasu. Mateusz Ponitka wygląda bardzo profesjonalnie, szkoda że trafił do Stelmetu Zielona Góra, zamiast NBA, ale kto wie.. Największym zaskoczeniem jest chyba Adam Waczyński, który jest szóstym najlepszym strzelcem turnieju - 18.7ppg, oraz drugi w średnio trafionych trójkach - 3.3 rzuty na mecz.
_________________
Brothers it’s time to make a stand
To reclaim our lives
Because all this steel can set us free
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-09-09, 08:23   

Jeśli nadal będą grali z takim zapałem i nie podlamią się po porażce z Francją - liczę że pokażą Izraelowi miejsce w szeregu (spoko, oni zawsze są na specjalnych warunkach).
Waczyński zachwyca, Gortat tez robi swoje. Oby tak dalej!
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-09-09, 17:16   

Awansujemy bodajże z 2 pozycji.Kosza fajnie się ogląda,ale jeszcze lepiej gra :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Dumrock  

User

Draenei



ImiÄ™: John

Do³±czy³: 28 Sie 2015

Sk±d: Z otch³ani internetu

   

Wys³any: 2015-09-09, 18:53   

Nici z 2 pozycji, dostajemy od Izraela 73:75, ilość strat Polaków przerażała, a mimo tego taki wynik. Gortat przestrzelał layupy, Kulig zdezorientowany, Ponitka słabo w ataku, Waczyński też nieco słabiej zagrał.
_________________
Brothers it’s time to make a stand
To reclaim our lives
Because all this steel can set us free
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2015-09-10, 16:15   

Jeszcze jest Finlandia.Nic nie sugeruje ale może być jeszcze gorzej
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Dumrock  

User

Draenei



ImiÄ™: John

Do³±czy³: 28 Sie 2015

Sk±d: Z otch³ani internetu

   

Wys³any: 2015-09-10, 18:16   

Wygrywamy z Finlandią, naszym rywalem w 1/8 finału będzie Serbia(o zgrozo), będe się cieszył jak nie dostaniemy 10+, Serbowie są ostatnio na fali.

[ Dodano: 2015-09-11, 19:12 ]
Dobra, jednak gramy z Hiszpanią, a nie wiem czy to lepiej, Gasola nikt z naszych nie zatrzyma, nie mam wątpliwości, ale możemy powalczyć jak z Francją.
_________________
Brothers it’s time to make a stand
To reclaim our lives
Because all this steel can set us free
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com