Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-04-30, 16:09   

Mirage napisa³/a:

Każde cycki są fajne :-D



To prawda, byle kształtne :>

[ Dodano: 2011-04-30, 18:32 ]

Cytat:

ja z doświadczenia wiem,



Zapomniałam jakoś zapytać: jakie to jest doświadczenie? "Większość kumpli woli duże"? Tego nie kumam bo nikt z nas nie zna wszystkich ludzi na świecie w związku z czym jaka większość? Większość z czego? Utarło się jakoś że faceci najbardziej lubią duże cycki, bo duże są w sumie fajne, ale tak samo fajne i ładne mogą być też małe i jak się okazuje wielbicieli niewielkich biustów nie brakuje. Byleby był ten biust.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-05-01, 14:14   

z tego co ja wiem, mężczyźni dzielą się mniej więcej pół na pół, jeśli chodzi o miłośników dużych i małych biustów. Niewielkie piersi to problem właściwie tylko i wyłącznie ich posiadaczki, która nie potrafi ich zaakceptować i polubić. Stąd się biorą kompleksy. To samo dotyczy dziewczyn, które uważają, że z kolei ich biust jest za duży i też go nie lubią.

Podstawową sprawą o której zapominamy jest to, że meżczyźni tak na prawdę nie kochają Waszych piersi tylko Was:) a czy będziecie miały miseczkę A , C, czy DD, to i tak dla chłopaka będzie mało ważne i będzie te piersi kochał nie za rozmiar, tylko dlatego, że są Wasze:)
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Mieszko  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 21 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-29, 09:55   

Małe też jest piękne :-P
_________________
Stań w obliczu jednego wroga tak, jakbyś miał do czynienia z tysiącem nieprzyjaciół; zetrzyj się z tysiącem nieprzyjaciół tak, jakby był to tylko jeden wróg.
 

mrMagic  

Stały User

Wydaje siÄ™..



Do³±czy³: 11 Pa¼ 2009

Sk±d: Zachodnie Mazowsze

   

Wys³any: 2011-05-30, 20:36   

Mogą być i małe, byle się dobrze komponowały z resztą ciała.
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-05-30, 23:04   

lepsze małe a kształtne, niż duże a naleśniki na przykład ;P
 

moniula91

User


Do³±czy³: 17 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-18, 14:37   

mrMagic napisa³/a:

Mogą być i małe, byle się dobrze komponowały z resztą ciała.



Podpisuję się pod tym nogami i rękami.

Sama mam miseczkę B, jestem mega szczupła, więc nie potrzebuję miseczki D, by wyglądać co najmniej dziwnie.

Co do problemu - facet nie ma innego wyboru jak tylko Cię zaakceptować. Ewentualnie może okazać się zwykłym dupkiem, ale jestem dobrej myśli. Jeśli ściągniesz stanik, to na pewno nie będzie obliczał w pamięci Twoich wymiarów i zastanawiał się dlaczego są takie, a nie inne. Skoro jest z Tobą, to najwidoczniej zależy mu na Tobie, akceptuje Cię i tyle w temacie.
 

potargane_mysli  

Stały User



ImiÄ™: Laura

Wiek: 28

Do³±czy³a: 24 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-30, 16:37   

No i tego się obawiam właśnie... martwię się, że facet mnie nie zaakceptuje, wyśmieje. Takie moje głupie myśli. Nie mam jakiegoś minimalnego biustu, ale to nie zmienia faktu, że mam na tym punkcie wielki kompleks i ciągle marudzę. Mam nadzieję, że spotkam takiego chłopaka, który wyleczy mnie z tego kompleksu. ;)
_________________
"Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że zabrakło Ci odwagi."
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-06-30, 18:44   

Jak się zakochasz to akceptujesz wszystko i nie ma tutaj żadnego obrzydzenia nawet do cycków jakie tam są. :P

A tak poza tym to rozmiar nie ma żadnego znaczenia dla mnie.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-30, 23:08   

E tam mi się mojej dziewczyny małe piersi podobają i to bardzo <3 <3 <3 <3
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-07-01, 09:54   

Powiem tak- jak zakocham się w dziewczynie, to nie ważne, czy ma miseczkę B czy D, bo ważne są inne rzeczy ( banalne, ale charakter przede wszystkim, czy da się z kimś wytrzymać w związku, a zwyglądu buzia, oczy, włosy, figura). Myślę, że to całkiem normalne. Natomiast jeśli mam powiedzieć bardziej ogólnie, to zdecydowanie wolę jak dziewczyna ma miseczkę C niż A :)
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

miluji  

User



Do³±czy³a: 05 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-05, 13:29   

wiesz co ja ci powiem ja tez nie mam za dużych, mój obecny partner to przystojniak i zawsze miał takie hmm "wyłuskane" laski, ładne z dużym biustem itp a powiem ci ze to wlasnie mnie a nie te fajne dupy poprosil o reke :P mysle ze to nie ma znaczenia... 3 facetów klekalo przede mna i prosilo o reke, kilkunastu latalo do teraz biegaja, a nie jestem najpiekniejsza i najbardziej idealna, małe cycki to akurat nei problem serio!!! zajdziesz w ciaze to ci urosną :)pozatym facet ma cie kochać za to kim jesteś a nie jaka jesteś... wyraźnie na moim przykładzie widać ze małe .. to nie problem :P aa i jeszcze jedno jakby mial wysmiewac to zawsez atut bedzies zmiec taki ze on ma moze i duzego ale chudego i nic nie czuc :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil: :hyhy: pozdr
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 00:05   

nie liczy się wielkosc a kształt i jędrnosc
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:18   

Jak kocha, to nigdy przecież nie może mieć problemu, czy kobieta ma mały, czy duży biust. Poza tym, niektórzy faceci wolą wręcz małe. Każdy ma inny gust.
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 11:38   

Male (no ale tez nie do przesady c'nie)>>>duze
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:36   

Ja też wole małe. Są urocze. Słodkie. Awu. Ale to pewnie mój dziwny biseksualizm, więc marchew.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com