Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: vialink | 2015-12-20, 23:19

Autor

Wiadomo¶æ

Frelja  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Wrz 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-10-22, 16:06   

Nie lubię sieciówek, bo generalnie najczęściej naprawdę te ubrania wyglądają jak ścierki na wieszakach. Nie raz ubranie po praniu było naprawdę w kiepskim stanie. Nie mniej Mohito daje jeszcze radę. Często mają dobre materiały. Za to H&M to dla mnie porażka.
 

¦wietlik  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 12 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-10-27, 15:11   

Spodnie, koszulki, kurtki itd. zwykle kupuję w sieciówkach albo hurtowniach. Trampki (bo w nich głównie chodzę) w pobliskim sklepie z obuwiem, chyba że chcę jakieś porządniejsze buty, bo tamte niestety szybko się rozwalają. Martensy kupiłem przez internet używane, ale praktycznie nienoszone i wyszło prawie o połowę taniej niż w sklepie. Ogólnie jednak unikam zakupów przez internet, bo wolę coś przymierzyć i dotknąć materiału. Kilka razy byłem w lumpeksach, ale to nie dla mnie, bo nie mam cierpliwości, żeby grzebać w tych ciuchach.
 

defejma

User



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-27, 23:28   

Moje ulubione sklepy to New Look, Pimkie, River Island, Esotiq, zakupy lubię lubić w Factory, czasem można trafić na korzystne ceny. W galerii wchodzę do różnych sklepów, ale tak, żeby coś kupić to raczej w tych wymienionych.
Zdarza mi się zamówić ubrania przez internet, tylko to też jest ryzyko i kilka razy się nacięłam, np przysłali mi za duży rozmiar albo po prostu jakość towaru była fatalna. Moje ulubione sklepy internetowe to restyle, zalando, rockmetalshop. Zaglądam też na inne, ale jeszcze nie miałam odwagi stamtąd zamówić:
 

Adelcia  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-31, 16:31   

Bardzo dużo kupuję caly czas w sieciówkach ale coraz więcej także przez internet np.aukcje.
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-11-02, 17:23   

H&M, New Yorker, House...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-28, 15:39   

Mój znajomy pracuje w Top secret i często do niego przychodzę, trafiam na dzień zwykle, kiedy sprzedaje i mi wlicza wszelkiego rodzaju rabaty. Ostatnio kupując szalik oraz czapkę, musiałabym zapłacić 130 zł, tymczasem zapłaciłam tylko 70!
Powiedział mi wtedy- Będę miał prze**** być może, ale płacisz 70.
<3

[ Dodano: 2015-11-28, 15:41 ]
Trochę mnie wkurza, bo mi każe paragony trzymać i wsadzać do portfela, kiedy ja nawet nie mam portfela.
Więc ja mu mówię: wsadź mi ten paragon do reklamówki.
¯e niby zgubię w reklamówce. I mi wpycha do kieszeni.
Bo on chętnie przyjmuje moje zwroty. Bez metek.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-28, 17:00   

Najbardziej odpowiada mi H&M, jeżeli chodzi o ubrania. Mają rzeczy w moim stylu. Natomiast buty najczęściej kupuję na DeeZee.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

olcia111

User


Do³±czy³: 02 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-02, 07:26   

Hej ;)
Ja kupuje różnie, ale przeważnie w sklepach takich jak: Bershka, Sinsay, Cropp, New Yorker, House, H&M, Metro, czasem Butik. Jakość wykonania ubrań jest dobra. Zdarza mi się też przez Allegro, ale rzadko.
Myślę, że pomogłam :D
 

Waleria  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 08 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-08, 10:43   

dość często kupuję ostatnio przez internet ale po galeriach handlowych też lubię się przejść.
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-01-08, 23:55   

Nie ma znaczenia dla mnie czy to sklep z firmowymi ubraniami, czy przysłowiowy lumpeks. Najpierw poszukiwanie, przymiarka i dopiero potem decyzja o zakupie.
 

Majaxx  

User

faszionistkaa


ImiÄ™: Maja

Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Lis 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2016-01-13, 14:10   

Ja proponujÄ™ bardzo fajny, oryginalny internetowy sklepik Rabarbar
 

barbarra1

User


Do³±czy³: 14 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-14, 16:34   

Witam serdecznie. Ja raczej korzystam w większości ze sklepów internetowych ponieważ po pierwsze można kupić naprawdę o wiele fajniejsze rzeczy niż w tzw sieciówkach po drugie rzeczy w takich sklepach są tańsze i po trzecie jest więcej promocji niż w sklepach stacjonarnych. Z czystym sumieniem mogłabym polecić sklep Mosquito, sukienkowo.pl, deezee, szafomania.pl czy selfieroom.pl są tam naprawdę super ciuszki w fajnych cenach. Mają dużo promocji i rabatów:)warto zajrzeć i przekonać się samemu. pozdrawiam
_________________

 

Otylek  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 20 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-20, 21:05   

Ostatnio dość często kupuję przez internet chociaż nie mam jakiegoś ulubionego sklepu.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-01-20, 21:30   

Ostatnio zakochałam się w TK Maxxie.
Nie potrafię szukać ubrań w sieciówkach, w których teoretycznie wszystko jest schludniejsze i lepiej uporządkowane.
W TkMaxxie najbardziej odpowiada mi segregacja bluzki z bluzkami, rozmiary ułożone po kolei, więc tylko podchodzę do miejsca gdzie wisi mój rozmiar i nie muszę przerzucać wszystkich wieszaków jak szalona. Ceny też w moim guście :hyhy: Część rzeczy to zwykłe szmaty, ale przy odrobinie cierpliwości znajdzie się cuda.
Nie potrafię znaleźć tam nigdy butów poza sportowymi, zawsze zostaje jakiś babciny i rozwalony przez klientów-zwierzaki syf. Torebki... ładne, ale to chyba najdroższe rzeczy w tym sklepie. Nie na moją kieszeń, niestety.
To już swoją drogą, ale KOSMETYKI! Pierwszy raz zajrzałam do nich w ubiegłą sobotę i zwyczajnie się zakochałam. Zaczynam jeździć po mydło tylko do TkMaxx'a.
 

murek34

User


Do³±czy³: 04 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-04, 11:38   

a kupowal ktos z was na aliexpress? przyznam ze ceny są naprawde kuszące a jak komus sie nie spieszy to hmmm... tylko boje sie ze przychodzi badziew, jak to z tym jest? I jak jest z podróbkami, kupujecie czy nie? Jakie są kary za to?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com