Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-20, 15:38   

Asiulka17 napisa³/a:

co wy o tym myslicie?? co powinnam zrobic?? czy poprostu nic nie robić??


Prędzej czy później i tak się dowie. Przecież całego życia nie spędzisz w staniku. Ja bym mu je zwyczajnie pokazała przy najbliższej okazji mówiąc o moim kompleksie z nimi związanym. Jak Cię kocha to zrozumie i wątpię żeby mu to przeszkadzało. Nie wszyscy faceci przecież lubią duże cyce.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-08-21, 10:32   

Nie są duże. Są... nieduże. Mogłyby być większe, ale po co? :)
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

bearbee  

User

SpartanAngel



Do³±czy³a: 10 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-11, 00:05   

Ja zawsze mialam wieksza miseczke A. Moj chlopak wiedzial od poczatku, ze mam male piersi. Mysle, ze faceci lubia kobiety pewne siebie, mniej wazne jest dla nich to czy kobieta ma duze czy male piersi. Co prawda w czasie ciazy moj chlopak chcial sie ze mna "bawic" nieco wiecej, ale zapewnial mnie, ze to nie przez powiekszone piersi, lol. Teraz moje piersi sa... Hmm.. mniejsze niz przed zajsciem w ciaze, ha. Pewnie miseczka AAAAAAA, gdyby taka istniala. Nawet push upow nosic nie dam rady, bo nawet przy najmniejszym A ciagle mam sporo miejsca.. Pewnie moglabym tam wsadzic z dwie-trzy skarpetki, haha. Mam przez to problemy z samoocena i kupnem bluzek czy sukienek, ale moj partner nie ma z tym zadnego problemu. Powiedz swojemu chlopaki, badz szczera... Faceci nie lubia falszywych dziewczyn ktore ukrywaja sie pod tona make-up'u, pod wyszczuplajaca bielizna itp. Pewnie gdyby dziewczyny byly bardziej szczere na temat swojego wygladu, faceci by nas rozumieli bardziej... W sensie, ze jesli Twoj facet cie kocha to z toba zostanie. Przeciez kocha cie za to jaka jestem, a nie jak wygladasz. Co prawda niby wyglad jest wazny, bo to wyglad decyduje o tym czy chlopak zdecyduje sie zrobic pierwszy krok czy nie, ALE... Nastepna wazna rzecza jest charakter. Nie wazne czy dziewczyna ma wielkie piersi, jesli jej charakter jest do dupy facet bedzie traktowal ja tylko i wylacznie jako sex-zabawka. Natomiast jesli masz male piersi, ale za to superowy charakter, facet bedzie chcial poznac cie lepiej. Bedziesz dla niego interesujaca. Tak wiec uwierz mi... Wielkosc piersi w zwiazku nie powinna miec zadnego znaczenia, jesli dwie osoby sie kochaja. : )
_________________
Dem get tricked by the beast
But a where dem ago flee when
the monster is fully grown?
 

Kael221  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-10-01, 18:28   

Nie przejmuj się takimi pierdołami, jeśli trafisz na takiego co z tego powodu będzie Cię jakoś inaczej traktował, to znaczy że nie jest wart uwagi. Fakt lubimy oglądać duże, raczej każdy tak ma, ale piersi to tylko dodatek do całości, lepiej skupić się na tym drugim :)
 

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2013-10-01, 22:59   

Małe jest piękne :-p
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-10-06, 13:48   

Lepsze małe naturalne niż duże silikonowe!
 

Mechanik1986

User


Do³±czy³: 21 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-21, 10:44   

kocham mały biust !!! :)
 

ciapciak92  

User


Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lis 2013

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2013-11-26, 08:52   

no własnie on kocha Ciebie, za to jaka jesteś a nie za to jakie masz piersi :)
 

Aureliana

User



Do³±czy³: 16 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-16, 01:19   

Taka pierwsza zasada. Bądź z facetem szczera, zawsze. Prawda prędzej, czy później wyjdzie na jaw. Nie będziesz się przecież cały czas ukrywać pod warstwą materiałów, prawda ? :) Jeśli będzie Cię kochał prawdziwie i szaleńczo, to nawet z małymi cyckami ( i hej! małe jest piękne ), garbatym noskiem, płaskostopiem, krzywym kręgosłupem, czy innymi wadami, które w rzeczywistości zdobią, nie szpecą człowieka.
 

Emoshiix

User


Do³±czy³: 29 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-29, 14:15   

Jak nie zaakceptuje twoich atutów to nie ma co się nim przejmować. Powiedz mu co w trawie piszczy. Ale nie pokazuj XD .
 

DoktorJudym

User


Do³±czy³: 27 Gru 2016

   

Wys³any: 2016-12-29, 20:01   

O matko, ale pitolicje.
Jak przychodzi co do czego, to rozmiar cycków nie ma znaczenia, ważne że są, a kobieta daje je pieścić :)
 

pyromaniac  

User

fire proof



Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Sty 2017

Sk±d: DW, OGL

   

Wys³any: 2017-01-23, 21:38   

Jezuu. Każdy ma co ma. Faceci też mają kompleksy z wiadomych względów. I? To matka natura nam dała. Ja zawsze miałam kompleksy, chłopak mi to wybił z głowy. Bo kocha. I tyle. Grunt to wybić z głowy kompleksy i siebie pokochać. Trzeba się cieszyć tym, co mamy. A czasem, nawet jak duże, to też nie za zdrowe.. Przyjaciółka ma za duży biust.. I zbiera na operację, żeby go pomniejszyć bo ma problemy z kręgosłupem. I jeszcze większe kompleksy niż kobitki z małymi.
_________________
run faster
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-06, 16:43   

Osobiście nie lubię dużych piersi, znaczy fajnie jest się do takich przytulić, ale ogólnie jeżeli chodzi o erotykę to małe piersi są fajniejsze. Najlepiej takie, które są trochę większe niż dłoń, tak żeby troszeczkę się nie mieściły :evil:
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-07, 23:48   

Jakobson napisa³/a:

Najlepiej takie, które są trochę większe niż dłoń, tak żeby troszeczkę się nie mieściły


Czyli i tak niemałe.
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-07, 23:55   

Cytat:

Czyli i tak niemałe.



To już twoja opinia. Pod względem fizycznym dla mnie i tak najważniejsza jest twarz, nogi i smukła sylwetka. Jakoś na piersi nigdy nie zwracałem szczególnej uwagi.
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com