Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:57   

Osobiście mam mały biust i zawsze kiedy dochodziło do sytuacji, że pierwszy raz przy danym chłopaku ściągałam stanik, to miałam przy tym ogromne opory. No, ale każdy mężczyzna, który miał okazję dotykać moich piersi nie narzekał, a raczej je komplementował, a więc i moje kompleksy praktycznie zniknęły.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:01   

ta co kocha żyć, i gut! Małe jest piękne! Cieszę się, że docierały do Ciebie słowa mężczyzn, bo zazwyczaj laski i tak wiedzą swoje i mimo komplementów mają kompleksy, bo same wiedzą lepiej.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:09   

Atsushi napisa³/a:

bo zazwyczaj laski i tak wiedzą swoje i mimo komplementów mają kompleksy, bo same wiedzą lepiej


A jest tak, bo chcą w dalszym ciągu słyszeć te komplementy. Taka kobieca natura :-)
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:13   

ta co kocha żyć, guzik prawda, po prostu są uparte i za nic im do głowy nie wciśniesz że są coś warte, bo same lepiej wiedzą. Przynajmniej w tych przypadkach które znam. Chociaż.. jedno drugiego nie wyklucza, wiec wychodzi na zero.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:22   

Atsushi, kobieta nawet świadoma swojej urody potrafi mówić, że jest brzydka. No, ale i ty masz rację, bo zdarzają się laski z niską samooceną, którym facet za cholerę nie wpoi, że są atrakcyjne.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:28   

ta co kocha żyć, hah, naprawdę, współczuję kobietom. Jakbym mógł, oddałbym Wam swoje pudełka, to od razu byście się lepiej poczuły, a nie macie te swoje kable w mózgu i wszystkie robią bzzzzbzzzzzyyybbzzzz.... xD
Ale dobra, koniec offa, Cycki sÄ… spoko. koniec kwestii, melon xD
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:33   

I wstawianie zdjec na fejsbuka 'ale ze mnie brzydal xD'. Najgorsze.

Znam dziewczyny co pomimo mowienia im, ze sa ladne nadal wiedza lepiej, ale znam tez takiej, ktore sa swiadome swojej urody.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

agnikl  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 08 Gru 2012

Sk±d: Wêgorzewo

   

Wys³any: 2013-04-02, 21:22   

¦miesznie, on ściąga stanik, a tu Twa wypryski ;d. Nie kazdy ma super piersi, nie wiadomo jakiej wielkosci, ja tam sie ciesze z tego co mam i nie zamierzam ich upiekszac ani chlopaka oszukiwac. Duze nie sa, ale w lape sie mieszcza. Zaakceptowac siebie to podstawa :)
_________________
Ktoś wierzy w ideały, ja wierzę w krople co drąży skały.
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-22, 23:57   

Jesli facet zwraca uwagÄ™ jedynie na Twoje piersi to oznacza, ze jest erotomanem. Olej go.
Gdybym był z dziewczyną, którą naprawdę kochałbym to mogłaby miec praktycznie niewidoczne, a i tak bym z nią był.
 

Aleksandra0521  

User

Alka



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 35

Do³±czy³a: 30 Maj 2013

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2013-05-30, 22:37   

Taż mam małę piersi nie wiem nie mam raczej kompleksów, jak się nie podoba to nie i tyle no napewno chciałabym miec wieksze ale co zrobic ;)
_________________
Alka
 

kris887  

User

lilka85


ImiÄ™: lilka

Wiek: 38

Do³±czy³a: 25 Lip 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-07-25, 06:02   

Ostatnio w se shopie widziałem tabletki na powiększenie piersi . Kupiłem swojej dziewczynie bo często mówi że chciałaby mieć większe :) Nie dostałem w łeb jak je zobaczyła więc jest dobrze he he. Bierze je od miesiąca i twierdzi że nie ma różnicy ale ja ją widzę:)
 

Shooty  

User


Do³±czy³: 24 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-25, 22:17   

Z piersiami u kobiet jest jak ze wzrostem u mężczyzn - na obie rzeczy nie ma się wpływu, niemniej większość ludzi cieszą te większe. Mnie tam nie przeszkadzają małe piersi, ale jeśli widzę deskę mówiącą, że dla niej niski facet nie ma racji bytu, to nie mogę powstrzymać się od kąśliwej uwagi.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-07-25, 22:18   

Shooty napisa³/a:

jeśli widzę deskę mówiącą, że dla niej niski facet nie ma racji bytu, to nie mogę powstrzymać się od kąśliwej uwagi.


Ja bym zakopał żywcem
_________________
There can be only one
 

endles  

User



ImiÄ™: Kordian

Wiek: 29

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2013-07-29, 00:12   

Ja lubię biust rozmiaru ogólnie uważanego za mały. Nigdy nie zwracałem uwagi na te wielkie "melony", a i nie od dzisiaj wiadomo, że o mały biust łatwiej zadbać, kobieta lepiej się z nim czuje i na starość rekompensuje swoim wyglądem ; )
 

Xanxus

User



Do³±czy³: 12 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-08-13, 02:21   

An ma na szczęście cyce jak donice. Hłehłehłe, ale żem żarcikiem ebnął, co nie?












Ale serio ma.

[ Dodano: 2013-08-13, 18:49 ]
Faceci i mały biust = Squalo i mały biust!
Ale powtarzam mu ciągle, że mi to nie przeszkadza. Jednak to cio*a, więc się wszystkim przejmuje ;< *smuteczeq*
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com