Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-31, 10:47   

Angelina napisa³/a:

Przezroczysta, jajek? Ale dlaczego?



Myślę, że to ma związek z salmonellą, która jest obecna w surowych jajkach. W związku z tym nie jem także lodów ani niczego co ma w sobie nieprzetworzone jajka właśnie.
Mając bodajże 10 lat zatrułam się lodami, wytłumaczyłam to sobie tym, że lody były pewnie rozmrażane, a następnie zamrożone ponownie, w związku z tym rozwinęła się w nich salmonella z jajek właśnie.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2011-08-31, 11:31   

Ja za to panicznie boje się wszelkich owadów latających typu osy,pszczoły,trzmiele,bąki,szerszenie itp. Wystarczy że do mnie podleci i już mam zimne poty. Może to przez to że w dzieciństwie w czasie zabawy trafiłem na gniazdo os i zostałem dziewięciokrotnie ukąszony , do tego musiałem ratować młodszego kuzyna , który na szczęście miał tylko 3 ukąszenia, ale scena jak z horroru . Do tego mam klaustrofobie i lekki lęk wysokości .
_________________
___________________________
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-31, 11:51   

Jest już temat o fobiach... Najpierw poszukaj, potem zakładaj.

[ Dodano: 2011-08-31, 11:58 ]
http://www.e-mlodzi.com/fobie-vt943.htm

Problem arachnofobii, również jest poruszony.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Angelina  

Stały User

ęic mahcok



Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Sty 2011

Sk±d: z Polski!

   

Wys³any: 2011-08-31, 12:08   

No to usuń ten jak potrafisz i Ci się coś nie podoba!
Ostatni podobny, ale jednak inny temat był dawno temu.

[ Dodano: 2011-08-31, 12:09 ]
Poza tym tam nie były zadane takie pytania.

Może ktoś z Was też ma tak jak ja i nie ma pewności czy to fobia?
A może ktoś już odwiedził specjalistę i wyleczył swoją fobie?
_________________
Jeżeli chcesz, żeby twoje życie było piękne, może takie być. Przecież to ty sam je układasz, nie?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-31, 12:11   

Niestety ja nie mogę, od tego są moderatorzy. Ale nie martw się, oni Ci tego tematu nie wrzucą do kosza, bo to jest ponad ich możliwości. Oni są tu tylko dla ładnego zielonego kolorku.

[ Dodano: 2011-08-31, 12:13 ]
No tak, najlepiej jest zakładać 10 tematów, o takiej samej tematyce, a w każdym umieścić tylko po innym pytaniu...
_________________
W miękkim futrze kota
 

Angelina  

Stały User

ęic mahcok



Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Sty 2011

Sk±d: z Polski!

   

Wys³any: 2011-08-31, 12:14   

DeSade napisa³/a:

Ale nie martw się, oni Ci tego tematu nie wrzucą do kosza, bo to jest ponad ich możliwości. Oni są tu tylko dla ładnego zielonego kolorku.


Tak myślisz? Wiesz, chyba tak jest. Ani trochę się nie martwię, mogą wrzucić do kosza :)
_________________
Jeżeli chcesz, żeby twoje życie było piękne, może takie być. Przecież to ty sam je układasz, nie?
 

mouth

User



Do³±czy³: 08 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-31, 18:12   

no, ale od czegos sa raporty drogie panie, prawda?
_________________
Jak schudnąć z brzucha?
 

MrArkadij  

Stały User

q(-.-)p



ImiÄ™: Arek

Wiek: 31

Do³±czy³: 26 Sie 2011

Sk±d: Z Nienacka

   

Wys³any: 2011-08-31, 20:13   

bardzo boje sie pająkow i w ogóle dużych owadów, te "nogi" ;( Kiedy w internacie podlapali ze sie ttego bardzo boje, zlapali duzego pająka i mnie straszyli, prawie wypadłem z okna ;/ okropne a jak mialem to cos na ramieniu to ze strachu sie przeslem, a łzy lecialy mi same, mimo ze nie plakalem ;/ Wiem jestem chłopakiem,nie powinienem, ale w dzieciństwie nalapalem z 50 pająków (tych krzyżaków na łące) i złośliwy wujek wysypał je wszystkie na mnie, chyba straciłem przytomność, nie pamiętam ale Bankowo "urwał mi sie film"
A co do kłótni powyżej to dajcie spokój, tematów i tak jest duzo 1 w te czy w tamte, bez przesady ;)
 

Angelina  

Stały User

ęic mahcok



Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Sty 2011

Sk±d: z Polski!

   

Wys³any: 2011-08-31, 21:53   

MrArkadij napisa³/a:

A co do kłótni powyżej to dajcie spokój, tematów i tak jest duzo 1 w te czy w tamte, bez przesady ;)



Dokładnie :)

[ Dodano: 2011-08-31, 21:56 ]
Kurczę, ja też czasami mam podobne sytuacje do Ciebie MrArkadij. Ludzie dowiadują się, że panicznie boję się pająków i specjalnie mnie nimi straszą.
_________________
Jeżeli chcesz, żeby twoje życie było piękne, może takie być. Przecież to ty sam je układasz, nie?
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-03-05, 17:35   

Mam nabyty lęk wysokości. Słyszałam, że jest to raczej coś wrodzonego. A ja mam nabyte. Kiedyś biegałam po dachu i się nie bałam, trenowałam skoki do wody i skakałam z 7 metrów do basenu. A teraz nie potrafię spojrzeć w dół z wysokości, ponieważ mam przed oczami dziwne wizje i ogarnia mnie uczucie jakbym już spadała, mimo że nadal stoję.
Poza tym boję się ludzi. Boję się dotyku, niekiedy panicznie. Czasem boję się nawet zwykłej rozmowy. A np. siedząc w komunikacji miejskiej zawsze mam wrażenie, że człowiek stojący obok nie wyciągnie z kieszeni komórki, a pistolet albo nóż.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-05, 20:31   

Hella napisa³/a:

BojÄ™ siÄ™ dotyku, niekiedy panicznie


Lol.

Ja się nie boję, ale czasami wyobrażam sobie ręce ludzi jako białe wijące się robaki. Wiecie te małe do ryb, ale zdecydowanie większe.
_________________
W miękkim futrze kota
 

MiÄ™towy  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-13, 20:21   

Nie mam żadnej fobii, wydają mi się śmieszne.
 

Bezimienny wÄ™drowiec  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-06-03, 11:54   

Arachnofobia - odczuwam paniczny lęk przed pająkami, przed innymi owadami nawet, że nie, choć nie są one dla mnie przyjemne, ale pająki to jedyna rzecz, której się boję, sam ich chód i widok powoduje u mnie paraliż i pot.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-27, 11:09   

Nie boję się pająków, jakoś panicznie, obrzydzają mnie nieco.
Wczoraj sprzątając pokój, natrafiłam na kilka wielkich pająków. Mój młodszy brat łapał je w rękę. Wyobraźcie sobie, były wielkie.
Mam wrażenie, że one mnie czasami gryzą w nocy. W brzuch, kilka razy to odczułam. Ale nie chcę o tym myśleć.
Mój pokój bowiem był opuszczony. Więc się nie dziwę.
Ale czemu niektórzy tak bardzo boją się pająków, nie rozumiem.
Nie mogłabym zabić jednak pająka, ten chrzęst mnie trochę niepokoi.
_________________
W miękkim futrze kota
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-06-27, 22:34   

Pająki numer jeden nie takie nasze co w Polsce występują tylko takie bydlaki rodem z Australii. Strach przed grubymi kobietami się liczy?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com