Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dorcia33

User


Do³±czy³: 04 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-04, 08:40   

Ja jestem zadowolona ze swojej figury, biegam, pływa i ćwiczę, żeby utrzymać szczupłą sylwetkę :)
 

motylanoga

User


Do³±czy³: 21 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-21, 17:35   

Ja też jestem w miarę zadowolona, bo ćwiczę od pół roku i widzę duże zmiany, ale kiedyś nie podobała mi się moja figura.
_________________
Akcesoria militarne oraz odzież wojskowa doskonałej jakości - http://www.usarmy.pl/
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-12-21, 23:00   

jestem bardzo zadowolona ze swojej figury. Mimo tego, że często wcinam coś słodkiego (nie mogę się oprzeć :hyhy: ) to nie mam najmniejszych problemów z wagą, a nawet ważę za mało.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Angella49  

Wymiatacz

Pourquoi pas?



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Wrz 2012

Sk±d: Kaszuby

   

Wys³any: 2013-12-27, 14:23   

Moja figura jest do przyjęcia. Podoba mi się moje wcięcie w tali :hyhy: Na brzuszku mam małą oponkę, której planuję się pozbyć (oby się udało, bo często brakuje m motywacji na ćwiczenia) :oops:
_________________
"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło." Oscar Wilde
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-10-14, 14:06   

Nie cierpię swojej figury. Jest zupełnie niepodatna na żadne diety i ćwiczenia, a za gubieniem kilogramów nigdy nie idzie gubienie centymetrów (nawet jak to jest 10-12kg :-/ ). Nie jestem oczywiście objętością zbliżona do Grycanek, a wagę mam w normie, ale w dzisiejszym świecie, kiedy to niemalże anorektyczna figura jest pożądana, moje ciało na tle innych prezentuje się źle. I o ile od osób +40 usłyszę "jesteś zgrabna", o tyle od rówieśników już nigdy.
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-10-22, 14:24   

Myślę, że powinnaś się po prostu wybrać do dietetyka , który podejdzie do Twojego problemy kompleksowo. W internecie masz mnóstwo złotych diet, które mogą Ci tylko zaszkodzić
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-10-22, 19:46   

Cytat:

Nie jestem oczywiście objętością zbliżona do Grycanek, a wagę mam w normie, ale w dzisiejszym świecie, kiedy to niemalże anorektyczna figura jest pożądana, moje ciało na tle innych prezentuje się źle.



Sama to sobie wmawiasz. A zarazem potwierdzasz to, że chore ciało jest piękne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-01-16, 21:04   

Od mojego poprzedniego posta w tym temacie coś się zmieniło. Oczywiście nie urosłam, nadal mam kompleksy, które zdzierają mi sen z powiek ale inaczej na siebie patrzę. Przychylnym okiem. A to już chyba sporo.
Mąż również to zauważył, że coś się we mnie zmieniło. Może stałam się bardziej kobieca niż do tej pory byłam?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-01-16, 21:36   

Nie wiem,co się stało, jeszcze rok temu byłam taka szczęśliwa ze swojego ciała.
A teraz, myślę sobie, że to zupełny nonsens. Jest, jakie jest. Ja w każdym razie nie lubię na nie patrzeć, dlatego unikam lustra.
A najlepsze jest to, że chodząc na plaże, czy na basen zawsze ściągam szybko sukienkę, zaraz przed wskoczeniem do wody.
To jest beznadziejne z jednej strony, ponieważ jestem dość szczupła, mam płaski brzuch, nie mam cellulitu, a mimo tego i tak odczuwam pewien opór przed pokazaniem się nago.
No chyba, że jest po wszystkim, wtedy czuję się zupełnie swobodnie i nawet je podziwiam zakładając nogę na nogę, bo wtedy po prostu wyglądam najlepiej, bo się do tego widoku przyzwyczajam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hazel15  

User


Do³±czy³a: 16 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-16, 23:05   

Lubię swoją figurę. Aczkolwiek do pełnego szczęścia muszę popracować nad nogami :)
_________________
Jeśli ludzie gadają za twoimi plecami, wiedz, że jesteś dla kroki przed nimi.
 

MorrisonIsDead  

User

król życia.



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Gru 2014

Sk±d: sk±din±d.

   

Wys³any: 2015-01-18, 13:19   

Lubię w sobie praktycznie wszystko, od dawien dawna przeszły mi już mysli typu, że czegoś mi brak, czy coś. Robię użytek z tego z co mam, nie z czegoś, czego mieć nie mogę. Dlatego każdego dnia sobie powtarzam, że jest bardzo ok; nie narzekam.
_________________
Have a nice life...
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-01-23, 20:19   

Nie ma powodu do zmartwień :-D
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

maryla9

User


Do³±czy³: 17 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-17, 22:16   

Zgadzam się, zawsze powinno się pokochać siebie taką jaką się jest ;)
_________________
http://www.tarnowskirap.pl/
 

sylkaa  

Stały User

sylkaa


ImiÄ™: sylwia

Wiek: 22

Do³±czy³a: 20 Mar 2015

Sk±d: poznañ

   

Wys³any: 2015-03-20, 09:31   

ja mam problemy z waga z powodu chorob tarczycy wiec niestety bardzo musze sie pilnowac z tym co jem:(
_________________
cofnąć się by wziąć rozbieg
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2015-03-24, 21:39   

Moja waga stanęła w pewnym momencie w miejscu. Jestem grubsza, ale już się tym nie przejmuję. Cieszę się życiem oraz jem to, na co mam ochotę.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com