Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Otwarty przez: vialink | 2015-12-20, 23:19

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-04-28, 13:51   

dorota_k napisa/a:

A w outletach nie kupujecie? Ja uwielbiam na przykład Fashion House. Sporo sklepów w jednym miejscu, mnóstwo marek, również luksusowych, a ceny jak na wyprzedażach, tyle ze przez cały rok ;)


Z doświadczenia wiem, że większość sprzedawanych tam ubrań ma bardzo kiepską jakość wykonania. Nie polecam, szkoda pieniędzy.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

julittka  

Stały User



Doczya: 03 Lis 2014

   

Wysany: 2015-05-04, 21:53   

staram sie tylko i wylacznie na wyprzedazach ;) standardowe ceny sa troche z kosmosu ;)
 

momoko  

Wymiatacz



Doczya: 24 Lis 2010

Skd: Toruñ

   

Wysany: 2015-05-09, 21:15   

Cropp, New Yorker, H&M, Tally Weijl, Deichmann, allegro i second hand.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Doczya: 24 Sty 2015

Skd: Wawa

   

Wysany: 2015-08-03, 22:10   

Ja kupuję przeważnie w sklepach galeriowych - czatuję szczególnie na jakieś promocje weekendowe i kody rabatowe dostępne często na Fejsie :)
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2015-08-03, 22:28   

Dyskont - szkoda mk wyrzucać w błoto kasę na ubrania dla ciężarnych a w dyskontach jest dużo taniej, duuuuużej, niebrzydkiej odzieży :).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

kasztanik

User


Doczy: 26 Sie 2015

   

Wysany: 2015-09-18, 08:31   

Zamawiaj przez internet:) Ja jestem wielką zwolenniczką takich zakupów. Szybko i wygodnie;) A ostatnio znalazłam sklep internetowy w całości w stylu orientalnym (Innaja store) i teraz praktycznie tam się zaopatruję:)
 

danielkaaa  

User

Danielkaaa



Imię: Daniela

Doczya: 22 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-09-22, 13:16   

zazwyczaj galerie handlowe i te wszystkie sieciowki np zara, hm, bershka, pull&bear...
 

Frelja  

User



Wiek: 28

Doczya: 22 Wrz 2015

Skd: Kraków

   

Wysany: 2015-09-22, 14:53   

Ja lubię przymierzać i kupować w stacjonarnych sklepach, ale czasem zdarza mi się to zrobić przez Internet. Tak właśnie było ze spodniami na jesień. No zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia ;) A wy preferujecie sklepy stacjonarne czy Internetowe?
 

Kapsaicyna  

Stały User



Imię: Kinga

Doczya: 01 Lip 2015

   

Wysany: 2015-09-23, 14:38   

Sklepy internetowe przeważnie bo nie lubię normalnych gdzie trzeba przebierać , wybierać i sie tłoczyć ;d
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-09-26, 16:27   

Zależy co, bo:
Koszule - adriano castelani, giacomo conti, bytom i paco lorente
Spodnie - siecówki(reserved, h&M) - fajne chinosy mają, ostatnio w reserved fajne spodnie za 160złoty wyłapałem 100% bawełny - sa super przewiewne i dobrze się noszą.
Podkoszulki - h&m i NY - zwykłe bez gimbonapisów
Swetry - h&m
buty - deichman, sizeer, nike, reebok
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2015-09-27, 14:31   

Różnie, raz na allegro, raz na bazarze.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mary_Sue  

User


Imię: Mary Sue

Wiek: 30

Doczya: 19 Lut 2015

   

Wysany: 2015-10-06, 22:47   

Mam przyjaciółkę, która na stałe mieszka za granicą i co roku przysyła mi ogromny karton ubrań na urodziny (już przestałam się boczyć, że traktuje mnie jak ofiarę powodzi), więc rzadko robię zakupy, ale jeżeli już, to zaglądam do sieciówek. Numerem jeden jest dla mnie Mohito.
 

Vic98  

Wymiatacz


Doczy: 08 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-10-12, 21:17   

Mój ulubiony sklep to Charles Vogele, stamtąd mam mnóstwo ubrań, w Polsce go nie ma niestety więc nie ma opcji zamawiać przez internet ani stacjonarnie. A resztę to różnie. Przeróżne sklepy, ale nie internetowe, nie lubię płacić za coś czego nie mogę przymierzyć, więc zazwyczaj jest tak że idę do galerii wybieram towar i starcza na jakiś czas. A z bardziej elegantszych w których chodzę do szkoły to uskuteczniam przeróżne bardzo specyficzne ubrania, niektóre szyte na miarę. Tak samo buty, buty muszą być eleganckie, skórzane, czarne, na obcasie, o specyficznym profilu, klasyczne. Trudno stwierdzić jednoznacznie, gdzie kupuję ubrania.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Doczya: 30 Lip 2015

   

Wysany: 2015-10-12, 23:07   

Bluzki, swetry, bluzy, koszule, spódnice kupuję w lumpeksach. Mam swoje zaufane, gdzie znajome odkładają mi co lepsze perełki pod ladę. W efekcie większość to New Look, Reserved, River Island i jakieś no-name'y. Chętnie grzebię w męskich, bo po włożeniu na siebie, nikt się nie domyśli, że to męski ciuch i wiele rzeczy w ten sposób trafiłam. Jestem straszną sknerą i więcej niż 20zł w lumpeksie na bluzkę nie wydam.
Płaszcze odkupuję na vinted.pl. Ostatnio dorwałam piękny oversize z New Look za 99zł i odkupiłam wełniany płaszcz do kostek w idealnym stanie za 17zł (!)
Spodnie najczęściej kupuję w lidlu - często trafiają się na prawdę super jakościowo w fajnej cenie. Spodnie z Diverse za które zabuliłam 159zł wytrzymały mi rok, w rurkach z lidla śmigam drugi rok a kosztowały 39 zł :mrgreen:
Buty kupuję gdzie trafię :-x Najczęściej lecę do obuwniczego mamy przyjaciółki to nie dość, że butki sprowadzi jakie chcę to jeszcze rabacik będzie :] Rok temu trafiła super zamszowe botki na słupku w MARKECIE CHIÑSKIM za 49zł. Służą do tej pory i wręcz je kocham. Zaskoczyło mnie że nie miały tego kauczukowego smrodku już na początku - jakościowo bdb.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczya: 05 Maj 2009

Skd: Berlin.

   

Wysany: 2015-10-14, 15:23   

Primark! Tanio i kolorowo! Czasem też New Look i H&M. Nie stać mnie na pozasieciówkowe szmatki.
A jak mam świąteczne vouchery to uderzam do Marks&Spencer, jak na szlachtę przystało.

W internetach nie kupuję, bo zawsze coś z tymi ciuchami wychodzi nie tak, nie halo.
_________________
meow
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com