Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ragoon  

User

Grafik



Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Kwi 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-04-27, 00:29   Fetysz kciuków i dÅ‚oni

Witam, słyszał ktoś z was o czymś takim? Albo ma? Dłonie, paznokcie? Jakie czynności z nimi związane was pociągają, jakie kształty paznokci są wasze ulubione? Macie własne doświadczenia? Podzielcie się!

Ja mam fetysz kciuków, nie wiem czym został spowodowany ale zauważyłem go u siebie jakieś 2 lata temu i od tej pory czy to u dziewczyn nowo poznanych czy nawet podczas oglądania filmów zwracam na to mega uwagę, jak bardzo o nie dba i jak wyglądają :-P Najlepsze te z dłuższymi paznokciami :padam:
_________________
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
 

Muszkieter  

Stały User


ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 24 Kwi 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-04-27, 08:59   

Dłonie nie są moim fetyszem, natomiast zwracam na nie uwagę, czy są zadbane, lubię raczej krótkie paznokcie i najlepiej bez lakieru ( nie przepadam w ogóle za więcej niż delikatnym makijażem), a na pewno nie podobają mi się czarne / ciemne paznokcie. Kiedyś w pracy zobaczyłem stopy młodej dziewczyny z paznokciami pomalowanymi na czarno, (reszta koleżanki była zasłonięta monitorem).
Żartując spytałem z udawanym przerażeniem co się stało, czy coś ciężkiego spadło na jej śliczne stópki, że aż jej paznokcie poczerniały. Dziewczę ze wstydem przyznało, że to tylko lakier. Następnego dnia miała delikatny, różowiutki lakier. Spytała mnie, czy ładnie?
Odpowiedziałem, że prześlicznie! :-D
_________________
La vie est dure et les femmes sont cheres, et les enfants facile a faire.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-04-27, 11:26   

Zwracam uwagę na dłonie w całokształcie. Brzydzą mnie nieumiejętnie pomalowane lub nie daj Boże pozdrapywane paznokcie u dziewczyn. U facetów podobają mi się dłonie pewne w uścisku, widoczne żyły na plus. Po prostu MĘSKIE, ale nie flejowate i nie zniewieściałe.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-04-27, 13:10   

To, że się zwraca uwagę i wzbudzają w Tobie upodobanie, nie oznacza, że jest to fetyszem.

Oczywiście, że zwracam uwagę na dłonie, szczególnie zaś lubię długie palce u mężczyzn, jak i u kobiet.
Niekiedy potrafię daną osobę zdyskwalifikować, jeżeli przedstawiają mi się jako nieco za grube i za krótkie. Zwykle te dwie cechy występują w parze.
Paznokcie natomiast są mniej ważne.
U mężczyzn powinny być rzecz jasna- krótkie. I ładnie wypiłowane. Znam takiego jednego chłopaka, który piłował sobie paznokcie pumeksem! Ale tego nie róbcie.
Powinny być delikatne, to znaczy- nasmarowane jakimś specyfikiem. Chłodne.
Długości moich palców, ilekroć się z kimś mierzę- nikt nie przebije. Więc nie wymagam nadmiernej długości od mężczyzn.
Ale powinny być szczupłe. Nie ma nic gorszego od grubych palców.
U kobiet oprócz grubych, to jeszcze z paznokciami na kształt szpikulca z jaskrawym kolorze.
Obrzydlistwo.
Kosmetyczka maluje mi zwykle na czarny kolor albo granatowy. Sama- na bezbarwny.
I uważam, że długość powinna być średnia.
_________________
W miękkim futrze kota
 

kabansexmaster  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-28, 02:32   

Cześć jestem juz po pierwszym razie. Ruchałem starą pannę, która mnie zaciągnęła do swojego vana.
Moim zdaniem paznokcie są bardzo ważną częścią ciała, ponieważ tylko one jakoś u tej pani wyglądały xd.
dobrze ze nie zwracam uwagi na stopy bo ta laska miała je całe we włosach łonowych. :-/
:evil:
_________________
Jestem gejem, lubie w pupÄ™
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-05-28, 21:13   

kabansexmaster napisa³/a:

stopy bo ta laska miała je całe we włosach łonowych.


stopy we włosach łonowych?! jak to możliwe w ogóle?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Ragoon  

User

Grafik



Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Kwi 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-05-30, 23:35   

Hobbit? XD
_________________
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-05-31, 08:53   

Ragoon napisa³/a:

Hobbit? XD


A grom go wie!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com