Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

.Nie gadaj Oo.  

Stały User

i chuj.



Imię: Edda

Doczya: 28 Sie 2009

   

Wysany: 2010-02-02, 17:43   

Martina napisa/a:

w dalszym ciągu wygląd dość amatorski. całość wygląda jak zrobiona w wordzie, proponowałabym przyłożyć się bardziej, żeby wyglądało to jak gazeta faktycznie, a nie jak jakieś takie


Zgadzam się, jednakże znalazłam kilka błędów stylistycznych. Popracuj nad tym a będzie świetnie ;)
_________________
Arek <3
 

Peppino  

Stały User



Imię: Adrian

Wiek: 33

Doczy: 08 Wrz 2009

Skd: Szczecin

   

Wysany: 2010-02-03, 19:22   

W związku z tym, iż będą prowadzone prace nad ulepszeniem gazetki i dodaniem do niej różnych gadżetów, numer 3 najprawdopodobniej ukaże się na forum w pierwszej dekadzie marca.

Dla wyjaśnienia przypominam: Gazeta z założenia jest miesięcznikiem, jednak zwykle odstępy pomiędzy nowymi numerami wynoszą 2-4 tygodnie.

Pozdrawiam,
Peppino :-)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-02-03, 19:41   

Sam styl mi się nawet podoba, brak wodotrysków itp. Chociaż mógłbyś dodać jakieś tło, szaro to troszkę wygląda.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

miksik  

Stały User



Imię: Krzysztof

Wiek: 31

Doczy: 27 Pa 2008

Skd: Szczecin

   

Wysany: 2010-02-04, 15:20   

Szej-Hulud napisa/a:

Chociaż mógłbyś dodać jakieś tło, szaro to troszkę wygląda.



¯eby wyglądało jak dla dzieci albo w stylu "Bravo" ?
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



Imię: Jusia :)

Wiek: 30

Doczya: 24 Kwi 2009

Skd: Wyspa marzeñ...

   

Wysany: 2010-02-04, 18:01   

jestem tego samego zdania, co reszta - lepszy ;) gratuluję :)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-02-04, 18:23   

miksik napisa/a:

¯eby wyglądało jak dla dzieci albo w stylu "Bravo" ?


Nie, żeby wyglądało jak gazeta, a nie referat...
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Doczya: 14 Lis 2009

Skd: Honolulu

   

Wysany: 2010-02-04, 20:19   

Kolejny nr i kolejna rewelacja.
Cieszę się, że poznałam usera Czarodzieja od innej strony niż poprzez wypowiedzi w dziale "Gry forumowe", które jako jedyne jego kojarzę i jako jedyne wryły się w moją pamięć. ; ) Ciekawa persona.
I popieram fakt, iż nie ma wyznacznika kto może udzielić wywiadu, a kto nie, w sensie o tzw. uprawnienia 'stażowe', kto ile już na tym forum przebywa. To już zostawcie samemu Peppino. ;)

Jednak jedna rzecz mnie poniekąd zaintrygowała... mianowicie nie bardzo rozumiem w jakim celu zostały umieszczone cytaty mojej konfrontacji z Frozy. Czy to miało na celu jakieś rozrywki, komizmu czy wręcz podkreślenia faktu, że chamstwo na forum nie ma granic?! Dla mnie to bardzo przykra sprawa, że takie rzeczy się dzieją, ale dobra, już nie będę wylewać swych żali... ;) Jest ok. :]

btw. Naprawdę dobra robota. ;)
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpię, gdy mnie deformują... Wbrew wszystkiemu chcę być sobą. — Witold Gombrowicz
 

Justencja  

Pogromca postów



Imię: Justyna

Doczya: 16 Wrz 2008

   

Wysany: 2010-02-04, 20:55   

Jeśli chodzi o wygląd techniczny - dla mnie nie ma on większego znaczenia, bo liczy się treść. Aczkolwiek nie twierdzę, że ulepszanie jej jej zbędnym zajęciem.

A treść, no cóż...jedyne zastrzeżenie mam do wybranych cytatów, niektóre są jak gdyby kopiuj-wklej. A fajnie by było gdyby były to jednak bardziej wartościowe. Co prawda wyszukiwanie takowych wśród stosu innych pochłania wiele pracy, dlatego każde zmiany pozostawiam redaktorom.

Wspomniany wywiad mnie jakoś nie uchwycił. Już nie chodzi o samą osobowość, bo do niej nic nie mam - każdy jest na forum kimś. Podkreślam jedynie ( w związku z oburzeniem niektórych userów) że nowy wcale nie oznacza gorszy, ale jak zapewne wszędzie musi minąć trochę czasu zanim kogoś będziemy rozpoznawać, pamiętać itd. Dlatego nic na czas.
I nie ukrywam, że zarówno w gazecie, którą możemy kupić w kiosku jak i tej - wywiady przeprowadza się z popularnymi ludźmi. To chyba jedyne wymaganie. Wygląda na to, że Czarodziejek jest popularny (?) więc problem automatycznie znika.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-02-04, 22:28   

Coco Chanel napisa/a:

Numer jest ciekawszy.
Jednak nie rozumiem wyboru Czarodziejka do wywiadu.



I ja też nie, ale cóż każdy ma swoje upodobania.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Doczy: 13 Gru 2009

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2010-02-04, 22:36   

Rozumie, że nie jestem lubiany na forum, tak czytając te wszystkie opinie się bardziej w tym uświadomiłem, ale jest to od razu wyznacznik tego ,że trzeba mnie skreślić?
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-02-04, 22:44   

Czarodziejek napisa/a:

Rozumie, że nie jestem lubiany na forum, tak czytając te wszystkie opinie się bardziej w tym uświadomiłem, ale jest to od razu wyznacznik tego ,że trzeba mnie skreślić?


Wybacz, ale nikt tego nie napisał. Tylko dziwny wybór, jeżeli jesteś na forum w miarę nowy. Robisz co prawda takie małe 'show' ale sądziłem, że wybierze kogoś z dłuższym stażem, widać pomyliłem się.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Doczy: 13 Gru 2009

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2010-02-04, 22:49   

Ale co masz staż do wywiadu? Jest 31 numerów, miałem się nie wypowiadać w tym temacie na temat mojej osoby, ale to się robi dziecinne.

'Mamo, mamo wybrali Czarodzieja a nie mnie' :-/
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Doczya: 05 Sty 2010

   

Wysany: 2010-02-04, 22:55   

Wiecie co przesadzacie. Tez nie lubie czarodziejka ale jest osoba ciekawa wiec zostal wybrany co w tym dziwnego? Jakie znaczenie ma jego staz na forum? Jestem tu miesiac i akurat jego kojarze duzo lepiej niz niektore osoby ktore sa tu ponad rok. Zazdrosni jestescie czy jak? Z tego co widze to autor gazetki jest duzo krocej na forum niz wy wiec mogliscie wpasc sobie na pomysl zrobienia gazetki i zrobic wywiad z kim wam sie tylko podoba.
Tyle w temacie.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



Imię: Coco

Wiek: 33

Doczya: 15 Sie 2009

   

Wysany: 2010-02-04, 23:02   

Czarodziejek napisa/a:

Rozumie, że nie jestem lubiany na forum, tak czytając te wszystkie opinie się bardziej w tym uświadomiłem, ale jest to od razu wyznacznik tego ,że trzeba mnie skreślić?


Nie wyciągaj tak daleko idących wniosków.

Czarodziejek napisa/a:

Ale co masz staż do wywiadu? Jest 31 numerów, miałem się nie wypowiadać w tym temacie na temat mojej osoby, ale to się robi dziecinne.

'Mamo, mamo wybrali Czarodzieja a nie mnie' :-/


raczej: "Mamo, mamo uważam, że wybór Czarodziejka nie był do końca słuszny".
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Doczy: 13 Gru 2009

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2010-02-04, 23:05   

Coco Chanel napisa/a:

"Mamo, mamo uważam, że wybór Czarodziejka nie był do końca słuszny".



Marto, a czy dasz mi inny argument prócz tego, twojego ulubionego 'Nie ma stażu' ?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com