Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sheepea  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-17, 19:22   

Podobnie jak axelka również spędzam ferie w domu. Oficjalnie ferie zaczęły mi się właśnie dzisiaj. ;)
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-01-18, 09:15   

pierwszy tydzien w domu, drugi narty w austrii z przyjaciolka <3 nie moge sie doczekac.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

kasiula...  

Stały User


Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2011-01-18, 10:19   

jak zawsze w domu................... :zalamany:
_________________
"niech to trwa nigdy się nie kończy..."
 

achmed007  

Mega wymiatacz

Hebelek:)



Imię: Błażej

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-18, 10:21   

Dom. Ferie miały być w pracy i tak wolałbym. ale sie połamałem. ferie do bani!
_________________
Nie mówię o brylantach, choć dałbym jej koronę...
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-18, 17:56   

Ferie spędzam w domu jak zawsze. Lecz żeby je spędzać w domu trzeba je mieć. Czekam do końca Stycznia i zaczynam odpoczynek ^^. Chociaż wydaje się, że te ferie będą należeć do najtrudniejszych z tych, które dotychczas miewałem.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-01-18, 22:54   

Ferie w domu, czyli najlepsze możliwe. Planuję jakąś imprezę, a raczej imprezy - logiczne, jak to w ferie. Późno chodzić spać, późno wstawać też. No i więcej czasu na zwyczajne wyjścia ze znajomymi, super ;) .
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

WesoÅ‚yBanan  

User



ImiÄ™: Adam

Do³±czy³: 17 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-19, 21:13   

hmm ferie.. Praktycznie jak co roku czyli wyjazd w góry , powrót zapewne jakaś impreza ze znajomymi i oczywiście jakieś poza tym wyjścia popołudniami . Ferie jak zawszę okażą się za krótkie na realizację wszystkich "celów" więc zostanie ich trochę na weekendy.
_________________
SPOKOJNIE!!
Mamy jeszcze 9 sekund życia...
 

Gossipgirl  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2011-01-30, 17:45   

Nie wierzę, że już po feriach a ja nie zrobiłam niczego pożytecznego. Chyba, że objadanie się i zaleganie przed TV w celach relaksu, można zaliczyć do zadań pożytecznych. Za krótko. :/ Teraz czas zacząć przygotowania do matury, nie wiem czy to przeżyje. ;]
_________________
Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-01-30, 18:11   

A ja nie mogę powiedzieć,żeby ferie szybko minęły bo dla mnie trwały niezwykle dłużej niż zawsze.Ale szkoda,że się skończą,bo jak pomyślę,że jutro 6.30 WAKE UP to aż mnie skręca.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-30, 22:49   

Ferie czas zacząć :). Szkoda, że najlepszy moment ferii (patrz studniówka) już za mną. Miłego chodzenia do szkoły ^^
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-01-30, 22:51   

Norbs93 napisa³/a:

Ale szkoda,że się skończą,bo jak pomyślę,że jutro 6.30 WAKE UP to aż mnie skręca.

ha, trzeba było skończyć je wczoraj a dzisiaj grzecznie do szkoły. dzięki temu nie czuję aż tak boleśnie tego jutrzejszego dnia :mrgreen:
_________________
meow
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-01-31, 23:28   

A ja mam ferie od piÄ…tku. Bardzo siÄ™ cieszÄ™, bo mam czas na wszystko :) NadrobiÄ™ kontakty ze znajomymi.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com