Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Asiulka17

User


Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 12:25   Faceci i maÅ‚y biust

Mam problem z ktorym próbuje sie uporac nie jedna dziewczyna-Mały biust! Ale nie chodzi mi o wielkośc tylko o pewną sytuacje.Nosze staniki typu push-up z wypełniaczami i moje piersi wygladają na miseczke B tylko problem w tym ze mam chłopaka i nie wiem jak mu powiedziec ze mam bardzo małe piersi skoro on widzi je w staniku i są w zasadzie normalne.Ostatnio gdy je dotykał przez biustonosz zapewne nie zauważył ale boje sie jego relakcji gdy to dowie sie prawdy! co wy o tym myslicie?? co powinnam zrobic?? czy poprostu nic nie robić??
 

anek  

Wymiatacz



ImiÄ™: anka.

Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Maj 2009

Sk±d: lublin.

   

Wys³any: 2009-06-26, 12:29   

przecież Cię kocha i wszystko zrozumie.
i nie ma się czego bać.
nie wszyscy chłopcy lubią duże piersi.
a poza tym to przecież nie Twoja wina, że masz biust taki jaki masz.
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:12   

Jeśli Cie kocha nie bedzie robił problemów.

anek napisa³/a:

nie wszyscy chłopcy lubią duże piersi.


otóż to
 

lolita  

User

(nie)święta!



Do³±czy³a: 25 Cze 2009

Sk±d: z krainy rozpusty.

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:17   

bez problemu, pogada z nim i powiedz mu.
niech CiÄ™ zaakceptuje takÄ… jaka jesteÅ› :)
_________________
Na imiÄ™ miaÅ‚a Lo, po prostu Lo, z samego rana, i metr czterdzieÅ›ci siedem w jednej skarpetce. W spodniach byÅ‚a LolÄ…. W szkole Dolly. W rubrykach – Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze byÅ‚a LolitÄ….
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:23   

Asiulka17 napisa³/a:

problem w tym ze mam chłopaka i nie wiem jak mu powiedziec ze mam bardzo małe piersi skoro on widzi je w staniku i są w zasadzie normalne.


osz ja Cie....
ja mam rozmiar A i jakoś mojemu facetowi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
poza tym skoro Cię kocha, to akceptuje Cię taką, jaką jesteś. a jak mu coś nie pasuje to co? poleciałabyś na operację powiększania biustu? ja Cię proszę...
_________________
meow
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 13:53   

Bedzie dobrze. On kocha Ciebie, czy twój biust ? Zastanówmy się... Jesliby - odpukac - robił jakies problemy z tego powodu, to znaczy ze burak z niego i tyle.
Po za tym chłopaki, nie są chyba az tacy spostrzegawczy..
 

Asiulka17

User


Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 14:10   

Ja sie po prostu boje ze on powie coś w stylu"oszukałas mnie" czy bedzie bardzi dziwniony wiekoscią, bo pewnie nie zdaje sobie sprawy ze istnieja takie staniki jak push-up.Ja siebie zaakceptowałam i nie mam zamiaru nic robic w kierunku powiekszania:)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-26, 14:11   

Oszukałaś mnie? Hah, a czy pytał jaki masz biust? Daj spokój. Jeśli nie zaakceptuje Cię takiej jaką jesteś, łącznie z biustem to znaczy że nie jest Ciebie wart;].
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 14:15   

Nie, nie powie raczej ze go oszukałaś. A że on nie wie, ze staniki mogą dodawac uroku - jego wina ;D Przecież całkiem płaska jak deska sie nie okażesz. No gdybyś była mężczyzną i tylko udawała dziewczynę wypychajac sobie biust kompletnie, to miałby prawo czuc sie oszukany. :mrgreen:
 

Asiulka17

User


Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 14:15   

A może zaczne chodzic w zwykłych stanikach wtedy bedzie wiedzia jaki mam naprawde? Ja chodze w push-up bo wstydze sie chodzić płaska jak deska...:(
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-06-26, 16:01   

Asiulka17, Mój zawsze mówi, że najpiękniejsze piersi to takie, z których właścicielka jest dumna. Nie mów nic i ciesz się chwilami z nim, a jeśli Ci to wypomni, to niech spieprza na drzewo. : )
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

KOSODRZEWINA50  

User

Maggg



ImiÄ™: Magda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 16:32   

Właśnie nie każdy chłopak lubi duże piersi to kolejny beznadziejny stereotyp,każdemu podoba się co innego.Twój chłopak byc moze wogóle nie zauważy róznicy a jeśli nawet by zauważył to co rzuci Cię bo pokochał Twoje piersi i dlatego z Tobą jest? nonsens on napewno kocha Ciebie,Ciebie całą a nie szczegóły Twego kobiecego uroku...jeśli zauważy to dopiero wtedy mu powiedz bo tak to moze nawet się nie zczai,głowa do góry kobitko;D i zważ na to że lepiej Ci biegać i ogólnie Ci lżej;)))
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 20:15   

KOSODRZEWINA50 napisa³/a:

Właśnie nie każdy chłopak lubi duże piersi to kolejny beznadziejny stereotyp



Uwierz, chłopaki w tej kwestii mówią co innego swoim dziewczynom, a co innego kolegom, kiedy szczerość nic nie kosztuje :-P

No ale nie wyobrażam sobie, żeby o coś takiego robił problemy, jeśli facet kocha, to akceptuje ciało swojej ukochanej w pełni.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-26, 20:17   

poem sometimes napisa³/a:


Uwierz, chłopaki w tej kwestii mówią co innego swoim dziewczynom, a co innego kolegom, kiedy szczerość nic nie kosztuje :-P


Szczerość, a w wielu przypadkach popisywanie się, bądź nie chcą odbiegać od reszty, by nie uznali go za 'dziwaka'.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Epiphone

Stały User



Do³±czy³: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 20:23   

To jest tak, że facet z im większym biustem będzie miał do czynienia tym większy rozmiar będzie mu się podobał, aż dojdzie do momentu gdy będzie za duży biust i wtedy już faktycznie będzie za duży. I nie będzie mu się podobał. O.
_________________
"gitarzyści są kochankami z najlepszymi palcami, domyśl się dlaczego" - Slash
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com