Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

aldona9

User


Doł±czył: 20 Lis 2016

   

Wysłany: 2016-11-20, 20:52   Friendzone, friends with benefits? Nie wiem co robić

 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Doł±czyła: 29 Maj 2016

   

Wysłany: 2016-11-20, 21:56   

Koleś do Ciebie przyjeżdża, śpi z Tobą przytulając lub trzymając za rękę nawet nie w celu zaliczenia Ciebie, do tego robisz mu pogadankę o tym że nie chcesz być tylko przyjaciółką od seksu. Chodzicie trzymając swoje dłonie, pocałunki i to wszystko. Skoro nie byliście razem, to czym byliście? Potrzebujesz żałosnego pytania jak dzieci w podstawówce "ej, będziesz ze mno chodzić?", czy co? Nijak się nie dziwię, że kolesia uraziłaś. Straszna bezmyślność... to Ty z niego zrobiłaś przyjaciela z paroma korzyściami. I to jeszcze w tak podły sposób.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2016-11-20, 22:04   

żeby dziewczyna wykorzystywała chłopaka seksualnie i nie chciała się związać.. tego jeszcze nie widziałem :mrgreen:
a masz jakieś pytania w związku z tą historią czy tak sobie napisałaś?
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

aldona9

User


Doł±czył: 20 Lis 2016

   

Wysłany: 2016-11-20, 22:09   

Nie wiem czemu uważasz, że potrzebuję pytania, potrzebuje szczerej rozmowy której między nami nie było bo każde z nas mam wrażenie, że ma podejście chyba chcą, ale trochę się boję. [/u]
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2016-11-20, 23:06   

chodziło mi o pytanie na końcu posta..
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Doł±czyła: 29 Maj 2016

   

Wysłany: 2016-11-21, 23:07   

Cytat:

potrzebuje szczerej rozmowy której między nami nie było


No to sama sobie odpowiedziałaś. Chociaż ta szczera rozmowa to chyba już trochę za późno.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com