Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-11-04, 21:26   

Zabójczy numer oglądałem jakiś czas temu, ale w tej chwili treść filmu pamiętam jak przez mgłę. Czy zaskoczenie było związane z postacią graną przez Willisa? Jeżeli nie to chyba muszę obejrzeć jeszcze raz:D
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Sebastien  

Stały User

Emo Boy



ImiÄ™: Sebastien

Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-23, 02:18   

Zabójczy szept / Whisper Szczerze nie spodziewałem się ,że tak to się skończy, choć pozytywnie mnie zaskoczyli. Film widziałem już dawno ale jednak :x

Nikt nie wspomina o takich filmach jak Incepcja albo Wyspa tajemnic (Shutter Island) ? Niezłą sieczkę z psychiką robi na chwilę po obejrzeniu.
_________________
 

Alouette  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-24, 18:22   

L'Emmerdeur.
_________________
"¯yj szybko, umieraj młodo, kochanie, zanim się zestarzejesz."
 

NoSiema

User



Do³±czy³: 28 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-28, 21:47   

Inni, szósty zmysł ale to już chyba było wspominane. 'Shutted Island' miał mistrzowskie zakończenie i 'American psycho' też dość przyzwoite. 'Fight Club' jeszcze mi się przypomniał.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2013-05-28, 22:06   

NoSiema napisa³/a:

'Shutted Island'


Shutter Island. Nie przeczę, choć w sumie reżyser nie dał szans do domniemywania zakończenia.

Incepcja miała dobre zakończenie. Szósty zmysł i Fight Club też. I The Devi's Advocate.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2013-05-28, 22:23   

Wspomniana Wyspa Tajemnic dla mnie mega!
Podobał mi się też Iluzjonista, zakończenie zaskoczyło z tego co pamiętam.
I pamiętam mój opad szczęki po pierwszym obejrzeniu Skazani na Shawshank, o
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

rid27

Stały User

noob report pls



ImiÄ™: Maciej

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-29, 01:09   

Na tą chwilę pamiętam Fight Club(tyle zaskoczyć) i Prestiż(Wolverine pokazał Batmanowi gdzie jego miejsce)
_________________
I guess I can go anywhere I want. If only I knew where to go. - Layne Staley
 

Limonka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-06-19, 20:33   

Wyżej wymienione Prestiż i Iluzjonista (bardziej ten pierwszy: Abrakadabra!)
Słodkich snów
Bogowie ulicy
Drogówka
Sierociniec
1408
Sekretne okno
NUMER 23 jak i z resztą cały film był dla mnie jednym wielkim zaskoczeniem. Warto dodać: pozytywnym zaskoczeniem.
Rozwaliło też mnie podsumowanie ,,Kołysanki" ale to już raczej w komediowym sensie :mrgreen:

Więcej grzechów nie pamiętam :P Jeśli coś sobie przypomnę z chęcią dopiszę
 

alt.  

User

The One and Only



ImiÄ™: Kamil

Do³±czy³: 16 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-21, 17:02   

Większość z tych naprawdę zaskakujących już wymieniliście, ja od siebie dodam tylko znakomity "Lęk pierwotny" z Gere'm i Nortonem w rolach głównych. Ed stworzył naprawdę przekonującą postać, a Richie o dziwo nie odstawał i dobrze zagrał adwokata skupionego wyłącznie na zdobyciu sławy. Szczerze polecam ;)
_________________
„Gdy czytasz o historii Å›wiata, czytasz epopejÄ™ o rozlewie krwi, szaleÅ„stwie i żądzy wÅ‚adzy, co jest niezaprzeczalnym faktem zapisanym na kartach naszych dziejów. A my gÅ‚upi, dalej wyobrażamy sobie, że przyszÅ‚ość bÄ™dzie inna...”
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2013-06-23, 17:10   

Większość zaskakujących filmów, została już tu wypisana ale nie mój faworyt pod względem zakończenia Podejrzani z chyba zawsze znakomitym Kevinem Space. Zakończenie koreańskiego Oldboya też znakomite.
 

Zatorland_pl  

Stały User


Do³±czy³: 18 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-06-25, 13:11   

Z takich nietypowych zakończeń gdzie w zasadzie sami możemy dopowiedzieć sobie co chcemy i reżyser pozostawia nam spore pole do popisu to tytuły: Incepcja oraz Wyspa Tajemnic.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-06-26, 00:02   

Dom snów - REWELACJA!
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-07-18, 14:24   

enchantment napisa³/a:

Dom snów - REWELACJA!



Również oglądałam i mogę przyznać koledze rację, bo ten film to arcydzieło, dosłownie wbija w fotel.
 

karokrakow  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Wrz 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-09-15, 21:58   

Jeśli chodzi o zaskakujące zakończenia to do głowy przychodzą mi tytuły takie jak "Nieprawdopodobna historia" i "Czysta Formalność". W tej drugiej pozycji dopiero w zakończeniu dowiadujemy się o czym naprawdę był film.
 

ConQuien

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-15, 23:43   

Z thrillerów American Psycho, Prestiż, Szósty Zmysł, Podziemny Krąg.
Z scifi ten nowy film z Cruisem wielokrotnie zaskakuje, nie tylko pod koniec.
_________________
Jeśli mam wybierać pomiędzy złem a złem, wolę nie wybierać wcale.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com