Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: vialink | 2015-12-20, 23:19

Autor

Wiadomo¶æ

berli

User


Do³±czy³: 05 Maj 2020

   

Wys³any: 2020-05-30, 10:11   

A ja ze wzgledu odkladania pieniedzy na swoj pierwszy samochod totalnie zrezygnowalam ze swojej manii zakupowej (no tak prawie calkiem, bo jakas tam bluzka czy cos to jeszcze mi w lapy wpada ;) ale dzieki temu juz za 3 miesiace kupuje swoja niunie. Doszlam ogolem do wniosku,ze takie ciagle wywalanie kasy w ciuchy jest bezsensowne, tym bardziej,ze musialam kupic dodatkowa garderobe aby moc sie ze swoim dobytkiem pomiescic :brzydal: a w ogole jak ostatnio wyjelam 2 kartony z ciuchami to co chwile mialam banana na ryju, bo niektore rzeczy byly z metkami (i o nich zapomnialam) i sie cieszylam jakbym prezent dostala ;)
 

tamarajanicka  

User

tamarajanicka


ImiÄ™: Tamara

Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lip 2020

Sk±d: Tarnowskie Góry

   

Wys³any: 2020-07-14, 13:10   

A kupujecie jakieś ubrania online w jakichś butikach internetowych może? :)
Możecie mi coś polecić?
 

dariazaw

User



ImiÄ™: dariazaw

Do³±czy³: 13 Lut 2020

   

Wys³any: 2020-11-17, 11:58   

Lumpeks - 90% mojej szafy (poza bielizną). Aczkolwiek od czerwca 2019 nie weszłam do żadnego. Postanowiłam chodzić w tym, co mam. Na dodatek wyniosłam jeszcze 3 torby do kontenera, a ze dwie rozdałam po rodzinie.
Jesli już kupuje w sklepach, to wybieram raczej wygodniejsze oraz obecnie bezpieczniejsze zakupy internetowe I poluję na kupony rabatowe. Dobre zniżki bywaja w Answear https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/answear
 

IgnacyK

User


Do³±czy³: 07 Pa¼ 2020

   

Wys³any: 2020-12-16, 08:05   

W 90% kupuję ubrania przez Internet, to dla mnie wygodniejsza opcja i można znaleźć o wiele tańsze produkty niż w stacjonarnych punktach. Nawet kurtkę na zimę kupiłem na https://pepegi.eu/pol_m_Mezczyzni_Odziez-_Kurtki-187.html i jestem zadowolony, bo znalazłem odzież znanych marek w bardzo dobrych cenach.
 

AgataZe

User


Do³±czy³: 18 Gru 2020

   

Wys³any: 2020-12-18, 23:06   

Szczerze to też nie wyobrażam sobie życia bez robienia zakupów przez internet. Zresztą nigdy mnie nie rajcowało stanie w długich kolejkach w sklepach stacjonarnych. Zakupy raczej robię jak czegoś potrzebuję i staram się wybierać tylko proukty wysokiej jakości. Wiele opinii na temat takich rzeczy jak legginsy znajdziemy na grupach dyskusyjnych dla kobiet. Ostatnio w ten sposób wypatrzyłam fajny model z oferty Gatta ( zdjęcia do zobaczenia tutaj https://www.gatta.pl/pl/odziez/legginsy/ ) Po przymierzeniu są komfortowe i wygodne. O to właśnie mi chodziło :)
 

asia239

User


Do³±czy³: 01 Mar 2021

   

Wys³any: 2021-03-01, 17:26   

Ja kupuję najczęściej na promocjach. Czasami można upolować świetne rzeczy w naprawdę niskich cenach. Strona z promocjami i kodami rabatowymi to ekstra opcja, żeby mieć najważniejsze informacje pod ręką. Zawsze śledzę różne bazy, gdzie pojawiają się okazje z największych sklepów online.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com