Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2011-11-03, 20:07   Firmy robiÄ…ce strony www

Hej!


Jestem zainteresowany zakupem strony www. Zrobieniem? Zamówieniem, O. I teraz moje pytanie do Was - czy macie doświadczenia z profesjonalnymi firmami specjalizującymi się w tej kwestii? Nie zależy mi na jakimś projekcie za 50 zł, potrzebuję porządnego serwisu, więc i firma, która za nim stoi powinna być porządna. Jeśli Wasi znajomi mieli doświadczenia - również byłbym wdzięczny za opinię.

Pozdrawiam!
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2011-11-04, 21:12   

Aktywnie działam w tej branży od 3 lat, prowadząc własną działalność gospodarczą.

W praktyce wygląda to tak, że podpisujesz umowę-zlecenie na wykonanie strony WWW i ewentualnie usług temu towarzyszących (zakup hostingu, domeny, podpięcie tego wszystkiego) z wyznaczoną datą oddania projektu, czasem na ewentualne poprawki itd.

Zainteresuj się portfolio danej firmy, freelancera i jeśli miałbym podpowiadać to na początku (szczególnie jeśli chcesz zadbać o budżet) skorzystaj z usług właśnie osób indywidualnych. Często mają one nawet lepsze oferty - głównie pod względem cenowym, aniżeli podmioty gospodarcze które muszą odprowadzić od tego podatek, ZUS itd.

Cena oczywiście uzależniona jest od techniki, czasu pracy osoby lub całego zespołu, trudności wykonania zlecenia (sam design, podpięcie czy też stworzenie od zera całego CMS-u) i w moim przypadku dochodzi nierzadko do kilku tys. zł.

Ponadto jeśli nie masz doświadczenia, to zorientuj się i poszukaj czegoś na lokalnym rynku. Dlaczego? Ano dlatego, iż najpewniej: wszystkie poprawki możesz zgłaszać na bieżąco, możesz podglądać projekt :)

Pozdrówki.
_________________

 

onex

Stały User



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-05, 11:40   

tak jak wyżej kolega.
najlepiej szukaj w swojej okolicy firmy informatycznej.
poproś o przedstawienie dotychczasowo zrobionych stron, będziesz wiedział co potrafią.

jaki budżet masz na stronę?
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2011-11-05, 18:31   

Ok. 4-6 tysięcy, nie mam sztywnych granic, na cały projekt mam 10 tysięcy na pierwszy kwartał.
 

onex

Stały User



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-05, 19:15   

no to sporo, warto więc przejść się do profesjonalnego studia.
myślę że w 4 tyś. się zamkniesz, chociaż nie wiem jak to wielki projekt.. :)
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2011-11-07, 19:03   

www.h3studio.pl - do osób zaznajomionych z tematem - moglibyście powiedzieć, czy u nich jest sens?
 

JaKub  

User



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-01-29, 16:11   

Odnośnie firm mogę polecić Ci strony www stalowa wola . Cena zależy od tego jaki masz duży projekt. Ale godni są polecenia, a ich praca wykonana jest na prawdę perfect :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com