Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-13, 21:58   

Rhagar14 napisa/a:

zaawansowana cywilizacja powstała w klimatach gdzie możliwy był osiadły tryb życia i rozwój rolnictwa, właśnie z tego powodu narodził się patriarchat użyteczność mężczyzny była dużo większa niż kobiety



Sam widzisz, określony model rodziny jest skutkiem klimatu, a nie przyczyną rozwoju cywilizacyjnego.
Tak samo, rozwój cywilizacyjny jest pochodną warunków w której żyją społeczności, a nie modelu rodzinnego.

Rhagar14 napisa/a:

Przenosi się to na rozbicie rodzin, które opuszcza ojciec, ponieważ nie chce wziąć odpowiedzialności za dzieci.



Wojny też się przenoszą na rozbicie rodzin, bo ojcowie giną.

Rhagar14 napisa/a:

Aborcje



Wiesz, jeżeli przy obecnych metodach antykoncepcji ktoś jest aż takim kretynem że potrzebuje aborcji tylko ze względu na niechcianą ciążę, to lepiej dla społ. żeby dzieci nie miał.

Rhagar14 napisa/a:

opuszczanie dzieci przez matki.



Masz jakieś dane potwierdzające to, że zjawisko jest częstsze niż np. 200 lat temu? Bo podejrzewam że wobec mniejszej dzietności i wyższego poziomu życia oraz wsparcia socjalnego, dzieje się tak rzadziej.

Rhagar14 napisa/a:

które opuszcza ojciec, ponieważ nie chce wziąć odpowiedzialności za dzieci.



Całkiem niezłe.

Rhagar14 napisa/a:

A bezpośredni efekt to choroby



Przy obecnej wiedzy nt. chorób i środkach zapobiegawczych? Ryzykowna teza.

Rhagar14 napisa/a:

zaburzenia obrazu mężczyzny w społeczeństwie.



To już prędzej.

Rhagar14 napisa/a:

Ale kryzys cywilizacyjny zachodu można by po prostu rozwiązać tym, gdyby ludzie zaczeli rodzić dzieci. Ale oni nie chcą, głównie przez czynniki kulturowe i ekonomiczne.



Nie można by, bo jeżeli być nawet w jakiś magiczny sposób zmienił ten jeden parametr, to miliony dodatkowych ludzi by stali sobie przy drogach z plakatami refugees welcome i daliby sobie poderżnąć gardła.
Podążając za tym co zdajesz się uważać za główny problem- demografię, jest ona zupełnie bez znaczenia jeżeli tylko zechcemy wykorzystać obecnie dostępne oraz w przyszłości stworzone środki walki i problem rozwiązany. No chyba że widzisz kryzys jeszcze w innych sferach.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-13, 22:27   

Cytat:

Sam widzisz, określony model rodziny jest skutkiem klimatu, a nie przyczyną rozwoju cywilizacyjnego.


Sam widzisz, określony model rodziny jest skutkiem klimatu, i przyczyną rozwoju cywilizacyjnego. To, że kobiety siedziały w domu i rodziły dzieci w czasach dostatku bardzo przyczyniło się do rozwoju

Cytat:

Masz jakieś dane potwierdzające to, że zjawisko jest częstsze niż np. 200 lat temu? Bo podejrzewam że wobec mniejszej dzietności i wyższego poziomu życia oraz wsparcia socjalnego, dzieje się tak rzadziej.


No myślę , że wiele matek woli zostawić wychowanie dzieci opiekunce np. a zająć się karierą

Cytat:

Przy obecnej wiedzy nt. chorób i środkach zapobiegawczych? Ryzykowna teza.


Homoseksualiści są mniej wierni jednemu partnerowi a w dodatku, seks analany naraża bardziej na konkat z krwią.Ponieważ odbyt jest bardziej delikatny i łatwiej pękają w nim jakieś naczynia, co jest ryzykiem zakażenia się chorobą.

Cytat:

Nie można by, bo jeżeli być nawet w jakiś magiczny sposób zmienił ten jeden parametr, to miliony dodatkowych ludzi by stali sobie przy drogach z plakatami refugees welcome i daliby sobie poderżnąć gardła.
Podążając za tym co zdajesz się uważać za główny problem- demografię, jest ona zupełnie bez znaczenia jeżeli tylko zechcemy wykorzystać obecnie dostępne oraz w przyszłości stworzone środki walki i problem rozwiązany. No chyba że widzisz kryzys jeszcze w innych sferach.


Ale myślę, że rządy przyjmować uchodźców bo wiedzą, że potrzebują nowej populacji, bo ta Europejska się kurczy w zastraszającym tempie.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-13, 23:48   

Rhagar14 napisa/a:

To, że kobiety siedziały w domu i rodziły dzieci w czasach dostatku bardzo przyczyniło się do rozwoju



Głupie gadanie. To czy kobieta siedziała w domu, nie miało znaczenia, bo plemiona koczownicze nie miały metod kontroli rozrodu (żadne nie miały). Poza tym, stwierdzenie że "kobiety siedziały w domu" może wygłosić tylko ktoś, kto nie wie nawet jak wyglądało życie na wsi jeszcze przed wojną.

Rhagar14 napisa/a:

No myślę , że wiele matek woli zostawić wychowanie dzieci opiekunce np. a zająć się karierą



Nie opowiedziałeś na moje pytanie. Otóż dla twojej wiadomości, w dzisiejszych czasach, nawet w takim zacofanym gospodarczo kraju jak Polska, nawet samotne matki nie muszą porzucać swoich dzieci jeżeli nie chcą, bo znalezienie jakiejś pracy dającej dostateczne środki na przeżycie jest łatwe, a do tego dostępne są różne formy wsparcia socjalnego jakie oferuje państwo. U progu XX wieku natomiast, panowało bezrobocie, wyzysk pracowników był koszmarny, a samotne matki, jeżeli takowe były, często żyły w skrajnej nędzy i nie miały dosłownie czego dać dziecku do jedzenia- dzisiaj to się praktycznie nie zdarza. Nie ma też już tyle rodzin wielodzietnych żyjących w skrajnej nędzy (takiej jak 100 lat temu- przeciekające dachy i brak jedzenia) wobec czego i presja ekonomiczna do pozbywania się dzieci jest mniejsza.

A co do tego "oddać opiekunce i zająć się karierą" to czytaj mniej prawicowych agitek. Mało która kobieta ma pracę której z chęcią by nie rzuciła gdyby miała taką możliwość. Zdecydowana większość ludzi w ogóle, rąbie w fabrykach, sklepach, magazynach, albo wykonują w biurze tzw. "robotę idioty".
Mało która kobieta też rzeczywiście robiąca ciekawą karierę, powierza wychowanie swoich dzieci opiekunkom. No ale masz dopiero 21 lat, więc co ty wiesz o codziennym życiu przeciętnych ludzi, pewnie do tej pory wydajesz kieszonkowe.

To o czym mówisz było rozpowszechnione w XIX wieku głównie wśród arystokracji i klasy wyższej średniej- guwernantki, internaty- ot charakterystyczny rys wychowania dzieci w Imperium Brytyjskim)

Rhagar14 napisa/a:

Homoseksualiści są mniej wierni jednemu partnerowi a w dodatku, seks analany naraża bardziej na konkat z krwią.Ponieważ odbyt jest bardziej delikatny i łatwiej pękają w nim jakieś naczynia, co jest ryzykiem zakażenia się chorobą.



No to chyba dobrze, skoro chcesz się ich pozbyć. :]

Btw. masz tu stuletni plakat poniekąd związany z problemem i popularnością prostytucji


A "błękitna krew" arystokratów wzięła się stąd, że związki arsenu którymi leczono kiłę, zabarwiały krew właśnie na kolo błękitny. Przymiot dworski wcale taki dworski nie był, a jak wiadomo zarazę rozszczepiła na kontynencie armia francuska podczas kampanii italskiej w 1494 roku.
Zresztą sam Jan Sobieski był chory na kiłę, tylko że jego leczyli jeszcze rtęcią :]

Rhagar14 napisa/a:

Ale myślę, że rządy przyjmować uchodźców bo wiedzą, że potrzebują nowej populacji, bo ta Europejska się kurczy w zastraszającym tempie.



A wymyślili już co zrobić z zanikiem miejsc pracy wywołanym przez rozwój technologii? :]
Z drugiej strony, jeżeli jest tak jak ja myślę, czyli to wszystko jest tylko efektem bezmyślnego współczucia i działań pod publiczkę (większość jest za imigracją), to wymaga to prowadzenie takich działań wymaga nieznajomości historii wojen religijnych, a jeżeli rzeczywiście euroliderzy jej nie znają, to równie dobrze może im się wydawać że ściąganie muzułmanów pozwoli załatać dziurę w rynku pracy, choć już teraz dane pokazują coś innego, a już sam czynnik językowy przy tej skali migracji stanowi ogromną przeszkodę.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-14, 14:40   

Cytat:

Nie opowiedziałeś na moje pytanie. Otóż dla twojej wiadomości, w dzisiejszych czasach, nawet w takim zacofanym gospodarczo kraju jak Polska, nawet samotne matki nie muszą porzucać swoich dzieci jeżeli nie chcą, bo znalezienie jakiejś pracy dającej dostateczne środki na przeżycie jest łatwe, a do tego dostępne są różne formy wsparcia socjalnego jakie oferuje państwo. U progu XX wieku natomiast, panowało bezrobocie, wyzysk pracowników był koszmarny, a samotne matki, jeżeli takowe były, często żyły w skrajnej nędzy i nie miały dosłownie czego dać dziecku do jedzenia- dzisiaj to się praktycznie nie zdarza. Nie ma też już tyle rodzin wielodzietnych żyjących w skrajnej nędzy (takiej jak 100 lat temu- przeciekające dachy i brak jedzenia) wobec czego i presja ekonomiczna do pozbywania się dzieci jest mniejsza.


Odpowiedziałem, nie powiedziałem, że matki wyrzucają dzieic na śmietnik tylko je zaniedbują, nie poświęcają im uwagi, ale najważniejsze nie chcą ich rodzić.

Cytat:

Głupie gadanie. To czy kobieta siedziała w domu, nie miało znaczenia, bo plemiona koczownicze nie miały metod kontroli rozrodu (żadne nie miały). Poza tym, stwierdzenie że "kobiety siedziały w domu" może wygłosić tylko ktoś, kto nie wie nawet jak wyglądało życie na wsi jeszcze przed wojną.


Jak już powiedzieliśmy patriarchalny model społeczeństwa był spowodowany rozwinieciem sie kultury rolniczej. A teraz jaki ma wpływ patriarchalny model społeczeństwa na rozrodzczość, otóż udowodniono, że kultury w których seksualność kobiety poddawana jest silnym restrykcją, mają o wiele większą dzietność od kultur, w ktorych kobiety są wyzwolone seksualnie.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-05-14, 15:06   

Rhagar14 napisa/a:

seks analany naraża bardziej na konkat z krwią.Ponieważ odbyt jest bardziej delikatny i łatwiej pękają w nim jakieś naczynia, co jest ryzykiem zakażenia się chorobą.


to akurat nieprawda.
podczas każdego stosunku waginalnego, nawet dobrze nawilżonego, dochodzi do mikrourazów, które uszkadzają ciągłość tkanki.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-14, 19:53   

Nie. Wagina jest przystosowana do seksu nie to co odbyt, który do tego nie służy

page_11.jpg

Plik cignito 6 raz(y) 102,85 KB

 

Abotage

Stały User


Doczy: 13 Wrz 2016

   

Wysany: 2017-05-14, 20:27   

Cytat:

A teraz jaki ma wpływ patriarchalny model społeczeństwa na rozrodzczość, otóż udowodniono, że kultury w których seksualność kobiety poddawana jest silnym restrykcją, mają o wiele większą dzietność od kultur, w ktorych kobiety są wyzwolone seksualnie.



Tak naprawdę na dużej dzietności zależy przede wszystkim rządowi, bo im więcej dzieci się rodzi tym więcej przyszłych podatników którzy będą w pocie czoła harować i oddawać pieniądze do rządu.
A potem spłodzą kolejnych podatników, kolejni spłodzą kolejnych i cyrk się kręci.
Do tego cieszą się jeszcze banki i developerzy, bo będzie komu wcisnąć 30 letnie kredyty na mieszkania w apartamentowcach.
Tak naprawdę najlepszym (i legalnym) sposobem walki z mafią rządową jest masowa emigracja i antykoncepcja.
Bo kiedyś zabraknie młodych, zostaną sami starzy i cały wielki, biurokratyczny system upadnie z hukiem.
Ja nie zamierzam robić przysługi białym kołnierzykom i dokładać im jeszcze jednego niewolnika, wystarczy że ze mnie będą zdzierać.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-05-14, 20:49   

Może to jest spowodowane tym, że w jelicie grubym jest bardzo duża wchlanialność.

I to, że pochwa jest przystosowana, nie oznacza, że nie ulega mikrourazom, bo ulega. Przy każdym stosunku.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-14, 21:46   

Cytat:

Tak naprawdę na dużej dzietności zależy przede wszystkim rządowi, bo im więcej dzieci się rodzi tym więcej przyszłych podatników którzy będą w pocie czoła harować i oddawać pieniądze do rządu.
A potem spłodzą kolejnych podatników, kolejni spłodzą kolejnych i cyrk się kręci.
Do tego cieszą się jeszcze banki i developerzy, bo będzie komu wcisnąć 30 letnie kredyty na mieszkania w apartamentowcach.
Tak naprawdę najlepszym (i legalnym) sposobem walki z mafią rządową jest masowa emigracja i antykoncepcja.
Bo kiedyś zabraknie młodych, zostaną sami starzy i cały wielki, biurokratyczny system upadnie z hukiem.
Ja nie zamierzam robić przysługi białym kołnierzykom i dokładać im jeszcze jednego niewolnika, wystarczy że ze mnie będą zdzierać.


Jeżeli ktoś nie rozumie jakie skutki będzie miała kiepska demografia dla społeczeństwa to nie chce mi się z nim rozmawiać ponieważ nie dyskutuję z głupkami. Wystarczy spojrzeć na to co dzieje się w Ameryce jak słabnąca pozycja białych z powodu niskiej dzietności przejawia się odżyciem konfliktów na tle rasowym, bo czarnym łatwiej jest obwiniać białych za swoje niepowodzenia, niż zrozumieć, że są sobie sami winni
 

Abotage

Stały User


Doczy: 13 Wrz 2016

   

Wysany: 2017-05-14, 22:19   

Co mnie obchodzi kogo będzie więcej na świecie? Co to zmienia, czy człowiek jest biały, czarny, żółty czy fioletowy? Dopóki nie ogranicza mojej wolności nie mam powodu z nim walczyć, bo po co :oczami:
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-14, 22:25   

Rhagar14 napisa/a:

Odpowiedziałem, nie powiedziałem, że matki wyrzucają dzieic na śmietnik tylko je zaniedbują, nie poświęcają im uwagi, ale najważniejsze nie chcą ich rodzić.



Pisałeś o "opuszczaniu dzieci przez matki" co nie za bardzo się ma do zaniedbywania, a już w ogóle nijak do niskiej dzietności.
Pozycja dzieci jest obecnie o wiele lepsza niż kiedyś.

Rhagar14 napisa/a:

Jeżeli ktoś nie rozumie jakie skutki będzie miała kiepska demografia dla społeczeństwa to nie chce mi się z nim rozmawiać ponieważ nie dyskutuję z głupkami.



Akurat idealna demografia powinna wynosić koło 1.8 przy obecnym stanie zaludnienia planety. Mamy problem bo jest albo mniejsza, a nawet jak jest taka lub większa, to nasi wrogowie mają dużo większą.

metalmummy napisa/a:

to akurat nieprawda.



Mylisz parametr skali z parametrem zero-jedynkowym.

Rhagar14 napisa/a:

Nie. Wagina jest przystosowana do seksu nie to co odbyt, który do tego nie służy



Tu akurat masz rację, tylko co kuźwa chcesz przez to udowodnić? Że geje których i tak chcesz się pozbyć, są bardziej narażeni na HIV?
Powinieneś się raczej martwić wzrostem popularności tej formy współżycia wśród par hetero, a nie wyciągać tego jako argument przeciwko gejom, skoro wg. twojego poglądu to właśnie ich największą zaletą powinna być zwiększona śmiertelność.

Rhagar14 napisa/a:

A teraz jaki ma wpływ patriarchalny model społeczeństwa na rozrodzczość, otóż udowodniono, że kultury w których seksualność kobiety poddawana jest silnym restrykcjom, mają o wiele większą dzietność od kultur, w ktorych kobiety są wyzwolone seksualnie.



Udowodniono tylko korelację, co jest łatwo zrobić bo wystarczy porównywać dane statystyczne.
Może rzeczywiście model ma wpływ na dzietność, ale stwierdzenie tego na pewno by wymagało dowodu z dziedziny psychologii, a ta "nauka" praktycznie nie ma pewnych metod badawczych. Trzeba zaczekać na rozwój neurobiologii.
W tej chwili natomiast wiemy o jeszcze jednej korelacji, że wyzwolenie seksualne kobiet występuje w cywilizacjach które okres ekspansji mają już za sobą.
Europejska jest pewnie na takim etapie, ale co jest przyczyną, a co skutkiem, trudno stwierdzić, no chyba że komuś wygodnie narzekać na innych :]
W każdym razie, na dzietność mojej kobiety wyzwolenie seksualne nie ma wpływu, bo kluczowym czynnikiem jest tutaj moja świadomość i zniesmaczenie tym, wśród jakich debili musiałyby żyć moje dzieci.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-05-15, 19:30   

metalmummy napisa/a:

to akurat nieprawda.
podczas każdego stosunku waginalnego, nawet dobrze nawilżonego, dochodzi do mikrourazów, które uszkadzają ciągłość tkanki.


Akurat prawdy jest w tym tyle, że tkanka odbytu jest bardziej delikatna.

Rhagar14 napisa/a:

Jak już powiedzieliśmy patriarchalny model społeczeństwa był spowodowany rozwinieciem sie kultury rolniczej. A teraz jaki ma wpływ patriarchalny model społeczeństwa na rozrodzczość, otóż udowodniono, że kultury w których seksualność kobiety poddawana jest silnym restrykcją, mają o wiele większą dzietność od kultur, w ktorych kobiety są wyzwolone seksualnie.


Po co rozrodczość, jeśli Ziemi grozi przeludnienie? Chyba tylko po to, żeby prowadzić wojenki i wysyłać nadprodukcję ludności do walki.

Rhagar14 napisa/a:

Sam widzisz, określony model rodziny jest skutkiem klimatu, i przyczyną rozwoju cywilizacyjnego. To, że kobiety siedziały w domu i rodziły dzieci w czasach dostatku bardzo przyczyniło się do rozwoju


Akurat czas, gdy nauka rozwijała się najbardziej jest w kulturze europejskiej jednocześnie czasem, gdy kobiety stopniowo wyzwalały się spod jarzma mężczyzn.

Rhagar14 napisa/a:

Nie. Wagina jest przystosowana do seksu nie to co odbyt, który do tego nie służy


Przecież służy, bo ludzie go do tego używają. Fakt, że homoseksualiści w umiarkowanym stopniu przekazują swoje geny potomstwu sprawia, że dobór naturalny w kierunku przystosowania odbytu do takich celów jest znikomy, o ile w ogóle występuje. Z drugiej strony my tu o dupie gadamy, a przecież homoseksualność to znacznie więcej niż seks analny. Trzeba mieć obsesję, żeby w kółko o tym pisać.

Rhagar14 napisa/a:

Homoseksualiści są mniej wierni jednemu partnerowi


Co rozumiesz przez wierność?

Rhagar14 napisa/a:

Wystarczy spojrzeć na to co dzieje się w Ameryce jak słabnąca pozycja białych z powodu niskiej dzietności przejawia się odżyciem konfliktów na tle rasowym, bo czarnym łatwiej jest obwiniać białych za swoje niepowodzenia, niż zrozumieć, że są sobie sami winni


A jakby w Twojej wypowiedzi białych zmienić w konserwatystów, zaś czarnych w gejów, lewaków, antifiarzy albo liberałów, to dyskusja byłaby tylko ciekawsza ;)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-15, 20:27   

Cytat:

Akurat idealna demografia powinna wynosić koło 1.8 przy obecnym stanie zaludnienia planety. Mamy problem bo jest albo mniejsza, a nawet jak jest taka lub większa, to nasi wrogowie mają dużo większą.


Tutaj odpowiedz do ciebie i Szej-Hulud
Problem jest taki, że w Europie rodzi się za mało ludzi, a w reszcie świata za dużo. Więc dlatego sytuacja jest jeszcze bardziej fatalna.

Cytat:

Akurat czas, gdy nauka rozwijała się najbardziej jest w kulturze europejskiej jednocześnie czasem, gdy kobiety stopniowo wyzwalały się spod jarzma mężczyzn.


Postęp naukowym i zmiana trybu życia ludzi, jest głównym powodem emancypacji, ale te zmiany tworzą nowe problemy, którymi jest właśnie niska dzietność.

Cytat:

Co rozumiesz przez wierność?


Że rzadziej mają stałego partnera

Cytat:

a nie wyciągać tego jako argument przeciwko gejom, skoro wg. twojego poglądu to właśnie ich największą zaletą powinna być zwiększona śmiertelność.


Ja nie jestem jakimś przeciwnikiem gejów, aby cieszyć się, że są narażeni na choroby.

Do osób homoseksualnych nic nie mam i toleruje to, że tacy są, mimo, że nie pochwalam tego co robią.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-15, 22:45   

No to w czym problem?

Nawet jeżeli przyjmiemy, że liczba homoseksualistów rośnie z powodu zmian w wychowaniu, to prześladowanie ich nic nie da.
Piszesz o problemie który, zakładając że istnieje, nie jest do rozwiązania, więc szkoda czasu w ogóle na zajmowanie się nim. Trzeba działać na innych odcinkach. Ja np. uważam że trzeba obniżyć podatek VAT, to by wpłynęło pozytywnie na b. wiele rzeczy, w tym na dzietność.

Kolejna sprawa, to zlikwidować podatek dochodowy od osób fizycznych.
Jest jeszcze wiele innych rzeczy które należy zrobić,
np. sprawić żeby skarbówka przestała prześladować drobnych przedsiębiorców

Albo powstrzymać włoską flotę od prowadzenia darmowych przewozów z Afryki do Europy, ale na to akurat nie mamy wpływu.
Europa może być w jeszcze gorszej sytuacji demograficznej i poradzi sobie z każdym zagrożeniem nie płynącym od kraju wysoce zaawansowanego, ale do tego celu musimy we własnych krajach mieć miażdżącą przewagę nad elementem wrogim i tę przewagę tracimy z powodu zupełnie nieodpowiedzialnej polityki migracyjnej i to nie takiej z ostatnich lat tylko z ostatnich dekad.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-05-15, 23:07   

Rhagar14 napisa/a:

Że rzadziej mają stałego partnera


Kim jest wg Ciebie stały partner i na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Rhagar14 napisa/a:

Postęp naukowym i zmiana trybu życia ludzi, jest głównym powodem emancypacji, ale te zmiany tworzą nowe problemy, którymi jest właśnie niska dzietność.


Dzietność jest niska, ale właściwie wszystkie dzieci dojrzewają dorosłego wieku, co kilkaset lat wcześniej było nie do pomyślenia. Pretensje o taki stan rzeczy powinieneś mieć jednak do heteroseksualistów. Odsetek 10% osób homoseksualnych nie jest w stanie nadrobić strat wynikających z egoizmu par różnopłciowych. Gdyby mężczyzna żył z kobietą na zasadach partnerskich, ta nie obawiałaby się rodzić dzieci, bo wiedziałaby, że będzie miała w partnerze pomoc. A tak, to kobieta siedzi w garach i przy bachorze, a tatuś spędza czas przed telewizorem oglądając meczyk. Skrajne, ale niepokojąco często prawdziwe.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com