Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-07, 21:35   

dobra, nadszedł czas, żeby zrobić tu update :!:
OFICJALNIE JESTEM UZALE¯NIONA OD CHIÑSZCZYZNY W PAPIEROWYCH KARTONIKACH PODAWANEJ W WIÊKSZO¦CI GALERII HANDLOWYCH. :wstyd: Nie wiem czy to fast food, chociaż pewnie tak, bo jest fast, ale to cu-do-wne! Jestem uzależniona do tego stopnia, że każdego, kto jest akurat na zakupach proszę o dostarczenie mi do domu dużego woka, makaronu chińskiego z kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym. Wiem, że to zabójstwo dla mojej sylwetki, ale kij z tym, to jest TAKIE PYSZNE! <3
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-11-08, 19:29   

Sporadycznie. Jeżeli już to pizza z owocami morza, bądź z kurczakiem oraz oliwkami.
W czasie podróży-KFC.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-08, 19:36   

Hm, u mnie w mieście obok jest knajpka z hamburgerami, hotdogami - tego typu jedzeniem, ale i pierożki czy schaba można zjeść, jeśli ktoś się uprze.
W sumie polecam - hamburger za 10 zł, a jest wielkości mojej głowy - jem go trzy dni conajmniej... :wstyd:
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-11-08, 19:46   

A ja jestem przyzwyczajony do frytek. Zajadam co parę dni w ogromnych ilościach. Ale to nie jest fast-food, bo się robią przynajmniej kilkadziesiąt minut, więc się nie liczy. Resztę, oprócz czipsów, rzadko, mniejsza ze zdrowiem, takie jedzenie jest zwyczajnie drogie.
_________________
lol
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-11-09, 19:53   

Niestety, ostatnio za duży jadłam pizzy, frytek, tortilli... trzeba nieco z tym przyhamować, bo dupka rośnie :mrgreen:
_________________
meow
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-05-31, 17:01   

Ale obrzydlistwo. Jak można to żreć.
Prawie jak jedzenie dla świń. Bez wartości, tuczy, jak pasza i ziemniaki dla świń.
Nie jadam śmieci.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2012-05-31, 17:40   

Fast food dobry, jedzenie leniwych ludzi 21 wieku ale jakże nie zdrowe :P
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-06-01, 15:28   

Grafik napisa³/a:

Fast food dobry, jedzenie leniwych ludzi 21 wieku ale jakże nie zdrowe :P


Skąd ta jakże bystra teoria pojawiła się w Twojej głowie? Czasami bywa tak, że fast-food jest jedynym posiłkiem, który w chwili głodu mamy na wyciągnięcie ręki. Osobiście nie jadam w miejskich budkach z zapiekankami itd., ale Burger Kingiem czy McDonald'sem nie pogardzę.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2012-07-03, 12:19   

to już lepiej zamiast fast foodów zrobić lasagne - max 45 minut i cała blacha pysznej wyżerki gotowa ;D a jakie to proste- z tym przepisem z bloga kulinarnego po prostu nie da się tego zepsuć
_________________

 

notserious  

Wymiatacz



ImiÄ™: Jagoda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Lip 2012

Sk±d: z miasta

   

Wys³any: 2012-07-07, 23:16   

uwielbiam jeść w kfc, mcdonalds, niestety nie mogę tam jadać, z racji tego, że od takiego jedzenia na twarzy pojawia mi się pełno niedoskonałości.
_________________
Tak! Jestem kobietÄ…!
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-07-08, 12:34   

To jest przede wszystkim diabelnie drogie w porównaniu do wartości. ; o

Czasem się zdarzy jakieś MC, ale teraz już bardzo rzadko. Chyba od pół roku nie byłem. KFC nigdy. Kebab w akcie desperacji, a zapiekanki z Kazimierza raz się niedawno zdarzyło. Chyba, że krakowskie precle (które chyba z ziemi wyciągają i w tłuszczu rybnym taplają sądząc po smaku) zaliczymy do fast-foodu, to dosyć często ^^
_________________
#truestory
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2012-07-08, 12:58   

W fast foodach korzystam tylko z kawy, bądź w przypadku Mc-shake czy Mc flurry. Z jednej strony nie mogę, a z drugiej nie czuję potrzeby i nie żałuję. Mój portfel i żołądek tym bardziej.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-07-08, 14:59   

no co tu dużo mówic, lubię fast foody i ich jedzenie. Choć staram się to ograniczać, to jednak niestety czasami mam duża ochotę.
Co jadam? kebaby, zapiekanki, jakieś hamburgery czasem w KFC lub McDonald i nie można zapomnieć o Maclrarach i szejkach w donaldzie. :-x
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-07-09, 13:47   

Cóż, niestety fast food'y jem parę razy w miesiącu. Czasami B-Smart z KFC, ale zazwyczaj Shake czy Krushers. Ale w sumie nic mi od tego nie jest, przynajmniej na zewnątrz, cery gorszej nie mam, waga też jakoś się nie zmienia. Może w środku jakieś efekty są.
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-07-09, 20:11   

Dzisiaj utwierdziłam się w przekonaniu, że tego się nie da jeść ;<. Albo przynajmniej mój żołądek tego nie toleruje.
Co innego pizza, ale nie traktuje tego jako fast food ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com