Filmy młodzieżowe
Odpowiedz do tematu

: Filmy młodzieżowe
Czy znacie jakieś młodzieżowe filmy godne polecenia? :-P

:
Jazda na maxa :D
Albo lżejszy - Córka prezydenta ;)

:
a ja mam jakiś sentyment do szkoły uczuć.

'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
:
Step up 1,2
Szkoła uczuc
dziewczyna z sÄ…siedztwa
Harry Potter
Wredne dziewczyny
Pamietnik ksiezniczki 1,2
Dirrty dancing
Dziennik Bridget Jones
Zakochana Złośnica
Jak w niebie
American Pie
Straszy film
egzorcyzmy emilie rose
efekt motyla
ostatnie wakacje
miłośc w rytmie hip-hop
miasto aniołów
no np. takie. Zależy od gustu ;)

Bawcie się moją pustością .

Bawcie się moją naiwnością .

Bawcie się tym, że jestem głupia .

A ja będę się śmiała z was, bo tak łatwo was oszukać ;]
:
"Szkoła uwodzenia"
"Ona to on" :mrgreen:

Mały, pyskaty, wredny, słodki Aniołeczek z charakterem, różkami i ciętym języczkiem ;p ! :) - taaak..to właśnie ja! ;D
:
"Sex is zero" xD
"Chłopaczki z sąsiedztwa"
"Stary gdzie moja bryka"
"Jak wykonczyc Johna Tuckera"
"Eurotrip"

"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
:
wchodzi do kina 18, ale juz zapowiada sie ciekawie-WALL-E o pewnym ciekawskim robocie:D tak ciekawskim, ze nawet sobie grono zalozyl:P

:

Cytat:

ze nawet sobie grono zalozyl:P

e? omg. jak to? w filmnie se grono załozyl?

"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
:
Szansa na sukces z Hilary Duff w roli głównej mi sie podobała :)
No i wredne dziewczyny oczywiście.

Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
:
"The Eye"
"Shutter- Widmo"
"Krwawy Diament"
"Demon- historia prawdziwa"
"Legenda"
"The Quest"
"High School Musical 1"

A nie polecam, a wręcz odradzam film Inland Empire- najglupszy film jaki kiedykolwiek ogladalem, w dodatku tak niespojny i niepoukladany ze prawie nic z niego nie rozumiem :roll:

:
http://youtube.com/watch?v=UC9DpRvAJE4
na gronie ma profil...a przy tym mnostwo filmikow na you tube. no i jest naprawde slodki

:

morfinka napisa³/a:

na gronie ma profil...a przy tym mnostwo filmikow na you tube. no i jest naprawde slodki



Taa .. a na naszej klasie jest 5 Lechów Wałęsów, w tym 2 ze zdjęciem prezydenta.
O ile pamiętam 3 Kwaśniewskich. Znalazła się też Frania Maj i Pan Skalski z TVN-u ...
Ciekawe czy Brad Pit wie, że ma tam aż 9 profili, w tym 3 ze swoim zdjęciem ...

Chciało by się powiedzieć, że wszechświat i ludzka głupota nie mają granic ...

:
Artur Boruc ma chyba z 10. super.
kogo bawi zakladanie profili gwiazd??
żal.

"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
:
Inland Empire nie jest filmem młodzieżowym! Poza tym skierowany jest do specyficznej grupy osób. A mianowicie fanów Lyncha. Jeśli chodzi o zwykłedgo widza, to nie będzie wiedzał o co chodzi. Bo to jest kino wyjątkowe w które trzeba umieć się wczuć. Tych filmów się nie da zrozumieć, należy je poczuć.
A jeśli chodzi o filmy dla młodzieży to ja się w sumie za bardzo nie znam, bo wszystkie są jakieś takie kiczowate. Więc niestety nic polecić nie mogę

:

Lena napisa³/a:

kogo bawi zakladanie profili gwiazd??


Mnie. Ja profil już mam :D.

Kadrowanie wspomnień
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group