Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Super Lambert

User



Imię: Lambert

Doczy: 27 Kwi 2017

   

Wysany: 2017-05-16, 00:50   

Cytat:

Gdyby mężczyzna żył z kobietą na zasadach partnerskich, ta nie obawiałaby się rodzić dzieci, bo wiedziałaby, że będzie miała w partnerze pomoc.


Lewacki bełkot.
Baby rodziły dzieci w PRL właśnie jak nie było tej zasranej swobody i wyzwolenia kobiet.
A teraz każda kariery robi.

Cytat:

tak, to kobieta siedzi w garach i przy bachorze, a tatuś spędza czas przed telewizorem oglądając meczyk.


U ciapakow tez chłop rządzi w domu a baba sprząta i gotuje - i się mnożą jak króliki.
I na ch** tam im zasady partnerskie Haha
To właśnie przez te zasady i robienie karier dzieci ubywa a nie dzięki nim.

Zresztą pedal jesteś to się wypowiadać o życiu z baba możesz... Pfff
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-16, 01:14   

Cytat:

Kim jest wg Ciebie stały partner i na jakiej podstawie tak twierdzisz?


Otóż przeprowadzano ankiety pośród osób homoseksualnych

Cytat:

Dzietność jest niska, ale właściwie wszystkie dzieci dojrzewają dorosłego wieku, co kilkaset lat wcześniej było nie do pomyślenia. Pretensje o taki stan rzeczy powinieneś mieć jednak do heteroseksualistów. Odsetek 10% osób homoseksualnych nie jest w stanie nadrobić strat wynikających z egoizmu par różnopłciowych. Gdyby mężczyzna żył z kobietą na zasadach partnerskich, ta nie obawiałaby się rodzić dzieci, bo wiedziałaby, że będzie miała w partnerze pomoc. A tak, to kobieta siedzi w garach i przy bachorze, a tatuś spędza czas przed telewizorem oglądając meczyk. Skrajne, ale niepokojąco często prawdziwe.


Winę za niski współczynik dzietności ponosi tylko nasza kultura, ideały jakie posiada dzisiejsze społeczeństwo.Nie kapitalizm bezpośrednio bo 50 lat temu też istniały kraje kapitalistyczne, jesteśmy też bogatsi, więc powinniśmy posiadać więcej dzieci, ale niestety coś powoduje, że ludzie rodzić dzieci nie chcą. Po prostu problem leży w głowach europejczyków i nie obraczam za to homoseksualistów, ale uważam , że promocja homoseksualizmu/transeksualizmu i poszerzanie ponad normy granic akceptacji jest jednym z dzieł nowoczesnej lewicy, która pcha naszą cywilizację do upadku, a wcześniej upadek nam nie groził. Nie jestem alfą i omegą aby stwierdzić jakie konkretnie wartości wprowadzone przez nową lewicę są szkodliwe, ale napewno jedynym rozsądnym wyjściem w czasach obecnych jest powrót do tamtych wartości i jedyna słuszna postawa w dzisiejszych czasach to silny reakcjonizm.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-16, 09:07   

Super Lambert napisa/a:

Baby rodziły dzieci w PRL właśnie jak nie było tej zasranej swobody i wyzwolenia kobiet.





Rhagar14 napisa/a:

Nie jestem alfą i omegą aby stwierdzić jakie konkretnie wartości wprowadzone przez nową lewicę są szkodliwe, ale napewno jedynym rozsądnym wyjściem w czasach obecnych jest powrót do tamtych wartości i jedyna słuszna postawa w dzisiejszych czasach to silny reakcjonizm.



Jak nie wiesz to od czego chcesz się odwracać? :mrgreen:
Najpierw trzeba znać kierunek, żeby móc wybrać kierunek przeciwny.

Zmiana mentalności kobiet i poglądów mężczyzn na to co kobiety mogą, i co powinny, to proces który trwał przeszło stulecie. Nie odwrócisz tego ot tak.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-05-16, 13:30   

Szej-Hulud napisa/a:


metalmummy napisał/a:
to akurat nieprawda.
podczas każdego stosunku waginalnego, nawet dobrze nawilżonego, dochodzi do mikrourazów, które uszkadzają ciągłość tkanki.

Akurat prawdy jest w tym tyle, że tkanka odbytu jest bardziej delikatna.



Bo akurat masz pochwę i wiesz co się w niej dzieje
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-16, 14:37   

Cytat:

Najpierw trzeba znać kierunek, żeby móc wybrać kierunek przeciwny.

Zmiana mentalności kobiet i poglądów mężczyzn na to co kobiety mogą, i co powinny, to proces który trwał przeszło stulecie. Nie odwrócisz tego ot tak.


Po prostu trzeba walczyć, ze wszystkimi wartościami, które nam przyniosła nowoczesność
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-05-17, 16:07   

Rhagar14 napisa/a:

Po prostu trzeba walczyć, ze wszystkimi wartościami, które nam przyniosła nowoczesność


Albo nie rozumiesz kwantyfikatorów, albo jesteś skrajnym ignorantem i głupolem. Trzeciej opcji nie widzę.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-17, 18:17   

Rhagar14 napisa/a:

Po prostu trzeba walczyć, ze wszystkimi wartościami, które nam przyniosła nowoczesność



Jestem za. Ciekawe od kogo pierwszego oberwiesz za poglądy po zniesieniu tolerancji :]
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-17, 21:05   

Cytat:

Albo nie rozumiesz kwantyfikatorów, albo jesteś skrajnym ignorantem i głupolem. Trzeciej opcji nie widzę.


Kwantyfikatory to są w matematyce.

Cytat:

Jestem za. Ciekawe od kogo pierwszego oberwiesz za poglądy po zniesieniu tolerancji


No cóż chyba zgodzisz się, że nowoczesność nie nastała odrazu po średniowieczu tylko odziela je ogromny okres czasu
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-05-17, 22:36   

Rhagar14 napisa/a:

Kwantyfikatory to są w matematyce.


Matematyka jest wszędzie.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-18, 00:51   

Rhagar14 napisa/a:

No cóż chyba zgodzisz się, że nowoczesność nie nastała odrazu po średniowieczu tylko odziela je ogromny okres czasu



A idź pan w $%#$ sobie walczyć z wiatrakami.

Rhagar14 napisa/a:

Kwantyfikatory to są w matematyce.



Zacząłbym od logiki, bo to nauka ogólniejsza.

Szej-Hulud napisa/a:

Matematyka jest wszędzie.



Najprostszy przykład: prawo kontrapozycji w naturze. Deszcz pada, albo nie pada. Nie może jednocześnie padać i nie padać w tym samym miejscu.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-18, 21:39   

Cytat:

Zacząłbym od logiki, bo to nauka ogólniejsza.


Cytat:

Najprostszy przykład: prawo kontrapozycji w naturze. Deszcz pada, albo nie pada. Nie może jednocześnie padać i nie padać w tym samym miejscu.


O czym ty gadasz :mrgreen:
Przyznam się, że nie wiedziałem co to jest to prawo kontrapozycji i sprawdziłem a ty troszkę to pomieszałeś. Na to co ty mówisz jest wiele kontrprzykładów np. spin w fizyce. Natomiast to prawo o którym mówisz to jest po prostu taki banał, że gdy q->p to z ~p -> ~q to wynika po prostu z prawdziwości poprzedniej implikacji :->
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-18, 22:34   

Rhagar14 napisa/a:

Na to co ty mówisz jest wiele kontrprzykładów np. spin w fizyce.



Spin dotyczy fizyki kwantowej, a ta nie znajduje zastosowania w "normalnych" rzędach wielkości. Nie musi też jej dotyczyć logika tradycyjna, bo ta powstawała w czasach kiedy nie było możliwości zbadania zjawisk kwantowych. Tak jak z mechaniką Newtona- nie jest absolutnie prawdziwa, ale w zupełności wystarcza żeby stwierdzić co się stanie gdy upuścisz telefon, albo pieprzniesz Tupolewem w drzewo przy 300km/h.

Rhagar14 napisa/a:

ty troszkę to pomieszałeś. Na to co ty mówisz jest wiele kontrprzykładów np. spin w fizyce. Natomiast to prawo o którym mówisz to jest po prostu taki banał, że gdy q->p to z ~p -> ~q to wynika po prostu z prawdziwości poprzedniej implikacji :->



To że ty nie potrafisz odnieść prawa logicznego do obserwowalnych zjawisk, to nie znaczy jeszcze że ja coś pomieszałem :]
(PS. nie czytaj polskiej Wikipedii)
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-19, 11:38   

Cytat:

Spin dotyczy fizyki kwantowej, a ta nie znajduje zastosowania w "normalnych" rzędach wielkości. Nie musi też jej dotyczyć logika tradycyjna, bo ta powstawała w czasach kiedy nie było możliwości zbadania zjawisk kwantowych. Tak jak z mechaniką Newtona- nie jest absolutnie prawdziwa, ale w zupełności wystarcza żeby stwierdzić co się stanie gdy upuścisz telefon, albo pieprzniesz Tupolewem w drzewo przy 300km/h.


No tylko, że fizyki nie stosuje się wybiórczo, każda rzecz w ujęciu kwantowym i relatywistycznym jest dalej prawdziwa, po prostu pewne rzeczy można uprościć, żeby nie utrudniać sobie życia, ale to nie jest tak, że w pewnym przedziale wielkości pewne rzeczy są prawdziwe a pewne nie.

Cytat:

To że ty nie potrafisz odnieść prawa logicznego do obserwowalnych zjawisk, to nie znaczy jeszcze że ja coś pomieszałem :]
(PS. nie czytaj polskiej Wikipedii)


Wytłumaczę ci to prawo logiczne
Myślę, więc jestem a więc prawdą jest, nie istnieje, więc nie myślę.
Czyli właśnie gdy q->p to ~p->~q
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-05-19, 14:37   

Rhagar14 napisa/a:

żeby nie utrudniać sobie życia, ale to nie jest tak, że w pewnym przedziale wielkości pewne rzeczy są prawdziwe a pewne nie.



Oczywiście że są, bo zjawiska właściwe dla jednych wielkości, nie zachodzą w innych. Nie możesz mówić o spinie jakiegoś dużego obiektu, w taki sposób w jaki mówisz o spinie kwantowym.

Rhagar14 napisa/a:

Wytłumaczę ci to prawo logiczne
Myślę, więc jestem a więc prawdą jest, nie istnieje, więc nie myślę.
Czyli właśnie gdy q->p to ~p->~q



Pada więc nie może nie padać, nie pada, więc nie może padać.
Przestań rżnąć głupa, bo takie manipulacje to podziałają najwyżej na 13 latka który nie zna w ogóle 1/4 słów z tej dyskusji.

Jeśli myślisz nielogicznie, to nie możesz poprawnie opisywać świata rzeczywistego, więc kwantyfikatory nie "są (tylko) w matematyce". :]
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2017-05-19, 20:22   

Cytat:

Oczywiście że są, bo zjawiska właściwe dla jednych wielkości, nie zachodzą w innych. Nie możesz mówić o spinie jakiegoś dużego obiektu, w taki sposób w jaki mówisz o spinie kwantowym.


Nie, ale to dlatego, że dla małych cząsteczek model matematyczny jest bardziej skomplikowany, po pierwsze są one rozpatrywane często w wielu wymiarowych przestrzeniach.
Prawa fizyki są w każdym układzie inercjalnym takie same, tym bardziej nie różnią się w zależności od wielkości pewnych wartości to był by absurd.

Cytat:

Pada więc nie może nie padać, nie pada, więc nie może padać.
Przestań rżnąć głupa, bo takie manipulacje to podziałają najwyżej na 13 latka który nie zna w ogóle 1/4 słów z tej dyskusji.

Jeśli myślisz nielogicznie, to nie możesz poprawnie opisywać świata rzeczywistego, więc kwantyfikatory nie "są (tylko) w matematyce". :]


No tylko problem jest taki, że prawo o którym powiedziałeś dotyczy czegoś zupełnie innego
https://www.youtube.com/watch?v=BqYGV90Nf-s
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com