Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

filipdmz

User


Doczy: 03 Lut 2018

   

Wysany: 2018-02-03, 18:43   Fryzjer, zadbanie o wygląd włosów

Witam. Zawsze ciąłem się na krótko, proste "żołnierskie" strzyżenie u fryzjera za parenaście złoty. Teraz zacząłem przybierać do tego wagę, nie pasuje mi to. Zapuściłem górę na 5cm i nie wygląda to najlepiej jakby mogło. Do jakiego fryzjera polecacie iść żeby mi dopasował fryzurę do kształtu twarzy (mam też lekkie zakola). Czy wybrać się do byle jakiego fryzjera na mieście, salonu, barbera? Nie chcę super modelowanej fryzury, tylko prostej ale zadbanej. Nie wiem czy konieczne jest używanie jakiegoś żelu, pasty, gumy - nie wiem co najlepsze do jakiej sytuacji bo zawsze ciąłem krótko i nie miałem potrzeby stosowania niczego, ew. żelu.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2018-02-03, 19:43   

Zależy, jakie masz włosy. Ja mam sztywne i z góry wiem, że przypadkowy fryzjer to mi może tylko zaszkodzić.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Liliana90

User


Doczy: 06 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-04-06, 11:41   fryzjer

Apropo tematu związanego z włosami, to co stosujecie na przetłuszczające się włosy? Dodam, ze moje włosy przeszły kilka farbowań
_________________
Liliana90
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 26

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-04-10, 08:48   

Nie wiem jak z męskimi fryzjerami, ale damskiego to trudno znaleźć dobrego... Popytaj znajomych może ktoś CI pomoże :D

Mi na niesforne włosy pomogło Amazon Keratin, ale trudno polecać keratynowe prostowanie facetowi :hyhy: chociaż...

Wydaje mi się, że na dłuższe włosy może się sprawdzić żel do układania albo guma, bo żel będzie się świecić jak za dużo dasz. Popatrz w internetach na jakieś filmiki albo porady jak układać takie włosy, ale jak fryzjer dobrze cię ostrzyże to nie będzie trudne raczej :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com